TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Dare to Dair! (Dan/Blair)


Dare to Dair! (Dan/Blair)

Сообщений 81 страница 87 из 87

81

Tomēr Chair ir endgame. Njaa, galīgi negaidīju. Ja atšķirībā no TVD tomēr varēja nojaust sirds dziļumos, ka Eleina izvēlēsies Stefanu, tad GG manuprāt stipri sāka norādīt uz Dair. Hmmm, dīvaini...

0

82

cravey написал(а):

Tomēr Chair ir endgame. Njaa, galīgi negaidīju. Ja atšķirībā no TVD tomēr varēja nojaust sirds dziļumos, ka Eleina izvēlēsies Stefanu, tad GG manuprāt stipri sāka norādīt uz Dair. Hmmm, dīvaini...

Man vispār patīk, ka Dens viņiem visiem parādīs.. un Serēna ir pelnījusi pa pilnu klapi.. govs...
Žēl jau ka Blēra ar Denu nesanāks, bet gan jau ka Dens dabūs kādu, kas viņu mīlēs vairāk.. :)

0

83

Gosh, es nevaru izturēt Chair, mazliet paskatījos fragmentus un bildes no jaunākās sezonas...

0

84

es neskatos - kāda jēga. Chair bija lieliski sākuma, bet es vienkārši neticu tādai mīlestībai, ka Čaks var pārdot Blēru un tipa vienalga viņi ir endgame. Nu come on. Sorrī.

0

85

Man šķiet, ka Chair fani arī ir vienīgie, kas to seriālu vairs skatās. Reitingi ir vnk graujoši slikti...

0

86

albalonga написал(а):

es neskatos - kāda jēga. Chair bija lieliski sākuma, bet es vienkārši neticu tādai mīlestībai, ka Čaks var pārdot Blēru un tipa vienalga viņi ir endgame. Nu come on. Sorrī.

Es gant eiktu, ka man sāk likties, ka Blēra varbūt tomēr aizdomājās, pēc Dena sarunas ar viņu.. jo common, kāda mīlestība, ja viņa ir viņa vājība, nevis spēks.. kā var būt tā, ka grūtā brīdī labāk būt vienam, nevis vienam otru atbalsīt.. cik ilgas gan varbūt tādas attiecības, jo viens vai otrs tomēr atradīs, kādu, kas atbalstīs, kad tas būs nepieciešams.. es ceru, ka pēc Dena grāmatas izlasīšanas, Blēra varbūt sapratīs, ka tas nav normāli.. un atgriezīsies pie Dena. ja ne.. tad vismaz Dens un Neits paliks draugi.. jo tur tiešām var redzēt, ka ir izaugusi īsta draudzība.. viņi viens otru saprot un pieņem tādus, kādi viņi ir.. bet tas iespējams, ka tāpēc, ka viņi ir pieņēmuši paši sevi, kādi viņi ir... :)
Vismaz 6 sezonas sākumā es skatot tikai, lai redzētu, kas notiks ar Dena un Neita tēliem. pārējie mani vairāk vai mazāk kaitina.. :D

0

87

man Blēra visu seriālu ir bijusi mīļākā varone un manā izpratnē seriāls tik ilgi noturējies 50% viņas dēļ. Dens man visu 1.un2 sezonu nepatika, tik pēc tam sāka patikt, kad viņš sāka pieeugt un nobriest. No puišiem mīļākais sākumā bija Čaks, bet viņa varoni scnāristi sajāja vairākas reizes atkārtoti, neloģiski un stulbi un šobrīd es vienkārši nespēju skatīties, bet moš kad beigsies, tad kaut ko paskatīšos - atsevišķas ainas. Atkarībā no tā, kā beigsies.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » Dare to Dair! (Dan/Blair)