TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Dare to Dair! (Dan/Blair)


Dare to Dair! (Dan/Blair)

Сообщений 41 страница 60 из 87

41

albalonga написал(а):

Es tomēr Čakam šo to nespēšu nekad piedot. Bet, lai arī Dens ir nobs, viņš nekad nenodarītu Blērai to, ko Čaks.

^Tas tāpēc ka Denam tādas izdarības vienmēr ir likušās slimīgas, nekad nav atbalstījis.. kad viņš bija kopā ar Serenu pirmajās nedēļās, tad jau varēja redzēt, ka viņam krīt uz nerviem visas tās intrigas.. normāls džeks atšķirībā no Čaka un Neita bija.. :D

albalonga написал(а):

Patiesībā viņš vienmēr ir bijis labs pret Blēru smagajos momentos, pat tad, kad Blēra bija pret viņu nejauka

Kā jau Blēra teica.. Denam ir izteikts Knight in shining armor sindroms.. viņam gribas būt glābējam.. taču manuprāt, viņš vienkārši izprot Blēras emocijas jau no paša sākuma, tāpēc arī spēj viņu tik labi atbalstīt.. :)

albalonga написал(а):

Klusajos mirkļos viņa ar Denu izskatās laimīga. Tā pa īstam harmoniski laimīga.

Ar visiem citiem seriāla varoņiem viņai vienmēr ir jādomā, kā izturēties.. kopā ar Serēnu viņai ir jākļūst stilīgākai, aktīvākai, jo jātur līdzi Serēnas izdarībām.. Kopā ar Čaku jāmanipulē, jo tā ir vienīgā iespēja esot kopā ar Čaku.. Kopā ar Neitu jāizliekas labākai nekā viņa ir.. jo neskatoties uz visu Neits ir izteikti labestīgs.. Bet kop'[a ar Denu viņa var būt tāda, kāda ir.. un tad rodas harmonija, jo nav jāuztraucas, ka Dens uzzinot kaut ko jaunu par viņu aizgriezīsies.. tāpēc ka viņš pazīst Blēras iekšējo, no citiem slēpto pusi un jau tāpat visu par viņu zina vai nojaušs... Blēra par Denu arī jau visu zina vai spēj nojaust.. :)

albalonga написал(а):

Vienkārši ar Chair bija ķīmija, karstasinība, elektrība, bet no otras puses bija tā nolemtība, ka viņiem nebūs šīs harmonijas nekad. Jo navv iespējams pat iztēloties Čaku sēžam uz dīvāniņa un skatāmies vecu filmu...

Es noskatījos vienu filmu ar Danielu Gillies (manu mīļo Elijah galvenajā lomā), kur bija ļoti labs skaidrojums mīlestībai.. Mīlestībai ir divi veidi:
1. Pirmā skatiena mīlestība jeb komētas satriecas - šī mīlestība ir kā zibens spēriens, taču parasti valda starp pilnīgiem pretpoliem, kas nespēj saprasties. Tā ir strauja un kaislību pilna, taču reti nes pilnīgu laimi abiem iesaistītajiem, jo personības vienkārši nomāc viena otru līdz iznīcina. Kas šajā gadījumā varētu būt Blēra un Čaks.
2. Īstā mīlestība - rodas no draudzības un valda starp cilvēkiem, kas saprot un papildina viens otru. Šādas jūtas ļauj katram iesaistītajam izpausties kā personībai un veido harmoniskas un patīkamas attiecības. Šī varētu valdīt starp Denu un Blēru.

P.S. Pēc mana apraksta izskatās, ka pirmā skatiena mīlestība ir nelaimīga, taču filmā to neuzsvēra.. tā arī var izdoties, tikai vajag vairāk darba attiecībās ieguldīt, taču īstajai mīlestībai vajag vairāk darba ieguldīt pirms tās rašanās.. :) :D

albalonga написал(а):

Visis kritizē Vanesas bezjēdzīgumu un grib, lai aizvāc viņu no seriala pavisam, tāpat kā Jeniju aizvāca

Nu izskatās, ka tā arī būs.. un labi vien ir.. ko viņa tur jaucas.. jau nezin kuro reizi jauc gaisu un visu bojā.. :D

0

42

ak, skaisti tie dažādo mīlestību definējumi. Man patīk.

