TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora: 1.-5. sērija


Aurora: 1.-5. sērija

Сообщений 21 страница 35 из 35

21

GaBy написал(а):

Man arī tas tracina, bet vajag takš kādu, kas pakrīt uz nerviem, nevar tak visus mīlēt..

Tur Tev laikam taisnība :D

0

22

Par pirmo sēriju.

Ak, man ļoti patīk seriāla aura..visas tās dejas...tik skaisti!!! :love:  Un, jau no sākuma kā apburtā princese!  :love:
Un, jau pirmā deja starp Lorenzo un Auroru! :love:  Tikai traucē, ka viņš izskatās savadāks kā īstais Lorenco. :D  ( Horhe Luiss Pila :love: )
Aww...deja lietū!  :love: Kas var būt dievīgāks par lietu un romantikas apvienojumu! :love:
Xi...vispār dīvaini, ka tas mazais puika būs tas, kurā Aurora velāk iemīlēsies! :D :D
Awww...cik skaisti, kad tieši Lorenzo pamodināja Auroru ar skūpstu!   :)
Nezinu, vai tas otrs varonis, Lorenzo dēls , spēs pārspēt to mīlestību kas man tapusi pret Auroru un Lorenzo. ( Nu, šis pāris ir vnk dievīgs! :love:  )
Ak, un cik drausmīgi, ka tēvs nostājas pret Lorenzo un Auroras mīlestību.
Cik jaukas tās ainas ar Auroru un bērnu.! :)
Un, Auroras pedējā saruna ar Lorenzo...ak, un mūsdienas Lorenzo!!!  :love:  :love:  :love:
Jā...es esmu seriāla varā!  :D  :)

0

23

Piekrītu visam Tevis teiktajam!
Es arī esmu pārliecināta, ka būšu par Lorenzo un Auroru! (bet nu redzēs, kā kuram pāris paredzēts sižetam..un interesanti, vai beigsies tāpat kā oriģināls)

0

24

aNgeL написал(а):

Es arī esmu pārliecināta, ka būšu par Lorenzo un Auroru! (bet nu redzēs, kā kuram pāris paredzēts sižetam..un interesanti, vai beigsies tāpat kā oriģināls)

:)  Cik jauki, ka tu arī par Auroru un Lorenzo!  :love:  :)

0

25

Mariposa написал(а):

Cik jauki, ka tu arī par Auroru un Lorenzo!

Kāds ta tur brīnums! Tu taču zini, ka man patīk Jorge Luis Pila.. Īpaši pēc MSED dievīgā Virhīnijas un Džimmijas pāra un Elisā - Danna un Kristobals (šeit gan mana lielā trauma)   :love:

0

26

aNgeL написал(а):

anna un Kristobals (šeit gan mana lielā trauma)

Ceru, ka šis seriāls mūs netraumēs, bet ta kā galvenais varonis ir domāts Eugenio Sillers, tad diez vai Aurora paliks ar Lorenzo. :(

0

27

Es neuzskatu Eugenio par galvenā varoņa atveidotāju :D Nu pat ja tā, ir bijušas retas telenoveles, kurās galvenā varone beigās nepaliek ar galveno varoni. Šobrīd gan pēc 5 sērijām vēl pārāk agrs par to spriest..

0

28

Par otro sēriju.
Lorenzo sapnis! :love:  Skaisti, viņš nemaz nenojauš, ka drīz tas īstenosies!!! :love:
Žēl, ka Lorenzo aprecējās, mīlot Auroru!   :disappointed:  Un, vēl ar kura..Natāliju!

aNgeL написал(а):

Ah..Aurora pamodās! Un pirmais, ko ieraudzīja , bija Martins  šis vispār nesaprata neko..it īpaši, kad Aurora atzinās mīlestībā

:D  :D  Jā!
Es nevaru vien sagaidīt , kad Aurora sastaps īsto Lorenzo! :love:  :love:  :love:

GaBy написал(а):

Hehe, patika kā viņa Auroras istabā centās dejot kā Aurora..

