TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora: 1.-5. sērija


Aurora: 1.-5. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 35

1

1. sērija

0

2

2. sērija

0

3

3. sērija

0

4

4. sērija

0

5

5. sērija

0

6

1.
Jā. Par laimi tiešām tās 25 min sataisīja no visas 1. sērijas, nevis pirmās 25. Bet vienalga diezgan ātri viss notiek :D No otras puses , parasti jau nevienu nesaista tie pagātnes stāsti, tādēļ labi, lai gan šeit jau pagātnes stāstas par pašu Auroru arī ir, tādēļ man interesanti. Bet drausmīgi divaini redzēt Auroru ar mazo Martinu un apzināties, ka pēc 20 gadiem viņi iemīlēsies.
Tā Vanesa šķiet būs ļoti ļauna!
Ah..Jorge Luis Pila  :love:  Ai..nu man tie ir kā 2 dažādi varoņi - Jorges Lorenzo un Sillera Lorenzo :D
Bet vispār mani ne ļoti pārliecina visu aktieru tēlojumi..Cerams tālāk būs labāk.

0

7

Resumen de capitulo 1.

Man ļoooti patika, sevišķi jau deju aina lietū.. :love: Viņu pirmā nakts un Auroras ainas ar maziņo.. :love: Un cik Aurora labi sapratās ar Martinu.. ^^ Patika tā dziesma, kas bija Lorenzo un Auroras ainā, tik nevaru viņu atrast.. :(

aNgeL написал(а):

Tā Vanesa šķiet būs ļoti ļauna!

Mjām... Vēl draudzene skaitās, kas draud..
Njā, žēl, ka Blanku tā ignorē, viss notiek tikai ap Auroru.. :no:
Īsti neizprotu Auroras tēva attieksmi pret Lorenzo, kapēc 'un hombre equivocado'..? :dontknow: Parasti telenovelēs ir kkāds pamatojums, visspilgtākais - sens ģimenes naids pret viņa ģimeni vai kkas tāds.. Moš šeit iemesls būs nabadzība un bērns..? :|
Njā, gaidu 2. sēriju.. ^^

0

8

GaBy написал(а):

Īsti neizprotu Auroras tēva attieksmi pret Lorenzo, kapēc 'un hombre equivocado'..?  Parasti telenovelēs ir kkāds pamatojums, visspilgtākais - sens ģimenes naids pret viņa ģimeni vai kkas tāds.. Moš šeit iemesls būs nabadzība un bērns..?

Man liekas, ka tiešām iemesls ir Martina nabadzība. Aurora taču bagāta, un tēvs noteikti vēl domā, ka Martins izmanto Auroru, lai tiktu pie naudas.

0

9

aNgeL написал(а):

Aurora taču bagāta, un tēvs noteikti vēl domā, ka Martins izmanto Auroru, lai tiktu pie naudas.

Ak šie vīrieši! :D Mūždien visādas iedomas.. :D

0

10

āa..Man patika, ka pirms "nāves" Aurora piezvanīja Martinam. Tā dramatiski interesanti sanāk, ka viņs dzird klausulē tos pīkstienus, tekstus, lai Aurora nemirst un tāa.. Savādāk tā arī domātu, ka viņa ar to otru aizlaidusies.

0

11

aNgeL написал(а):

āa..Man patika, ka pirms "nāves" Aurora piezvanīja Martinam. Tā dramatiski interesanti sanāk, ka viņs dzird klausulē tos pīkstienus, tekstus, lai Aurora nemirst un tāa.. Savādāk tā arī domātu, ka viņa ar to otru aizlaidusies.

Jā, tas man ar patika.. :) :love: Žēl man Lorenzo palika, kad Martina pateica, ka strādās tur, kur Aurora guļ sasaldēta.. :( Nabags.. :(

0

12

Man ir interesanti, kā Lorenzo uzzināja, ka Aurora ir sasaldēta! Ceru, to apskaidros mums!

0

13

2.
Wow..Izrādās tā meitene apprecējās ar Lorenzo :O Tā jau nodevība! Viņa taču zināja, cik ļoti Aurora mīl Lorenzo, un, otrkārt, varēja viņam izstāstīt patiesību.
Ailina parādījās! Dievīga aktrise  :love:
Blanka satika savu tēvu, nemaz nezinot, kas viņš tāds ir un nostājās pret viņu..tas pats notika, satiekot brāli Martinu, nemaz nerunājot par mūžīgo naidu pret savu īsto māti! Nabaga Blanka! Savu vecvecāku upuris.
Ah..Aurora pamodās! Un pirmais, ko ieraudzīja , bija Martins :) šis vispār nesaprata neko..it īpaši, kad Aurora atzinās mīlestībā :D Bet nu man liekas, ka mans pāris būs Aurora un Lorenzo.. Vispār starp Jorgi un Silleru bez domāšanas, protams, izvēlos Jorgi - jau tik daudzās telenovelēs redzēts..un tik foršās lomās (aNgeL atceras MSED, Donde esta Elisa? , Rebeku  :love: )
Nepatīk man tas dakteris, kas staigā uz visu fočē :S

0

14

Resumen de capitulo 2.