Bet spoileru bild
ēs jau redzams, ka atgriezīsies Princis Luois un Blēra atkal viņam zen rokas staigās. Un te divas iespējas - vai nu viņa tā darīs par spīti Denam un lai pašai sev un citiem pierādītu, ka pret Denu viņai nekādu jūtu nav, vai arī tā būs maskēšanās un viņa paradēs Princi pa Manhetenu, kamēr slepni tiksies ar Denu. Bet otrajam variantam Dens dieziņ vai piekristu, tā ka...

Nākamās sērijas Dan/Blair sižetu var saprast, ka Dorota uzbrauks Blērai, ka viņai romāns ar Denu, Blēra nobīsies, ka arī citiem Manhetenā tā varētu izlikties un neaizies uz izstādi, kuru viņi ar Dernu bija plānojuši apmeklēt. Dens atnāks, lai konfront';etu un Bllēra dzīs prom. Kādā bŗidī GG izziņos, ka tiks atklāta slepena informācija vakarā un visi baidīsies par saviem nosl';epumime. Lili par saviem grēkiem, bet Dair par to, ka GG grasās paziņot, ka viņiem romāns.

0

43

albalonga написал(а):

Bet spoileru bild

Jau nevaru sagaidīt.. :D

0

44

Beigās protams stipri savādaks sižets sērijai, nekā nopratu pēc promo. LOL. Un beigu cliff-hangeris ideals. Oh, for God sake, Humprey. hihihihihihihihi.

Un es protams atkal esu uz Čaku nikna. Blēra viņam vajadzīga tad, kad viņam ir sūdīgi, jo tika Blēra viņu sapratīs. Vai man tikai ta liekas, vai Blēras un Čaka attiecībās vienmēr viss ir par Čaku? Kad viņai ir sūdīgi, viņa neskrien pie Čaka, lai tas viņu žēlotu, bet kā Čakam sūdīgi, viņš skrien pie Blēras, jo tač tikai Blēra viņu saprot un varēs palīdzēt justies labāk. Pat draudzība šāda nevar strādāt, kur ieguvējs ir tikai viens no iesaistītajiem. Kur nu vēl mīlestība...

Beigas ideālas. Blēra pilnīgi bija trembling, kad Dens piedāvaja skūpstu. Tik ideali. Bet protams Serēna un Čaks visu izjauks. Kāds pārsteigums.

Man riebās, ka Ēriku šajā sērijā neparādīja nemaz. Galu galā Lilijai tik nozīmīga sērija un Ērika nebija. Baigi zūd ticamības moments.

0

45

Pagaidām neatradu labākas kvalitates spoileri, bet wow - nespeju sagaidī 18.aprīli.

0

46

albalonga написал(а):

Beigas ideālas. Blēra pilnīgi bija trembling, kad Dens piedāvaja skūpstu. Tik ideali. Bet protams Serēna un Čaks visu izjauks. Kāds pārsteigums.

Jap.. varēja redzēt, ka viņa to gaida... un tad, kad viņš nevarēja saņemties.. Blēra vairs sagaidīt nespēja un pati noskūpstīja...

albalonga написал(а):

Pagaidām neatradu labākas kvalitates spoileri, bet wow - nespeju sagaidī 18.aprīli.

Wow.... pēc promo var redzēt, ka šos nepieķēra.. bet Gossip Girl jau zinās, ka bijis skūpsts, tik ar ko ne... :)

Laikam jau var secināt, ka Blērai patika, jo ja jau "life changing experinece".... ;)

0

47

Vienīgais mani biedē spoileri, kuri norāda, ka Princis Louis būs klāt. Kaitinoši.

Ir cilvēki, kuri uzskata, ka Gossip Girl ir Dorota...
Ės šim viedoklim nepiekrītu, jo Dorota mīl Blēru un man liekas nekad to Blērai nenodarītu. Es vismaz ceru. Nez.

