TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 294. - 298. sērija (UgunsGrēks)


294. - 298. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

294. sērija, 28. februārī

Silvija atsakās turpmāk tikties ar Česlavu. Solveiga turpina tēlot slimnieci, lai iežēlinātu Aivaru. Česlavam rodas ideja, kā atjaunot Kitijas attiecības ar Leonu. Silvija uzzina, ka Vadima mīļākā ir Santa. Aivars lūdz Zemberga palīdzību, lai noskaidrotu, cik Solveiga ir slima. Česlavs pārsteidz Leonu ar savu paziņojumu. Zembergs atklāj Solveigas melus. Leons ir gatavs noticēt, ka Kitija gaida viņa bērnu.

0

2

GaBy написал(а):

Česlavam rodas ideja, kā atjaunot Kitijas attiecības ar Leonu.

Baigi jau nu ģeniālā ideja, haha. :D Visu laiku klusums bija un pēkšņi še tev - bērns. :D Es nu Leona vietā neticētu, ceru, ka drīz viss atklāsies.. :D

GaBy написал(а):

Silvija uzzina, ka Vadima mīļākā ir Santa.

Man patika tā viņas saruna ar Česlavu pa telefonu Vadima priekšā, a tas tik smaida un ēd. :D

GaBy написал(а):

Zembergs atklāj Solveigas melus.

Galvenais, ka saka, ka nav apetītes, bet mute tik kustās un blakus gultā vesela vista, ak Dievs, kā es smējos. :D:D:D

0

3

Pagaidi,tas taču bija ''sejas krēms ar žāvētas vistas aromātu'',jo Solveiga taču teica,ka tā smarža ir no sejas krēma,vai tiešām viņa domāja,ka Zembergs nezina,kā smaržo žāvēta vista?Leons tiešām būtu stulbs,ja tik viegli noticētu,ka kļūs par ''tēti''.

0

4

Terēze написал(а):

Pagaidi,tas taču bija ''sejas krēms ar žāvētas vistas aromātu'',jo Solveiga taču teica,ka tā smarža ir no sejas krēma,vai tiešām viņa domāja,ka Zembergs nezina,kā smaržo žāvēta vista?

Nu jā, bet sākumā viņa arī teica, ka nav spēka piecelties no gultas un apetītes nav.. :D Bet nu ja, forši, ja būtu krēms ar žāvētas vistas smaržu, visi sētas suņi skrietu pakaļ. :D

0

5

295. sērija, 1. martā

Aivars iesniedz tiesā šķiršanos un lūdz Solveigu izvākties no viņa istabām. Leons taisās vest Kitiju pie ginekologa, lai pārliecinātos par viņas grūtniecību. Solveiga ir neapmierināta ar numuru, kuru Aivars viņai ierādījis. Kitija un Česlavs uztraucas par to, kā lai apmāna Leonu. Zenta, Milda, Rita un Gunārs priecājas par Aivara rīcību. Leons šaubās, vai Česlavs viņam nemelo. Apse apstiprina, ka Kitija ir stāvoklī.

0

6

GaBy написал(а):

olveiga ir neapmierināta ar numuru, kuru Aivars viņai ierādījis.

Tai brīdī, kad Zentai tas gaļas cirvis izkrita no svārkapakšas, es tā rēcu. :D Es domāju kā nu izkruķīšies, bet man patika kā Milda viņu nolika pie vietas! ^^ Šī vēl čīkst par to, ka slikt numurs, man gan patīk, un būtu priecājusies, ka Aivars viņu nav izlicis uz ielas, kas man likās, ka arī notiks..

GaBy написал(а):

Leons šaubās, vai Česlavs viņam nemelo. Apse apstiprina, ka Kitija ir stāvoklī.

Apse ir maita, ceru, ka arī Helēna to rītdienas sērijā sapratīs!!!  :dontcare:

0

7

Tiešām rodās iespaids,ka Solveigai nav ne jausmas,kā izskatās ''bomžatņikā'',ja uzskatīja,ka viņai ierādītais luksusnumurs ir ''kaut kāds ūķis''.Milda patiesi spēja saglabāt vēsu prātu un nezaudēt galvu,kad Solveiga atklāja,ka Zenta ir paņēmusi līdzi gaļas cirvīti.Man radās iespaids,ka Česlavs Apsi labi pazīst,jo tiklīdz Leons pateica,ka viņš grib vest tieši pie šā konkrētā ginekologa,tā uzreiz bija ar mieru,ka Kitija pie viņa dodās.Iespējams,ka Česlavs par Apsi zina, ko tādu,ar ko varētu ārstu piespiest iesaistīties šajā afērā ar Kitijas ''grūtniecību''.

0

8

Terēze написал(а):

Man radās iespaids,ka Česlavs Apsi labi pazīst,jo tiklīdz Leons pateica,ka viņš grib vest tieši pie šā konkrētā ginekologa,tā uzreiz bija ar mieru,ka Kitija pie viņa dodās.Iespējams,ka Česlavs par Apsi zina, ko tādu,ar ko varētu ārstu piespiest iesaistīties šajā afērā ar Kitijas ''grūtniecību''.