Wow, izrādās, ka Natālija tomēr apprecējās ar Lorenzo.. Vispār baigā, pati pārmeta Vanesai, ka viņa neko nav pastāstījusi viņam par to, ka Aurora nav Eiropā ar Federiko un pati beigās ņem un viņu apprec! :no:
Tiešām nabaga Blanka, žēl man viņas, bet nu tamdēļ jau nav jāienīst visa pasaule un jāuzskata visi par vainīgajiem.. :no: Hehe, patika kā viņa Auroras istabā centās dejot kā Aurora.. :D

aNgeL написал(а):

šis vispār nesaprata neko..it īpaši, kad Aurora atzinās mīlestībā

Jā.. :D Nabags apjucis, bet nu viņam vajadzēja it kā saprast par ko viņa runā, jo Lorenzo viņam takš visu izstāstīja.. :)

aNgeL написал(а):

Bet nu man liekas, ka mans pāris būs Aurora un Lorenzo..

Mans arī.. :love:

aNgeL написал(а):

izvēlos Jorgi - jau tik daudzās telenovelēs redzēts..

Hehe, es arī.. :D :love:

aNgeL написал(а):

Nepatīk man tas dakteris, kas staigā uz visu fočē :S

Grrr, mani arī viņš kaitina! :angry:
Njā, un izskatās, ka Elizabete arī mīl Gustavo.. :)

0

15

Resumen de capitulo 3.

Aurorai tik daudz kā jauna ko uzzināt.. Hehe, kā viņa par iPhone brīnijās un internetu.. :D Un elāk uz CD skatījās pēdējo 20 gadu jaunumus..
Ahh, tas ārsts gan ir mantkārīgs, piedodiet, maita! :angry:
Njā, interesnati, kurā no vecākiem Blanka ir atsitusies?! :no:
Ak, un nabaga Auroras sunītis, arī sasaldēts.. :(
Hehe, Nina baigā māsa, vēro savu brāli dušā.. :D
Grr, Natālija man sāk ar krist uz nerviem, vienā brīdī grib lai Lorenzo izvācas, nākamajā jau skrien pakaļ un ķeras ap kaklu.. Tak precoties zināja, cik ļoti viņš mīl Auroru! :sceptic:
Njā un Lorenzo man gan ir ļoti žēl, šitā cieš.. :(
Hehe un Rokes un Auroras tikšanās.. ^^ Awwwww.. ^^
Un pēdējā aina.. :love:

0

16

Resumen de capitulo 4.

Brīnums, ka Eduardo nepublicēja sev zināmo info par Auroru.. :|
Awww, un Martins uzzin, ka Aurora ir dzīva.. ^^ Toties Aurora uzzin, ka puisis, kurš izskatās kā Lorenzo pirms 20 gadiem ir viņa dēls! :)
Un atkal jau Natālija.. :stupor: Tagad jau viņa sūta viņu iesaldēties ar Auroru kopā! :question:
Un wow, tagad tik var minēt, kurš būd Eduardo slepkava - mīļākā vai Vanesa? Abas izskatās vienlīdz vainīgas! :huh:
Un Lorenzo BEIDZOT satiek Auroru.. :love: Gaidu 5. sēriju! :flirt:  :love:

0

17

GaBy написал(а):

Un wow, tagad tik var minēt, kurš būd Eduardo slepkava - mīļākā vai Vanesa? Abas izskatās vienlīdz vainīgas!

Jāa.. Tas ir interesanti ! Xi...bet vispār man jau likās, ka jābūt kaut kādai fiškai ar to, ka viņš tā noslēpa to disku - slēpnī aiz grāmatām un tagad noteikt tas tur gulēs līdz kādudien kāds nejauši atradīs..vai arī visi speciāli meklēs

GaBy написал(а):

Un Lorenzo BEIDZOT satiek Auroru..

Ah jāā!! es gan neteikšu beidzot, jo man likās, ka tas notiks vēlāk :D Bet fooršīī!
Un tiik žēl bij Auroras brīdī, kad viņa uzzināja, ka viņas mīļotais un labākā draudzene ir precējušies!

0

18

aNgeL написал(а):

Un tiik žēl bij Auroras brīdī, kad viņa uzzināja, ka viņas mīļotais un labākā draudzene ir precējušies!

Jāāā, bet par kādu čīkstuli Natālija ir pārvērtusies 20 gadu laikā.. :D

0

19

GaBy написал(а):

Jāāā, bet par kādu čīkstuli Natālija ir pārvērtusies 20 gadu laikā..

Tas gan! Mani vispār vienmēr kaitinājušas varones, kuras zina, ka vīrietis mīl citu un neskatoties uz to saistās ar viņu, lai vēlāk visu dzīvi atgādinātu, ka redz viņš mīl to citu!

0

20

aNgeL написал(а):

Mani vispār vienmēr kaitinājušas varones, kuras zina, ka vīrietis mīl citu un neskatoties uz to saistās ar viņu, lai vēlāk visu dzīvi atgādinātu, ka redz viņš mīl to citu!

Man arī tas tracina, bet vajag takš kādu, kas pakrīt uz nerviem, nevar tak visus mīlēt.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora: 1.-5. sērija