TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora: 11.-15. sērija


Aurora: 11.-15. sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

11. sērija

0

2

12. sērija

0

3

13. sērija

0

4

14. sērija

0

5

15. sērija

[To be continued..]

0

6

11.

Es zināju, ka Lucero atsaldēs :D To noteikti visi zināja!
Auroras un Lorenzo ainas - kā vienmēr daaaudz ķīmiskākas nekā ar Martinu!  :love: Kā lai to Martinu aizvāc? Lorenzo malacis!- pateica Aurorai, ka Vanessa viņu bija uz dz.d. uzaicinājusi. Bet ja Vanessa vēl Natāliju pierunā rīkoties pēc viņas prāta, tad šaubos, ka Aurora noticēs Lorenzo. Man ļoti patīk, kā Lorenzo vislaik saka Aurorai, ka viņa nav viņas māte, tādēļ viņš nevar pievērst viņai savu uzmanību!
Interesanti, kas tur ar Auroras atmiņu notiek :O

0

7

13.
wow, forša sērija!
Man likās, ka Aurora sarakstījusi dienasgrāmatu tip kā no savas meitas viedokļa, lai tam notic labāk cilvēki..bet izrādās, ka lai piemānītu Lorenzo! MAn bij tik smagi noskatīties, kā viņš lasa visus tos sāpīgos vārdus, ka Aurora ar viņu spēlējusies un taāa..Tik nežēlīgi pret nabadziņu :( Nu galīgi nevar noticēt, ka viņi varētu būt otrā plāna pāris..nu tb, ka galvenais ir Aurora ar Martinu! wnk neštimmē nu nekādi.. Tā negribas :S
Nina atradusi veidu kā panākt savu! Piemānīja Martinu..īstenībā tik nesmuki sanāca..Nu Martins zinās, kā ielaisties ar sievietēm maskā!
Tā Vikija ir tik līdzīga Vanessai! Abas kopā tā sader!
Man arvien vairāk liekas, ka Nina ir Federiko meita..
Kā man patika Blankas sapnis par Auroru! Super! Un Lucero ar jūt nelabu kaut ko..
BEt cik romantiski, ka Lorenzo blakus Aurorai šādā brīdī! kā viņs steidzīgi rīkojas, kā cenšas glābt...Vai tiešām Aurora vairāk tic citu vārdiem, nevis darbiem, kurus dara Lorenzo..viņa acīs un sejā tak viss parādās  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aurora (Telemundo) » Aurora: 11.-15. sērija