TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Aptauja: Vai lasīsiet VA grāmatas latviešu valodā?


Aptauja: Vai lasīsiet VA grāmatas latviešu valodā?

Сообщений 1 страница 7 из 7

Опрос

VA grāmatu sērija latviešu valodā...

80% - 4

0% - 0
Vēl nezinu

20% - 1
Голосов: 5

1

Atbalstam VA latviski tulkotās grāmatas jau tagad - BALSOJAM! http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/thumbup.gif

0

2

Es nobalsoju par "jā", lai gan man vairāk derētu variants "gribētu un ceru". Es tik daudz ko gribu, ka tikai laiks un piepešs instinkts izlemj, ko no visa gribētā izdaru. Bet ja bibliotēkas plauktā ieraudzīšu, tad noteikti paņemšu.

0

3

aNgeL написал(а):

Es tik daudz ko gribu, ka tikai laiks un piepešs instinkts izlemj, ko no visa gribētā izdaru.

Gan jau mūsu diskusijas pierunās tevi izlasīt vismaz 1. grāmatu :D

0

4

aNgeL написал(а):

"gribētu un ceru"

tieši tā.

Arī nobalsoju par "jā". Bet, droši vien, ka būs jāpagaida līdz nonāks līdz bibliotēkai un šķiet, ka arī tur būs gara rinda.

0

5

Es nezinu iespējams, ka latviski lasīšu, bet zinot to, ka man patīk grāmatas lasīt orģinālvalodā, tad iespējams nelasīšu latviski. ..nu labi, ko es te muldu Dimka ir pārāk foršs, lai nelasītu latviski :D

0

6

Inetux написал(а):

nu labi, ko es te muldu Dimka ir pārāk foršs, lai nelasītu latviski

:D:D:D:D

0

7

Nu, man droši vien naudas būs žēl, lai pati pirktu. Citādi jau, protams, ka gribētos palasīt, zinot tulkotāju :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Aptauja: Vai lasīsiet VA grāmatas latviešu valodā?