Dair bija ideālas ainas šajā sērijā. Tas, ka Blēra bija tik labā garastāvoklī un laimīga no paša rīta. Lai gan stālkeroja Čaku datorā, bet pat nenoskatījās video līdz galam. Un tiešām nebārās uz Dorotu un Serēnu nprom aizsūtīja, lai Dens varētu uzrasties. Un Dens jutās ārkārtīgi ērti zvilnot (cita vārda neatradu) uz Blēras gultas, kas norāda, ka viņš tiešām daudz reiz ir bijis Bleras istabā un uz viņas gultas un jūtas ērsi. Kad Blēra gatavoja lielo publiskā izstādes apmeklējuma plānu, kas bija kārtējais Blēras abrusdums, tad Dens nebija ne izbesījies un arī ierēca par Blēru. Viņš pat uzaci nesarauca. Kas norāda, cik ļoti viņš pieradīs pie Blēras absurdiem un neņem galva bet pieņem viņu kāda viņa ir. Un Ballē, kad Dens ieradās un bija satraucies, kad Blēra runāja ar Serēnu un Blēra viņu šušināja. Un rokasspiediens. Bija redzams, ka viņi grib mesties viens otramm virsū un Blērai gandrīz asaras acīs, ka viņi nolemj izbeigt draudzību. Un Beigas protams. Fuck. Ideāli.

Labi, te nu seko mans oficiālais drauds. Ja viņi ar šo vienu skūpstu izbeigs Dair vai arī ja viņi sačakarēs Dair bezjēdzīgi un stulbi un atkal atgiezīs Blēru uzticami sekojot Čakam kā mazu šuneli, es pārstāšu skatīties GG. (LOL, es atsāku tik no 4.12. Bet esu novilkusi pirmās trīs sezonas, jo gribu pārskatīt)

0

48

albalonga написал(а):

Labi, te nu seko mans oficiālais drauds. Ja viņi ar šo vienu skūpstu izbeigs Dair vai arī ja viņi sačakarēs Dair bezjēdzīgi un stulbi un atkal atgiezīs Blēru uzticami sekojot Čakam kā mazu šuneli, es pārstāšu skatīties GG. (LOL, es atsāku tik no 4.12. Bet esu novilkusi pirmās trīs sezonas, jo gribu pārskatīt)

Es ar sāku ar 4.12... ja viņi sačakarēs Denu un Blēru tas beigšu un vairs neskatīšos... bet es domāju, ka viņi tā neriskēs... tomēr vismaz mazliet ir jādomā par reitingiem un skatoties darbību YouTube nākas secināt, ka Dair ir nenormāli daudz fanu visā pasaulē.. un arī tie, kas taisa reitingus un ir nozīmīgi televīzijām.. :)

0

49

Beidzot noskatījos sezonas beigas. Es joprojām ceru uz Dair nākamajā sezonā. Diez, kas rakstīts grāmatā? Visi Dair fani pārliecināti, ka glāmata galvenokārt ir par Blair un visām Dana jūtām pret viņu. Bet tas Certain Someone par ko Vanesa runāja, tikpat labi var būt piemēram Čaks. Lai gan es protams ticu Dair. Un es fanoju par Ēriku, kurš totāli šipo Dair. LOL.

0

50

Alby.. es piekrītu visam, ko tu esi uzrakstījusi...

Ēriks vienkārši rullē.. bet tā vien šķiet, ka viņš ir arī vienīgais, kas izprot, kā Dens jūtas...

Es ar domāju, ka grāmatā aprakstītas Dena jūtas pret Blēru un tas kā tās mainās... un iespējams, pēc grāmatas iznākšanas, kad Blēra to izlasīs, viņa sapratīs, kas un kā un sāks pārdomāt savu dzīvu un Dena vietu tajā.. :) Es ar ceru uz nākošo sezonu, kā Dair sezonu..  :love:

0

51

"Or maybe I’d choose to be Blair and marry Dan."
-- Cecily von Ziegesar

“I think Blair is Dan’s soul mate. I don’t know if they’re ever going to get together, but I’ll tell you that I’ve never enjoyed any scenes on the show as much as those scenes with Leighton Meester,” Penn tells the mag.

