TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Vai vēlaties mūsu forumā redzēt VA autores R. Mīdas lielo sadaļu?


Vai vēlaties mūsu forumā redzēt VA autores R. Mīdas lielo sadaļu?

Сообщений 1 страница 16 из 16

Опрос

Rišelas Mīdas romānu lielā sadaļa

100% - 11

0% - 0
Nav vajadzības

0% - 0
Голосов: 11

1

BALSOJAM!!!!
"Jā" gadījumā izveidosim jaunu R. Mīdas romāniem atsevisķī veltītu sadaļu :) Atceramies, ka pavisam drīz Vampire Academy tiks izdotas latviski ;) Turklāt VA pasaules piedzīvojumi turpinās jaunajā "Bloodlines" grāmatu sērijā, kas nozīmē arvien jaunas diskusijas. Pašlaik VA sadaļai JAU ir 19 lapas, kas ir diezgan daudz :) Lielās sadaļas gadījumā visa informācija būs pārredzemāka, kā arī pavērsies iespējas atraktīvākām diskusijām  :glasses:
http://farm4.static.flickr.com/3616/3444142371_f4f80da668_o.jpg

0

2

nu es nobalsoju ar Jā, jo man nav iebildumu.

0

3

Wii..balsošana! Kaut kāds actions! :D
Jau teicu, ka man iebildumu nav, un ja kādreiz lasīšu šīs grāmatas, tad gan jau arī iesaistīšos sadaļā.

0

4

Arī nobalsoju "jā", jo tā sadaļa jau tiešām šķiet par mazu visiem jaunumiem un diskusijām - kr nu vēl 2 grāmatu sērijām! :)

Hm, sestdien būs jāuzjautā, kā virzās latviskais VA :D

0

5

yay :) Man prieks, ka atbalstiet šo ideju  :jumping:

Palo, kad tu esi centrā un tev ir brīvs brīdis, uzzvani man, es aizbraukšu un atdošu tev VA grāmatiņu. Tagad līdz Marta beigām varu jebkurā dienā, izņemot 2dienas un 3dienas :)

0

6

Pieķeršos un uzmeistarošu kādu bannerīti, bet protams visi gribētāji laipni lūgti kko izveidot, pēc tam atkal izlemsim, kādu liksim ;)

0

7

Hm, nu es paskatīšos, kur es aiznākamnedēļ būšu, varbūt varēs sarunāt kādā pusdienlaikā. Vai nu arī vienkārši kādā vakarā pēc darbiņa :)

0

8

Es ar balsoju "jā". Nu labi cita varianta manā gadījumā nemaz nav.
Varētu mēģināt banerīti uzmeistarot.

0

9

Nu tad šeit arī jautāšu - gribat to kā atsevišķu sadaļu vai zemsadaļu pie grāmatas sadaļām? (Atšķīrība tajā, ka otrajā variantā baneri laikam nevajag)

0

10

Hmm, ja atklāti es pat nezinu, pirmajā variantā būtu pārredzemāk, bet otrais ir kompaktāks. Tiešām nezinu. Es laikam gribētu atsevišķu sadaļu, bet kā tauta lems tā būs.

0

11

Man otrais patīk tādēļ, ka ne ka kompaktāk, bet ka piesaistīts pie grāmatu sadaļām, jo šī VA sadaļa ir šķiet pirmā, kas izlien no grāmatām :D
Bet šeit galvenais tas, kā jūs gribat, jo es šobrīd nepieskaitos pie faniem.

0

12

aNgeL написал(а):

jo šī VA sadaļa ir šķiet pirmā, kas izlien no grāmatām

Nu Twilight vēl :)

0

13

cravey написал(а):

Nu Twilight vēl

āa.. nu jāa.. :D Jānoskatās man kādreiz 3. filma :D

VA vēl nefilmē? :D Man vispār sākumā likās, ka tas ir tas pats TVD, jo kaut kā  vienlaicīgi tas forumu paķēra (vismaz manās acīs :D ) :D

0

14

aNgeL написал(а):

VA vēl nefilmē?

Vēl ne. Vēl tikai pašos pamatos saistībā ar filmu viss :)

0

15

Laikam jau mana balss nāk par vēlu... bet tā ir stingrs un noteikts "Jā", jo esmu grāmatu fans.. :)

0

16

Siikaa написал(а):

bet tā ir stingrs un noteikts "Jā", jo esmu grāmatu fans..

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Vai vēlaties mūsu forumā redzēt VA autores R. Mīdas lielo sadaļu?