Aha.... :D  Un, wow...viņa vēl gribēja iznicināt kapsulu!  :O  Un, kad atverās kapsula, kā tā Vikija sāka kliegt!  :D  :D
Intresanti, ka tā, kas tēlo Auroras meitu dzīvē ir vecāka nekā Sāra!  :D

0

29

Mariposa написал(а):

Intresanti, ka tā, kas tēlo Auroras meitu dzīvē ir vecāka nekā Sāra!

Īstenībā jā :D Bet nu šo aktrisi arī tā nodekorēja, ja tā drīkst teikt, ka viņa, manuprāt, patiešām izskatās  pēc 20 gadus vecas.

0

30

Marī, piekrītu visam tevis teiktajam! :love:

Resumen del capitulo 5.

Ak dies, nu kapēc tie meli - Aurora ir Auroras meita!  :unsure: Nu tiešām, tagad tur viss sagriezīsies kājām gaisā! %-)
Bet Martina sejas izteiksme, kad viņš ieraudzīja Auroru žurnālā.. :D
Nabaga Lorenzo (nez cik reizes jau to esmu teikusi.. :D), tagad viņš domā, ka viņa mīlestība ir viņa meita! Jeeeeez! :( He, un Martins būs iemīlējies savā 'masā'.. :D
Ziniet, man tagad ir trīs varianti, kas varētu nogalināt Eduardo - Vanesa, mīļākā vai tā Elizabete! o.O Un tā mīļākā man pēc skata atgādina Genesis Rodriguez! :D
He, tad jau tas tik ātri nebeigsies - Eduardo tiks sasaldēts! o.O Moš uz seriāla beigām atsaldēs un viņš pateiks, kas viņu mēģināja nogalināt!
Nabadzīte Aurora, dzirdēt cik ļoti pašas meita viņu ienīst! :(
Un tas Cēsars mani biedē ar savu acu skatu.. :D ECDD viņš bija piemīlīgāks! :D
Vanesa satiekas aci pret aci ar pagātni - uzzina par Lorenzo un Natāliju un iepazīstas ar Ninu! :|
Njā, Blanka satiek Auroru.. :)
Ehh, gribu 6. sēriju redzēt, kas tur notiks starp Lorenzo un Auroru! :love:

0

31

Vislaik aizmirstu pieminēt. Man ar traki žēl Auroras suņuka. un 5. sērijā viņa vēl tāā uz viņa foto skatījās..Bet principā, ja suni sasaldēja, tad moš atdzīvosies? jo citādi, kāda tam jēga?

GaBy написал(а):

Ak dies, nu kapēc tie meli - Aurora ir Auroras meita!

Grūti šitādus izturēt, īpaši, kad Blanka tā ienīst Auroru, tik nejauka pret Lorenzo..bet ar Martinu viņa forši kašķējas :D

GaBy написал(а):

Nabaga Lorenzo (nez cik reizes jau to esmu teikusi.. ), tagad viņš domā, ka viņa mīlestība ir viņa meita! Jeeeeez!  He, un Martins būs iemīlējies savā 'masā'..

Uuu...jāā! Bet nu, man kaut kā liekas, ka Aurora vai nu pateiks, ka tēvs ir kāds cits, vai ...varbū atklās patiesību, ka ir tā pati Aurora.

GaBy написал(а):

Un tā mīļākā man pēc skata atgādina Genesis Rodriguez!

Man ar! Sākumā pat nodomāju, ka tā ir viņa, bet ļoti nobrīnījos, ka nekur nav viņas vārds minēts.

GaBy написал(а):

Un tas Cēsars mani biedē ar savu acu skatu..  ECDD viņš bija piemīlīgāks!

Arī skatījos un salīdzināju! ECDD tāds jautrītis bij, a šeit...šermuļi skrien! Vispār viņš ir Lorenzo un Natālijas dēls? Tad jau viņam mazāk par 20 gadiem..Kādi 18? Bet nu galīgi neizskatās.

