TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora: 6.-10. sērija


Aurora: 6.-10. sērija

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

6. sērija

0

2

7. sērija

0

3

8. sērija

0

4

9. sērija

0

5

10. sērija

0

6

7.
Es pārsteigta, ka Blanka tik ātri sadraudzējās ar Auroru! Tik forši! Kā Blanka samulsināja Auroru ar saviem mūsdienīgajiem skatiem :D Mja..Man tikai sajūta, ka sāksies jauni kreņķi Martina dēļ! Vispār man Martins liekas tāds netēmā.. Manās acīs ir tikai Aurora un Lorenzo! Tik drausmīgi, ka viņa slēpj no Lorenzo, ka ir viņa Aurora! Un Tik forši dejoja Blanka ar Lorenzo un Aurora noskatījās :) Un viņās reakcija satiekot Natāliju ar forša!

0

7

6.
Tik žēl Auroras palika, ka Blanka viņu tā atgrūž.. :( Bet prieks, ka Martins mainīja viņas uzskatus.. Un tā pēdējā aina, kurā Blanka ienesa Aurorai brokastis.. ^^ :love:
Ahhh, un dialogi start Lorenzo un Auroru.. :love: Vai tiešām viņš neredz, ka tā ir viņa Aurora...? Muļķītis.. :love:
Un par Elizabeti, nu jā.. Man jau bija aizdomas.. :no: Nesaprotu, kapēc Eduardo neko neteica un ļāvās viņai! :no:
Vanesas parādīšanās Natālijas mājā un saruna.. :D Un tas pēdējais teikums no Vanesas - 'Ai, Natalia, yo nunca he tenido buena memoria..', haha, smējos.. :D Man patīk Vanesas izgājieni.. :D
Un tas Cēsars mani sāk biedēt aizvien vairāk, ja godīgi.. :D

0

8

GaBy написал(а):

Un tā pēdējā aina, kurā Blanka ienesa Aurorai brokastis..

Mana pirmā doma bija, ka Blanka tagad tēlos, ka grib draudzēties ar Auroru, bet tik super, ka viņa ir patiesa :)

GaBy написал(а):

Vai tiešām viņš neredz, ka tā ir viņa Aurora...? Muļķītis..

Vo vo!! Man liekas, ka vieglāk jau noticēt, ka atdzīvināja sasaldēto, nevis, ka uzradusies meita tādā pat izskatā (kaut gan tur visai tai draudzeņu trijotnei gēnos kaut kas jocīgs ir :D - tb tām divām, bet pasaules acīs pašlaik trijām :D

GaBy написал(а):

Un tas Cēsars mani sāk biedēt aizvien vairāk, ja godīgi..

Mani arī!! Nekad nedomāju, ka tas jautrītis kāds bija ecdd, šeit būs tik baiss!!

GaBy написал(а):

Man patīk Vanesas izgājieni..

Ahaa!! Ailina ir dievīga  :love:

9.
Ah..Kā man patīk Auroras un Blankas ainas :) Tik mīļas.
Bet viss taču skaidrs - Aurorai jābūt ar Lorenzo, Blankai ar Martinu! viss ideāli..bet nēe.. samiksēs tur kaut ko un mjaa.. šaubos, ka gribēšu skatīties, kā Aurora iemīlas Martinā. Bet nu..principā viņas mīlestība būs aizliegta, jo viņa dos priekšroku Blankai.
Xi..Uzreiz bija skaidrs, ka vēlāk Martins atvērs to kapsulu. Man gan likās, ka tad tā jau būs tukša, bet viss vēl krutāk - Martins ierodas ar Lorenzo un kapsulā cita sieviete!
Starp citu! Es Natālijas vietā būtu daudz mierīgāka, ja izrādītos, ka jaunā Aurora ir Lorenzo meita, jo tad tas būtu garants, ka viņa lielā mīla neatdzims pret šo meiteni..bet nu viņai tas nepieleca.  Lai jau priecājas tad, kamēr var.
Wow.. Vanesa tik ātri disku atrada! tas vīrs gan glups - uzlika seifam(!!) paroli, kuru uzlauztu jebkurš! īpaši, ja vēl izskatījās, ka tur var ievadīt cik gribi reizes :D
Vispār kaut kā strauji viss notiek! Nez kā tagad pārliecinās kaut vai to pašu Vanesu par to, ka Aurora ir Auroras meita? Vai arī Vanesa to slēps?

0

9

10.
EEhh...Bet principā pēc Auroras teikuma, ka viņa izstāstīs patiesību, kad sekoja kaut kādi aplinki es jau sapratu, ka viņa nepateiks patiesību! Ak, nu kapēc!! Lorenzo, pirmkārt, ir tiesības zināt, ka viņam ir meita (vispār nesaprotu, kāpēc seriālu varones vienmēr atļaujas pašas izlemt teikt vai nē par bērnu) , un , otrkārt, viņam tiesības zināt, ka mīļotā ir dzīva.
Kad Aurora atradās tajā klubā, biju droša, ka satiks tur Lorenzo, ka abi dejos..pilnīgi aizmirsu par Martina eksistenci..bet kāreiz viņš tur bija..Un nabaga Lorenzo - ieraudzīja šo ainu :( Un Blankas žēl - viņa noteikti gribētu būt Auroras vietā blakus Martinam.
Tagad gan Vanesa zina patiesību! Uh..slikti!
Interesanti tai meitenei, kuru sasaldēs ir kaut kāda sava pagātnes interesanta un kura atklāsies?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora: 6.-10. sērija