TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 164. - 168.


El Clon: 164. - 168.

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://msnlatino.telemundo.com/novelas/El_Clon/videos/

0

2

Njaa.. Man liekas, ka Lukass un Hade ir galīgi zaudējuši savu mīlestību. Viņi vienkārši nesaprot viens otru, pilni ar savām problēmām un nemaz nedzird, ko saka otrs.
Jaa..Muhameds savārījis ziepes un tagad nezina, kā izkļūt no tā! un Latifa lielākā cietēja šajā situācijā. ļoti interesanti ar ko tas beigsies. Neticu, ka viņš apprecēs to sievieti. Ceru!
Leonardo ar mani pārsteidza! Pēkšņi izrādās, ka baigais cīnītājs par mīlestību un pilnīgs pofigists pret to, kas notiek ģimenē. Bet Lukasam gan pirms 20 gadiem neļāva rīkoties tāpat.
Piedzima Karlas bērns..Nez kas būs tālāk? Nabaga Roberto sieva.. šī tiešām sirdstrieku dabūs!
Un Alīsija.. Beidzot parādās kaut kas no tā, kas bija pirmajās sērijās, kad uzradās šī varone - respektīvi tā aina, kurā viņa skatījās uz Leonardo foto avīzē un kala plānus attiecībā uz viņu, jo tagad , uzzinot, ka Kristīna precēsies ar Leonardo, viņas sejā atausa šīs domas. Ha! Izšķīra Kristīnu no Pablo un iedzina Leonardo skavās. Ak, bet Pablo glups! Vispār visi vīrieši, kas ap Alīsiju ir glupi! un šīs sievietes arī - nu ja zina, kāda ir Alīsija, vai tiešām nevar citiem acis atvērt?
Un Natija.. āprāts kaut kāds!! Cik tālu viņa vēl ies? Pat taisās apzagt vecāku māju! Mana fantāzija gan izstrādā to, ka laupīšanas laikā kāds tiks ievainots vai mirs, ka liks beidzot NAtijai atjēgties. Jo galu galā tam ir jānotiek un ar kaut kādu trieku!
Pēc Ali vārdiem uzreiz kļuva skaidrs - Hade dejos Saīdam! Ah, man patīk viņi abi  :love:  un šķiet Zeins arī plāno tuvoties viņai  :love:

Starp citu - ļoti patika 168. sērijas pēdējā aina ar Marisu un Natiju! Šoreiz man tiešām žēl palika Marisas, kad Natija viņai iesita. Un ļoti pareizi izdarīja Marisa, ka iesita arī Natijai! Vispār šī meitene uzprasās uz pērienu! Tik neciešama kļuvusi.. Ehh.. Tomēr visi viņi tādi paviršī.. nu tak lai iesloga beidzot Natiju

0

3

aNgeL написал(а):

Njaa.. Man liekas, ka Lukass un Hade ir galīgi zaudējuši savu mīlestību. Viņi vienkārši nesaprot viens otru, pilni ar savām problēmām un nemaz nedzird, ko saka otrs.

mjāā... Tā aina bija smaga. Bet - man patīk redzēt Lukasu šādu. Nu, tādu... emocionālāku. Pat ja tās emocijas ir rūgtums. Vismaz nav tik lupatīgs kā parasti.
Bet uz Hadi man biki dusmas... pašai tak meita tik svarīga, bāž Lukasam sejā par Hadilju utt., bet to, ka Lukass var uztraukties par savu meitu, kurai ir tāāādas problēmas, kurai vsp var teikt nāves briesmas draud, to viņa nespēj saprast...

aNgeL написал(а):

Jaa..Muhameds savārījis ziepes un tagad nezina, kā izkļūt no tā!

ahaa :D šis bija vienīgais, ko es ilgā laikā skatījos bez galvenajiem :D man bija interesanti :) Nez ko Ali izdomāja, kā tikt arā no tās putras??? :D

aNgeL написал(а):

Pēc Ali vārdiem uzreiz kļuva skaidrs - Hade dejos Saīdam! Ah, man patīk viņi abi

ahaaa!! Ak, bet tas bija tik... tik... vaaaa!!! :love: dievīgi! Man tā tas viss patīk! Nu, tās vēderdejas, utt. :love: Bet nabaga Saīds!! :D pēc tādas dejas atšuj viņu :D viltniece Hade!!

Ak, tā aina, kad Leonardo piedāvāja Danielam apmaksāt mūzikas stundas.... Man kraut gribējās tam vecim!!! Jā, Lukasā realizēja savu gribu un tagad Danielu var lutināt! Mērglis!

Un man šķiet, ka bija vēl kkas, bet aizmirsu :D

0

4

Paloma написал(а):

Ak, tā aina, kad Leonardo piedāvāja Danielam apmaksāt mūzikas stundas.... Man kraut gribējās tam vecim!!! Jā, Lukasā realizēja savu gribu un tagad Danielu var lutināt! Mērglis!

Jāa!! Man arī tādas dusmas bija! Un nabaga Lukass noskatās uz to visu, kā klonam tik visi ver vaļā durvis, lai piepildītu sapņus, kurus Lukasam neļāva piepildīt.

Paloma написал(а):

Bet uz Hadi man biki dusmas... pašai tak meita tik svarīga, bāž Lukasam sejā par Hadilju utt., bet to, ka Lukass var uztraukties par savu meitu, kurai ir tāāādas problēmas, kurai vsp var teikt nāves briesmas draud, to viņa nespēj saprast...

Mhmm..Hadei laikam liekas, ka oksidentāliešiem ( :D ) visas problēmas ir daudz vienkāršākas un nav nopietnas.. Bet tajā pat laikā - Lukass jau neko tādu patiesi nopietnu nedara, lai meitai palīdzētu.

0

5

aNgeL написал(а):

Bet tajā pat laikā - Lukass jau neko tādu patiesi nopietnu nedara, lai meitai palīdzētu.

nu it kā jau nedara, bet tajā pašā laikā tak nevar ar Hadi kaut kut aizbraukt tālu prom! Nolaupīt Hadilju un aizlaisties... kā Hade to gribētu. Diez kāpēc Lukasa meita ir mazāk svarīga kā viņas? :/
It kā jau var saprast Hadi, ka viņai apnika visus gadus tā... bet tieši šajā situācijā kaitina mani viņas attieksme...

0

6

Paloma написал(а):

nu it kā jau nedara, bet tajā pašā laikā tak nevar ar Hadi kaut kut aizbraukt tālu prom! Nolaupīt Hadilju un aizlaisties... kā Hade to gribētu. Diez kāpēc Lukasa meita ir mazāk svarīga kā viņas? :/
It kā jau var saprast Hadi, ka viņai apnika visus gadus tā... bet tieši šajā situācijā kaitina mani viņas attieksme

Tā laikam ir Clon burvība :D Var saprast, kāpēc varonis tā rīkojas, bet tajā pat laikā kaitina :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 164. - 168.