GaBy написал(а):

Vanesa satiekas aci pret aci ar pagātni - uzzina par Lorenzo un Natāliju un iepazīstas ar Ninu!

Kaut kāda dīvaina man likās šī aina. Škita, ka Vanesa neierauga Ninā Natāliju..Kaut vai tādēļ, ka, manuprāt, pirmajam jautājumam bija jābūt, kas ir viņas māte, nevis tēvs.. bet nu labi.

0

32

aNgeL написал(а):

bet ar Martinu viņa forši kašķējas

Nebrīnos, ja viņa beigās iemīlēsies.. savā.. pusbrālī..?! o.O

aNgeL написал(а):

varbū atklās patiesību, ka ir tā pati Aurora.

Uz šo es visvairāk ceru! :flirt:

aNgeL написал(а):

Vispār viņš ir Lorenzo un Natālijas dēls?

Vot es nezinu, pagaidām neko par to neviens neteica, man liekas.. Jo, ja pareizi sapratu, tad Nina ir Natālijas un kāda cita vīrieša meita, ne? :)

aNgeL написал(а):

Škita, ka Vanesa neierauga Ninā Natāliju..

Man tieši likās, ka ieraudzīja viņā Natāliju, jo tā dīvaini uz viņu skatījās un vēl teica, ka viņa viņai atgādinot kādu no pagātnes..

aNgeL написал(а):

Kaut vai tādēļ, ka, manuprāt, pirmajam jautājumam bija jābūt, kas ir viņas māte, nevis tēvs.. bet nu labi.

Jā, man jau likās, ka viņa brīnīsies, dzirdot, ka viņas tēvs ir Lorenzo, bet nekādu pārsteigumu viņas sejā neredzēju, tieši otrādi - 'Ā, nu jā, kurš gan cits' sejas izteiksme.. :D

0

33

GaBy написал(а):

Nebrīnos, ja viņa beigās iemīlēsies.. savā.. pusbrālī..?!

Man ar caurskrēja tādas domas.. mjaa..

GaBy написал(а):

Jo, ja pareizi sapratu, tad Nina ir Natālijas un kāda cita vīrieša meita, ne?

Jāa.. Tā arī es sapratu. Tādēļ jau Nina tur tā ar to Martinu..Jo principā viņus nevieno patiesas radnieciskās saites.

GaBy написал(а):

Man tieši likās, ka ieraudzīja viņā Natāliju, jo tā dīvaini uz viņu skatījās un vēl teica, ka viņa viņai atgādinot kādu no pagātnes..

Nu tur tā kaut kā dīvaini sanāca.. it kā ieraudzīja viņā, it kā nē.. un es vispār nesapratu :D Zinu, ka man galvā bija izskrējis pārsteigums, kā var nepamanīt, ka meitene mats matā izskatās pēc viņas jaunības draudzenes :D Nu..nav tik svarīgi :D

0

34

Es arī sāku skatīties Auroru...sākums tīri tā neko, redzēs kā būs tālāk...Un es ar 100% par Auroru un Lorenzo, ļoti ceru, ka viņi būs sižetā paredzēti kā pāris...

aNgeL написал(а):

Es arī esmu pārliecināta, ka būšu par Lorenzo un Auroru! (bet nu redzēs, kā kuram pāris paredzēts sižetam..un interesanti, vai beigsies tāpat kā oriģināls)

Hmm...a kā beidzās oriģināls? :D Ja tur nebija Aurora kopā ar Lorenzo, tad ceru, ka šeit būs viss sižetiski savādāk izdomāts :P

0

35

sigsaster написал(а):

Hmm...a kā beidzās oriģināls?

Свернутый текст

Šķiet, ka oriģinālā Aurora palika ar Lorenzo. Bet nu Aurora ir nosacīts rīmeiks, ja nemaldos. Latīņamerikā tādas telenoveles nebija.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora: 1.-5. sērija