Man likās, ka viņš viņam piedāvāja naudu, kamēr Leons vēl nebija atnācis.. Česlavs baigi ātri sāka ģērbties, kad Leons izgāja ārā, lai nokļūtu tur pēc iespējas ātrāk un jau iepriekš sarunāja visu, nez, man tā likās. :)

0

9

296. sērija, 2. martā

Vadims uzskata, ka Kitija par bērnu Leonam melo. Donāts nespēj izpildīt visas Helēnas kaprīzes. Apse cenšas no Česlava izspiest vēl naudu, to dzird Helēna. Silvija organizē romantisku randiņu sev un Česlavam. Vadims par to uzzina. Donāts izstāsta Leonam par Česlava un Apses sarunu. Silvija iegalvo Vadimam, ka viņai ar Česlavu ir biznesa tikšanās. Leons ierodas pie Kitijas, lai noskaidrotu patiesību.

0

10

GaBy написал(а):

Vadims uzskata, ka Kitija par bērnu Leonam melo.

Prieks, ka Leonam ir tāds draugs, kas liek viņam kaut bišķi šaubīties par to, ka Kitija, iespējams, melo. :) Lai cik ļoti man Vadims tracinātu.. :D

GaBy написал(а):

Donāts nespēj izpildīt visas Helēnas kaprīzes.

Tā ar savām sprādzēm kā traka.. :D

GaBy написал(а):

Apse cenšas no Česlava izspiest vēl naudu, to dzird Helēna.

Paldies Dievam tur bija Helēna! :) Un tāds prieks, ka Donāts visu izstāstīja Leonam! :)

GaBy написал(а):

Silvija organizē romantisku randiņu sev un Česlavam. Vadims par to uzzina.

Tad nu gan Vadims atradis par ko pārmest, pats lai uz sevi paskatās! Bet prieks, ka Silvija nav uz mutes kritusi! ^^

GaBy написал(а):

Leons ierodas pie Kitijas, lai noskaidrotu patiesību.

Galvenais, ka vairāki grūtniecības testi līdzi, haha. :D

0

11

297. sērija, 3. martā

Česlavs uzzina, ka Kitija pateikusi Leonam patiesību par grūtniecību. Leons ierodas pie Helēnas, lai pateiktu paldies par Kitijas atmaskošanu. Gunārs un Rita kafejnīcā aizvaino Solveigu, kas nolemj atriebties. Leons gaida atbraucam Elizabeti. Pie Leona ierodas Vadims, lai pasūdzētos par Silviju un viņas romānu ar Česlavu. Elizabete atgriežas viesnīcā un cieš no Solveigas ļaunprātīgās rīcības.

0

12

GaBy написал(а):

Leons ierodas pie Helēnas, lai pateiktu paldies par Kitijas atmaskošanu.

Un tā Leona dāvana, haha.. :D

GaBy написал(а):

Gunārs un Rita kafejnīcā aizvaino Solveigu, kas nolemj atriebties.

Kā man tā Solveiga krīt uz nerviem, uhhhh, bet kā viņa tēloja Zentu.. :D

Bet tāds prieks par Betu, ka viņa beidzot vesela un tik dzīvespriecīga! :love:

0

13

298. sērija, 4. martā

Elizabete gatavojas doties pie Leona, lai beidzot atrisinātu visus pārpratumus. Gunārs grib uzzināt, kas Ritai ir ar Krisu. Leons ir šokēts par to, ko viņam izstāsta Elizabete. Kitija uzzina, ka Solveiga virtuvē saindējusi ēdienu. Česlavs nobīstas, ka ir noindēts. Elizabetei kļūst slikti Leona istabā. Kafejnīcā visi uztraucas par saindēšanās sekām. Česlavs pasaka Leonam, ka Solveiga ir vainīga Martas nāvē.

0

14

GaBy написал(а):

Leons ir šokēts par to, ko viņam izstāsta Elizabete.

Prieks, ka viņš beidzot visu zin un beidzot var saprast, kapēc Elizabete tā izturējās! :) :love:

GaBy написал(а):

Kitija uzzina, ka Solveiga virtuvē saindējusi ēdienu.

Un t';a vēl tēlo nevainīgo.. 'Es neko neesmu indējusi. Jūs visi esat jukuši'.. :angry: Nu gan viņa nevar izsprukt cauri sveikā! :no:

GaBy написал(а):

Česlavs pasaka Leonam, ka Solveiga ir vainīga Martas nāvē.

NU TAD BEIDZOT viss nāks gaismā! :jumping:  :cool: Lai nu kā, negaidīju, ka tas būs Česis, kas visu izstāstīs, man likās, ka Kitija to varētu izdarīt, lai vai kā, super! :)

Un kā Zenta domāja, ka mirst.. :D Ak Dievs, tā varēja pārsmieties! :D

0

15

Es tiešām negaidīju,ka daudzi noslēpumi un intrigas tik ātri atklāsies-,ka piemēram Česlava un Apses sarunu noklausīsies Helēna,nevis kāds cits,kurš piemēram nolemtu dzirdēto izmantot savtīgās interesēs-tas ir mēģināt visus trīs intrigantus šantažēt.Arī Elizabete nolēma pastāstīt Leonam kāpēc visu laiku centās atraidīt viņa mīlestības apliecinājumus-,ka tas bija viņas it kā neārstējamās slimības,nevis Denisa dēļ.Solveiga tiešām ir pārkāpusi visas robežas,ieberot zupā indi,protams, ka Kitija pareizi saprata mātes mājienu nepusdienot kafejnīcā,jo pati esot virtuvē ''gatavojusi ēst''',jo labi zina,uz ko māte ir spējīga.

0

16

Es arī negaidīju, ka notiks tik ātri, bet nu pietiek stiept gumiju un tīt visādas jaunas intrigas, lai vecais nāk gaismā un notikumi no tā visa rit uz priekšu! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 294. - 298. sērija (UgunsGrēks)