TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 182. - 183. Fināls!


El Clon: 182. - 183. Fināls!

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Pēdējā sērija jau šo piektdien (pie mums sestdien). Tā ilgs 2 stundas.

0

2

http://msnlatino.telemundo.com/novelas/El_Clon/videos/

0

3

Īstenībā viss beigās kaut kā ātri notika..gribējās ilgāk :D
Mani pārsteidz, ka Hade uzskatīja, ka Marokā viņu neviens neatradīs. Tieši otrādi tur, man liekas, nevar justies drošībā. Un viņas abas patiešām atrada. Uzreiz atcerējos, kā ari iepriekš, kad Hadidža piedzima, Hade gribēja aizbēgt ar Hadidžu un arī neveiksmīgi noslēpās drupās. Viņa laikam vienkārši to jūt kā savu vietu, pēc visa, kas bija ar Lukasu.
Xi, cik forša tā aina, kad tā viena apsmērēja Soraidas lakatu, viņa noņem, un Ali ierauga :D Bet Soraidai tik skaisti mati  :love: Un visu telenoveli viņa tos slēpa! Un viņa tik bāla palika, uzzinot, ka Ali precēsies ar viņu :D Un patika Hades reakcija uzzinot par Soraidas laimi :) Un vispār tik skaistas kāzas bija :) Beidzot Soraida arī saņēma to, ko pelnījusi un sapņojusi :)
Jāā.. Marisa patiešām mainījusies! Tas ir tik jauki! un viņa beidzot palaida Lukasu pie Hades! Un redz..uzreiz satika jaunu vīrieti :)
un prieks, ka Natija un Fernando nolēma izārstēties. Paulas gan žēl.. viņai neviens nepastiepa palīdzības roku.
Wow..Karloss patiešām pārtapa par musulmani! Ai, nu nezinu..tādā vecumā, kā šie abi ar Samiru viņu milestība man liekas tāda ...nu diez vai īstā uz visu mūžu. Bet nu principā tā jau arī viņiem sanāk, jo noteikti abi apprecēsies vēlāk.
Wow..izrādās Alīsijai ir vīrs! Tā viņai arī vajag..
Tāds prieks par Kristīnu un Leonardo! Vienbrīd bija tiešām licies, ka viņi nebūs kopā, bet tomēr par laimi tā nenotika :)
Laikam lielais pārsteigums bija ieraudzīt, ka Saids grib apprecēties ar Suleiku! Wow! šim tiešām patīk vētras mājā :D Bet man prieks..nezinu, bet man negribējās, lai Ranja ir vienīgā viņa sieva, laikam tādēļ, ka viņa bija otrā sieva, bet izturējās kā tāda baigā.  Malacis Saids, ka atļāva Hadei tikties ar Hadidžu. Kā tad citādi :D
Pārsteidza, ka Daniels devās līdzi Albjeri. Man vispār likās, ka viņiem sabojājās attiecības ar visu to zinātnisko padarīšanu. Un vispār pārsteidza, ka Daniels tā pameta Hadi. Un sanāk, ka pie viņa palika viņas kaklarota? tas man nepatīk.
Ak...un Hade ar Lukasu visbeidzot satikās drupās.. Maktub  :love:  :love: Jā, īstenībā savādāk nedrīkstēja būt! Pēc tik daudzām ciešanām, pēc tik daudziem gadiem viņu mīlestībai bija jāuzvar! Un kā man patīk, ka Ali arī abus pieņēma. Bet tik grūti noticēt, ka abi laimīgi, brīvi. nepierasti :D Īstenībā viss beigu scenārijs tāds maigs.. es visu laiku gaidīju kaut ko dramatisku, bet visiem viss pozitīvi beidzās.
Bet tik skumji...Jo tik ilgi skatījos un sižets ietvēra tik plašu laika jomu kā 20 gadus, ka nevar nepieķerties visiem varoņiem. Interesanti, kā tālāk Hade dzīvo ar Lukasu.. man piem. būtu interesanti redzēt Hades un Natijas iepazīšanos..Lukass laikam Hadidžu ir redzējis? neatceros :D bet dīvaini, ka pa tik daudzām sērijām viņi nepazīst viens otra bērnus :D
Kopumā jāsaka, ka ļoti priecājos, ka noskatījos šo telenoveli. Ļoti patika! :) Īpaša tai aura, un dažādās kultūras :) Neticu, ka beidzās :D

0

4

aNgeL написал(а):

Īstenībā viss beigās kaut kā ātri notika..gribējās ilgāk

ahaaa! Tas gan!

aNgeL написал(а):

Mani pārsteidz, ka Hade uzskatīja, ka Marokā viņu neviens neatradīs. Tieši otrādi tur, man liekas, nevar justies drošībā. Un viņas abas patiešām atrada. Uzreiz atcerējos, kā ari iepriekš, kad Hadidža piedzima, Hade gribēja aizbēgt ar Hadidžu un arī neveiksmīgi noslēpās drupās. Viņa laikam vienkārši to jūt kā savu vietu, pēc visa, kas bija ar Lukasu.

