TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 172. - 181.


El Clon: 172. - 181.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://msnlatino.telemundo.com/novelas/El_Clon/videos/

0

2

172. - 181.

Saīds tomēr piekrita precēties ar Hadi! Toties Hade atteicās... Bet tas tā..īsāk sakot nabaga Saids! Hade centās viņu iekarot, ar deju un vislaik sakot, ka ir mainījusies un tiklīdz panāca savu, tad izdomāja, ka viņai tas nav vajadzīgs. Nu bet tā ir Hade :D Toties tik dīvaini, ka pēc tik daudzām sērijām viņa beidzot ir brīva!  Un līdz ar to sākas sadursmes starp Danielu un Lukasu! Bet man īstenībā nesanāk pieņemt Hadi un Danielu kā pāri. Tomēr klons neaizstāj Lukasu.
Natija vispār mani pārsteidz! Gaida bērnu un tik bezatbildīgi izturas! Drausmīgi tas viss izskatās! Bet Leonardo tāds kaitinošs, sajūta, ka viņam vienaldzīga Natija un ģimene. Nekādu baigo rīcību neizrāda.
Nabaga Lusija un Roberto! It īpaši Roberto, jo viņš zina, ka viņam nebija nekādu attiecību ar Karlu, bet pieradīt to nevar :D Un tik jāklausās, kādus stāstus tās trakās sacerējušas. Jāa. kaut ko tādu es redzu pirmo reizi.
Apbrīnoju Ranjas un Hadidžas attiecības. Ranja pret viņu izturas nevis kā ļaunā pamāte, bet it kā būtu viņas pretiniece Hadidžas vecumā. Bet man ļoti patīk, kā Hadidža bojā Ranjai dzīvi :D
Kristīna malacis! Sadeva Alīsijai! Ah, beidzot!!
Mmmm...Man jau sen, sen, sen likās, ka Soraidai ir jābūt kopā ar Ali. un škiet scenāristi domā tāpat, spriežot pēc ainas, kurā Ali noklausās Soraidas un Naziras sarunu :)

0

3

173.
Viss, nu man pilnīgi ir skaidrs, ka Hade ir galīgi sajukusi prātā!! Un vēl kkad sērijas sākumā man kāreiz bija pārdomas, cik ļoti man viņa patīk ar savu impulsivitāti utt. Bet te... es pat nez, ko teikt. :O no vienas puses man atkal patīk, no otras... liekas tik traki!!! Nu nenormāla... OK, aiziet no mājām, tas tā... Hadiski... bet aiziet pie Clona un noskūpstīt! Vps izskatījās, ka viņa nolēmusi veidot attiecības ar Danielu! Akkk...

Un jā =, nevaru izlasīt tevis rakstīto, jo tev par visām kopā un negribu uz spoilera uzskriet :P

0

4

177.

Ak, superīga sērija!! Par to Daniela un Lukasa momentu es vsp fanoju! :love: Kā Lukass ieradās un Hade starp abiem... un viņu kautinš. Un pēc tam saruna. Abiem smagi... būt kāda kopijai un kad pašam ir jaunāka kopija... Vsp tā forši, manuprāt, parādītas klonēšanas sekas... kā būtu, ja tas tiktu darīts... :) Jo tā arī jau kkā būtu.. smagi...
Un Hade arī neko nesaprot... ne ta laimīga, ne ta nav...

Un Natija! Wow, Marisas gājiens pie Alehandro, es tik pārsteigta biju!! :) Un kā Alehandro nespēja izturēt un tomēr devās pie Natijas, un kā pateica, ka viņas bērns ir arī viņa un ka nekad vairāk nepametīs :love: ak, nu kā var tā mīlēt? Natija tik daudz ko savārīja, bet viņš joprojām epārstāj mīlēt tik ļoti :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: 172. - 181.