TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Aptauja: Kura ir jūsu mīļākā VA sērijas grāmata?


Aptauja: Kura ir jūsu mīļākā VA sērijas grāmata?

Сообщений 1 страница 5 из 5

Опрос

Mana mīļākā VA sērijas grāmata ir...
1. grām. Vampire Academy /Vampīru Akadēmija/

25% - 3
2. grām. Frostbite /Ledus kodiens/

8% - 1
3. grām. Shadow Kiss /Ēnu skūpsts/

25% - 3
4. grām. Blood Promise /Asins Solījums/

8% - 1
5. grām. Spirit Bound /Gariem saistītie/

16% - 2
6. grām. Last Sacrifice /Pēdējais upuris/

16% - 2
Голосов: 12

1

Jautājums uz kuru laikam visgrūtāk atbildēt :D Bet dikti gribas zināt vairākuma domas :) Bet ja tiešām nevar izšķirties, tad nobalso par visām grāmatām - iespējami vairāki varianti :)

0

2

Tā kā esmu izlasījusi tikai pirmās 3 grāmatas pagaidām es izvēlējos Shadow Kiss . Man ļoti patika tā grāmata.

0

3

Es pati labprāt par pilnīgi visām balsotu, jo nu šī ir sērija, kur es tiešām nespēju izvēlēties  :crazy: Bet vis vis mīļākās man laikam ir 1., 3., 5. un 6. grāmata, jo tur manā uztverē ir vis vis spēcīgākie Rozas un Dimkas momentiņi :) 1. grāmatā šī spriedze, 3. grāmatā šie saldi/rūgti/dvēseli un sirdi plosošie momenti, 5. grāmatā - Rozas un Dimkas sarunas pē visiem notikumiem, jo īpaši saruna baznīcā un moments kafejnīcā  :love: , nu un 6. grāmata pats par sevi saprotams, lai gan mana mīļāka vieta šai grāmatā bij alejā pēc pirmās nopietnās cīņas, tur man bija asaras acīs  :'(

0

4

Es laikam visu apsverot teikšu, ka 3. grāmata.. tā bija tik sāpīga, ka visvairāk palikusi sirdī... un tieši šī grāmata man lika vairāk iemīlēt gan Rozu, gan Dimku, jo parādījās tādas viņu puses, ka vienkārši nevarēja viņus vairs uztvert, kā vienkārši grāmatas varoņus.. :)

0

5

Es savukārt nekādīgi nevarēju izšķirties un apdalīt ar savu balsi kādu no grāmatām, jo katrā atradu ko īpašu un saistošu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Aptauja: Kura ir jūsu mīļākā VA sērijas grāmata?