Mjāa, ok, saprotu loģiku, ka teorētiski nevajadzētu domāt tur meklēt, bet Saīds laikam jau pārāk labi viņu pazīst. Un atrast pēc  tam.. nu tas jau man šķiet nav grūti... Nešķiet man tā pilsēta tik liela - vismaz kā te parādīts. Un drupas jāaa... tās jau tak visi zina, Saīds un viņa pakalpiņi... :/

aNgeL написал(а):

Xi, cik forša tā aina, kad tā viena apsmērēja Soraidas lakatu, viņa noņem, un Ali ierauga

jāaaa, tas bija tik super! :love: Vsp šādā ziņā tas ir forši, ka viņiem tā jāslēpj mati utt... Jo tad var būt šādi momenti :love: nu - seriālos vismaz :D :D :D Bet jā, man tas viss tā iepatikās, ka es pat izgriezu Ali un Soraidu - gan šo momentu, gan iepriekšējo abu sarunu, gan kāzas drusku :D

aNgeL написал(а):

Jāā.. Marisa patiešām mainījusies! Tas ir tik jauki! un viņa beidzot palaida Lukasu pie Hades! Un redz..uzreiz satika jaunu vīrieti

Tās sarunas ar Marisu un Lukasu bija tik jaukas!!! :) super! :) Bet to džeku gan viņai varēja kkādu cienīgāku piemeklēt, galīgi man šitas nepatīk... :p

aNgeL написал(а):

Paulas gan žēl.. viņai neviens nepastiepa palīdzības roku.

jāaa... :( tas bija drausmīgi, kā māte tā novērsās, kad viņa lūdza palīdzību...

aNgeL написал(а):

Wow..Karloss patiešām pārtapa par musulmani! Ai, nu nezinu..tādā vecumā, kā šie abi ar Samiru viņu milestība man liekas tāda ...nu diez vai īstā uz visu mūžu. Bet nu principā tā jau arī viņiem sanāk, jo noteikti abi apprecēsies vēlāk.

nu vot man arī likās kkā idiotiski... Šitādā vecumā tak tu neko īsti nemaz no reliģijas nevari saprast utt., un darīt kko tādu, tik nopietnu tikai, jo esi samīlējies tādas reliģijas meitenē... Nu nez, dumji. Un nereāli man šķiet...

aNgeL написал(а):

Laikam lielais pārsteigums bija ieraudzīt, ka Saids grib apprecēties ar Suleiku! Wow! šim tiešām patīk vētras mājā  Bet man prieks..nezinu, bet man negribējās, lai Ranja ir vienīgā viņa sieva, laikam tādēļ, ka viņa bija otrā sieva, bet izturējās kā tāda baigā.  Malacis Saids, ka atļāva Hadei tikties ar Hadidžu. Kā tad citādi

hihihi, jā :D vot cilvēks... nevar mierīgu dzīvi.. :D un jauki, ka atļāva tikties! Lai gan man prasījās kko vairāk tur, nevis tikai Ali teikumu, ka Saīds atļāva :D

aNgeL написал(а):

Pārsteidza, ka Daniels devās līdzi Albjeri. Man vispār likās, ka viņiem sabojājās attiecības ar visu to zinātnisko padarīšanu. Un vispār pārsteidza, ka Daniels tā pameta Hadi. Un sanāk, ka pie viņa palika viņas kaklarota? tas man nepatīk.

ooo, jā, es pat neaizdomājos, ka kaklarota palika pie viņa :s :S :s Bet citādi... nez... Viņam nebija vietas šajā pasaulē.. :/ visi tie teksti, lai Albjeri viņam uztaisa pasauli utt... Ne jau kkādu siltu attiecību dēļ Daniels gāja līdzi, bet pieprasīdams, lai Albjeri, kas radīja viņu, tagad dod viņam vietu, kur iederēties, jo šajā pasaulē tādas nav.. ;/ man tā šķiet..
Un tā došanās līdzi... nu man liekas, ka viņi abi nekad neatgriezīsies... vispār. Aizejot ar kājām tuksnesī...

aNgeL написал(а):

Ak...un Hade ar Lukasu visbeidzot satikās drupās.. Maktub     Jā, īstenībā savādāk nedrīkstēja būt! Pēc tik daudzām ciešanām, pēc tik daudziem gadiem viņu mīlestībai bija jāuzvar!

jaaaa!! Vot līdz šim pusi seriāla un pat vairāk varbūt man nebija tādas sajūtas, ka nu toč Hadei jāpaliek ar Lukasu, utt., jo viņš tāds nekāds utt. utt... Bet kad sāku skatīties pēdējo sērju... jau no paša sākuma sapratu, ka savādāk nevar būt. Viņiem ir jāpaliek kopā. Maktub :love: Es jau baidījos, ka Lukass atradīs Hadi viesnīcā, bet nēē - viss notika tieši tā, kā tam vajadzēja būt - satikties drupās :love: viņu drupās :love: TIkai prasījās arī kkas vairāk, ilgāk utt. :D

mjā, un varēja vismaz vot tā beigās parādīt ainas, kā iepazīstas ar otra bērniem, tiešām interesanti! Un kkā vairāk parādīt Hadi un Lukasu kopā, jo šitā... tiešām neticas, ka viņi beidzot kopā un laimīgi! :D