"She then continued, “The one relationship I’d love to see play out is Blair and Dan — just selfishly, honestly, because I love working with Penn. So we’ll see!”" Leighton Meester

Daži video

0

52

bāc, es mīlu viņus. Pat nespēju tagad īsti izprast, kapēc man agrāk Chair tik ļoti patika. Mn nepatīk tagad galīgi. Es vienkārši nejūtu vairs neko starp viņiem pēc visa, ko Čaks sadarīja un nejūtu arī ka viņi būtu kaut kripatiņu tik ļoti saistīti un radīti viens otram kā Dair, kuri neapšaubāmi ir dvēseles radinieki.

0

53

Man tas pats, es viņus vienkārši mīlu.

0

54

Bet nez kāpēc viņus visu laiku vel prom vienu no otra.. :(

Lai gan... es vēl ceru.. :)

0

55

Jā, velk prom, bet. Vispār spēcīgi. Lai gan producenti visu laiku saka, ka trijstūris ir starp Luiju, Blēru un Čaku, man liekas ka trijstūris ir starp Denu, Blēru un Čaku. Luijs ir un Blēra ir it kā kopā ar viņu, bet viņš ir tukša vieta - viņš vispār neko nejūt un namana un viņu attiecības ir kā sākumskolas skolniekiem.

Blēras un Dena draudzība ir fantastiska - visa tā bērna un analīžu epopeja - protams, ka Blēra devas pie Dena. Un tas viens moments, ka pat ja Blēra visu zaudēs, viņai vienalga būs Dens - tas ir zelts.

Un vispār man patīk, ka beidzot viņi sāka veidot Dena/Čaka attiecības. Jo tas ir kā vīriešu draudzības varints Dena/Blēras attiecībām. Neits dzīvo ar Čaku un neko nemana, Dens uzreiz visu pamana, saprot un cenšas palīdzēt. Es atvainojos, bet Dens pat piedāvajās pakutināt Čaku, lai Čaks kaut ko jumstu. Un Dens uzdāvināja Čakam suni. Un Čaks ar suni - tā ir burvība. Tikai Dena dēļ man atkal sāk Čaks patikt. Līdz šim seriālā visu laiku man Čaks patika tikai ar Blēru, bet tagad man viņš patīk arī ar Denu. Es nez, protams, ka viņi visu sadirsīs, bet lai arī ar ko paliktu Blēra, Denam un Čakam vienmēr arī jābūt turpat. Viņi visi trīs ir nolāpīti dvēseles radinieki, lai cik tas arī dīvaini nebūtu. Tāpat kā Neits un Serēna ir dvēseles radinieki. Es nez - bet tiešām seriāla veidotāji ir muļķi, ja viņi turpinās teikt, ka Luijs tajā trijstūrī kaut kur ietilpst. Smieklīgi.

0

56

Zini... es tikko secināju, ka Dens ir dvēseles radinieks Blērai un Dens ir dvēseles radinieks Čakam... :D Tātad Denam ir jābūt kopā ar Blēru un viņam ir jābūt Čaka labākajam draugam... :) Un tās būtu ideālas seriāla beigas Dena un Blēras kāzas, kur Čaks ir līgavaiņa vedējs.. :D

0

57

Siikaa написал(а):

Tātad Denam ir jābūt kopā ar Blēru un viņam ir jābūt Čaka labākajam draugam...  Un tās būtu ideālas seriāla beigas Dena un Blēras kāzas, kur Čaks ir līgavaiņa vedējs..

wow, tas buutu sapņa piepildījums.

0

58

albalonga написал(а):

wow, tas buutu sapņa piepildījums.

Aha...  :love:  Bet nekad tā nebūs...  :sceptic:

0

59

Dair iekļuvuši buzzsugar topā
[реклама вместо картинки]
un arī TV Guide topā
http://www.tvguide.com/PhotoGallery/Bes … 86#1039994

0

60

LOL man patiik kaa uzrakstiits - Does anyone really care about the Prince? hihihi. Visi jau redz, kur ir patiesais trijstuuris un tik njirdziigi, ka Chaks un Dens tagad draugi, jo abiem nav Bleeras...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Dare to Dair! (Dan/Blair)