TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 169. - 172.


El Clon: 169. - 172.

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://msnlatino.telemundo.com/novelas/El_Clon/videos/

0

2

169-172

Viena no, manuprāt, foršākajām ainām ir brīdis, kad Natija & Co grib aplaupīt veikalu, Natija pienāk pie puiša, lai liktu viņam atdot naudu, viņš pagriežas un izrādās, ka ir Alehandro!! Natijai, protams, uzreiz kauns par savu rīcību. Bet, man likās, iespaidīgi izdomāts!
Un mājas apzagšana.. Nu bet tas reāli varēja beigties ar ievainotu vai beigtu varoni. Un šajā visā dikti patika brīdis iecirknī, kad ieved Natiju un Marisa izdveš viņas vārdu, saprotot, ka viņas meita izplānojusi šo noziegumu. Bet nu jāa.. Marisa par spīti visam notic, ka Natija nav vainīga. Es tomēr piekrītu Lukasam - Natijai ir jāmaksā par nodarīto! un vismaz 1 nakti cietumā bija pelnījusi. Savādāk redz viņa Fereru meita un tādēļ drīkst visu. Paulas man žēl..Viņas māte briesmīgi izturas. Natija nemaz nesaprot, kā viņai veicas, ka Marisa nepagriež muguru.

Gaidīju, lai uzzinātu, kā tad Ali atrisinās Muhameda precības un izrādījās labi izdomāts! Tikai nabaga Latifa - domaju, ka Nazira nomocīs viņu.

Un Alīsija.. patiešām atgriežas pie sava dzīves mērķa - tikt pie Leonardo! Un Kristīna vēl piedevusi šai pagātni un nenoticēja draudzenei, kura redz cauri Alīsijai.. Bet būs interesanti tas viss, man liekas!

Un nabaga Saids :D Nav brīnums, ka viņam līdz kaklam visas 3 sievietes :D

Jāa.. tādi notikumi notiek un notiek..kaut kā galīgi man nav sajūtas, ka tuvojas seriāla beigas.

0

3

aNgeL написал(а):

Viena no, manuprāt, foršākajām ainām ir brīdis, kad Natija & Co grib aplaupīt veikalu, Natija pienāk pie puiša, lai liktu viņam atdot naudu, viņš pagriežas un izrādās, ka ir Alehandro!! Natijai, protams, uzreiz kauns par savu rīcību. Bet, man likās, iespaidīgi izdomāts!

ahaaa, tas bija riktīgi labi!! :)

aNgeL написал(а):

Un mājas apzagšana.. Nu bet tas reāli varēja beigties ar ievainotu vai beigtu varoni. Un šajā visā dikti patika brīdis iecirknī, kad ieved Natiju un Marisa izdveš viņas vārdu, saprotot, ka viņas meita izplānojusi šo noziegumu. Bet nu jāa.. Marisa par spīti visam notic, ka Natija nav vainīga. Es tomēr piekrītu Lukasam - Natijai ir jāmaksā par nodarīto! un vismaz 1 nakti cietumā bija pelnījusi. Savādāk redz viņa Fereru meita un tādēļ drīkst visu. Paulas man žēl..Viņas māte briesmīgi izturas. Natija nemaz nesaprot, kā viņai veicas, ka Marisa nepagriež muguru.

Ak, šajās sērijās es vnk biju aizrāvusies, gribēju tālāk redzēt utt., tik interesanti sen nebija bijis man :D nu kā, patīk Clon, bet tādas aizrautības nav. Vnk Clon ... ir Clon. Ar savu auru. Savu pievilcibu :love:
Bet par to laupīšanu... ak, nevaru nepateikt, es fanoju par Marisas izskatu, tajā garajā melnajā halātā :love: Un tik drausmīgi, kad prasa kko, ko tiešām nezini, un draud nogalināt, ja to nepateiksi!! :O es arī padomāju, ka kādu ievainos.. bet neee...
Mjam, neesmu māte tāpēc nevaru spriest, bet ja Paula tiešām tā apzog, un izjaukusi mātes attiecības... var arī saprast.. Bet jā, vienalga Natija nenovērtē Marisu... Un tur es piekrītu, ka viņa tiešām būtu pelnījusi kādu nakti cietumā, lai drusku sapurinātu viņu!

aNgeL написал(а):

Gaidīju, lai uzzinātu, kā tad Ali atrisinās Muhameda precības un izrādījās labi izdomāts! Tikai nabaga Latifa - domaju, ka Nazira nomocīs viņu.

aha, gudrinieks :D es jau biju piemirsusi šo "radniecību" , vsp glupi man šķiet, bet lai nu būtu :D

aNgeL написал(а):

Un nabaga Saids  Nav brīnums, ka viņam līdz kaklam visas 3 sievietes

aha :D :D :D bet tā Ranja ar tāda histēriska...

Es kko galīgi nesapratu. Pa kuru laiku Natija atkal palika stāvoklī??? :O es kko palaidu garām??? nekā nesaprotu...

0

4

Paloma написал(а):

Pa kuru laiku Natija atkal palika stāvoklī???  es kko palaidu garām??? nekā nesaprotu...

āa..jāā!! Es ar biju riktīgi pārsteigta par to, ka vispār palika uz stāvoklī un kāa (Vispār Natijai jau 2x izdevās mani pārsteigt ar savu neparedzamo grūtniecību :D )  Bet viņai ar Alehandro visu laiku mītiskas attiecības :D

0

5

aNgeL написал(а):

Bet viņai ar Alehandro visu laiku mītiskas attiecības

nu jāaaa, bet es vsp neatceros, kad viņi būtu bijuši pietiekoši draudzīgi, lai kas tāds notiktu :D bet laikam jau kkad pamanījās :D

0

6

nu bij aptuveni pēc tam, kad viņa zaudēja 1. bērnu. Viņi tip mēģināja atkal būt kopā.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 169. - 172.