Un Natija... viņa tik smuka atkal! :) es kaut kā to nebiju piefiksējusi, bet riktīgi tagad izceļas starpība starp drogadictu Natiju un parasto - uzreiz tāda jauka, smukiņa, awwww :love:

Es apraudājos pirmo reizi, kad Alehandro uzvarēja, un Natija bija tur, lai viņam justu līdzi!!
Un otrreiz es apraudājos, kad Hade beigās dejoja Lukasam :love: akk, bet man tāā'patika tā deja, tik smuki ar visiem tiem lakatiem, man tā patika! :love:

āā, un vēl ko gribēju pateikt - tur Marokā tagad viņa beidzot izskatījās pēc musulmanietes :D riktīgā musulmaņu apģērbā, ar kārtīgu lakatu :D

Eh, un man radās vēlēšanās atkal skatīties no sākuma, redzēt vēlreiz to visu... CIk labi, ka ir izgriezts.... :)
Šis bija īpašs seriāls savā īpašā veidā, un tāds tas arī paliks manā sirdī un atmiņā! :)

0

5

Paloma написал(а):

Vsp šādā ziņā tas ir forši, ka viņiem tā jāslēpj mati utt... Jo tad var būt šādi momenti  nu - seriālos vismaz    Bet jā, man tas viss tā iepatikās, ka es pat izgriezu Ali un Soraidu - gan šo momentu, gan iepriekšējo abu sarunu, gan kāzas drusku

Ei, super,ka izgriezi viņus!! es jau toreiz skatoties dažas viņu tās ainas 2x noskatījos! man ar riktīgi patīk! Viņiem ķīmija :D Es jau visu seriālu zināju, ka viņiem jābūt kopā  :love:

Paloma написал(а):

Bet to džeku gan viņai varēja kkādu cienīgāku piemeklēt, galīgi man šitas nepatīk... :p

Būtībā jāā..es jau gribēju, lai viņa ir kopā ar Saidu - tik skaists pāris, bet tajā pat laikā reāli tas diez vai būtu iespējams.

Paloma написал(а):

Un tā došanās līdzi... nu man liekas, ka viņi abi nekad neatgriezīsies... vispār. Aizejot ar kājām tuksnesī...

Man uzreiz likās, ka viņa abi nomira tajā tuksnesī :D

0

6

aNgeL написал(а):

Es jau visu seriālu zināju, ka viņiem jābūt kopā

a man bija kkāds priekšstats, ka viņi radinieki kkādi :D tāpēc pat neaizdomājos tik tālu :D

aNgeL написал(а):

Būtībā jāā..es jau gribēju, lai viņa ir kopā ar Saidu - tik skaists pāris, bet tajā pat laikā reāli tas diez vai būtu iespējams.

nu jāa,a nebūtu gan īsti... Saīdam jau Ranja, un Marisa 2. sieva nebūtu. Un Marisa ir pelnījusi mieru, nevis to vājprātu, kas vienmēr ietver Saīdu :D bet vrēja jau smukāku aaktieri vismaz iebāzt Marisai... :D

0

7

Paloma написал(а):

man bija kkāds priekšstats, ka viņi radinieki kkādi  tāpēc pat neaizdomājos tik tālu

Man liekas, ka seriāla gaitā bij stāstīts par Soraidas īsto gimeni un kā viņa šeit nokluva..tikai neko neatceros :D

Paloma написал(а):

nu jāa,a nebūtu gan īsti... Saīdam jau Ranja, un Marisa 2. sieva nebūtu. Un Marisa ir pelnījusi mieru, nevis to vājprātu, kas vienmēr ietver Saīdu

Mhmm..Marisa pārāk pieder oksidentales modernajai pasaulei, lai spētu dzīvor pēc musulmaņu likumiem.

Paloma написал(а):

bet vrēja jau smukāku aaktieri vismaz iebāzt Marisai...

skaistums nav galvenais :p galvenais, lai labs cilvēks un mīl Marisu :P

0

8

aNgeL написал(а):

Man liekas, ka seriāla gaitā bij stāstīts par Soraidas īsto gimeni un kā viņa šeit nokluva..tikai neko neatceros

pilnīgi iespējams :D bet tas nenozīmē, ka es to piefiksēju, kur nu vēl pievērsu tam kādu uzmanību baigo :D

aNgeL написал(а):

skaistums nav galvenais :p galvenais, lai labs cilvēks un mīl Marisu

nu jāaaaa.... bet tas nemaina, ka es gribēju redzēt kādu, kurš izskatītos viņai līdzvērtīgāks :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 182. - 183. Fināls!