TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 21. sērija


PLL: 21. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Monsters in the end  (Air date: 14.03.2011.)

As the town prepares for the annual Founder’s Day festival, Spencer’s family urges her to make a public appearance after the cops’ search warrant. But they also don’t want her to see Toby anymore!

Meanwhile, Emily and Paige’s budding relationship hits a bit of a snag when Paige can’t quite come out of the closet like Emily has, and plans to bring a “buffer” to their date at a local concert. But Emily is supportive and offers to go along with Paige to meet with a local support group. Unfortunately, Paige stands Emily up so Emily meets Samara alone. Later, Paige seems jealous when she observes Emily and Samara.

Hanna finds out from Caleb that Jenna is looking for a piece of evidence Alison may have left behind, while Aria stumbles across a stunning secret Ezra’s kept from her. Aria confronts Ezra about his mysterious fiancée and he comes clean to her about his past. Meanwhile, Caleb tries to give Hanna a special letter before he leaves town. Unfortunately, Mona intervenes – so Caleb leaves and Hanna never gets the message that Caleb loves her!

Spencer and Ian continue to play a mental chess game with each other at the festival. And things turn dangerous when Spencer is trapped in a maze. Thankfully, she’s OK – and despite her mother’s wishes, she runs straight into Toby’s arms after she escapes the maze.

Later, Emily uncovers a shocking clue in a memento Alison left behind. Thanks to the clue, Emily, Aria and Hanna uncover secret videos that Alison had discovered!

0

2

0

3

Patika, ka Ārija izšķirošā brīdī tomēr izdzēsa no meiteni no draugu saraksta un pati visu pajautāja Ezram. Un ļoti patika viņu pāra fotogrāfija :D Mīlīgi viņa izdomāja.
Dusmas uz to Monu, ka izmeta Keileba vēstuli. Bet nu Keilebs un Hanna taču mīl viens otru, tāpēc es domāju, ka vēl satiksies.
Ļoti patika, ka Spensera par spīti visiem aizliegumiem metās pie Tobija un noskūpstīja viņu visu priekšā. Skaisti.

0

4

aNgeL написал(а):

Patika, ka Ārija izšķirošā brīdī tomēr izdzēsa no meiteni no draugu saraksta un pati visu pajautāja Ezram. Un ļoti patika viņu pāra fotogrāfija :D Mīlīgi viņa izdomāja.
Dusmas uz to Monu, ka izmeta Keileba vēstuli. Bet nu Keilebs un Hanna taču mīl viens otru, tāpēc es domāju, ka vēl satiksies.
Ļoti patika, ka Spensera par spīti visiem aizliegumiem metās pie Tobija un noskūpstīja viņu visu priekšā. Skaisti.

nu jā , man patika kā bija izdomāts par to pāra fotografiju.
nu , man ti eši otrādāk , man patika ka mona tur ko nočakarēja, uzskatot ka tā viņa palīdzēja, tas  tā foršāk , nekā viņa būtu dabūjusi vēstuli un tad, protams, vi[ņi paliktu kopā, bla , bla , bla - salkani.
nu es esmu sapratusi ka šis seriāls mani pārsteidz ar pāriem kādi izveidojas , kā viņi izveidojas un cik piesaistoši viņi ir , tā bija ar spenceras iepriekšējo pusi , un man patik un reizē nepatika kā tas viss beidzās , bet tagad esmu sapratusi ka patika , jo reti ka esmu piekritēja visu laiku kopā esšiem pāriem , itīpāši jauniešu seriālos, jo viņām tak ir tikkai 16, 17 gadi , cik daudzi cilvēki tādā vecumā spēj uzticēt noturīgasattiecības, un cik daudzi scenāristi māk nenovest līdz garlaicībai šadas attiecības? nu jā katrā ziņā ir reti kurš pāris man šajā seriālā tā īsti nepiestaista.

0

5

Tas gan! Laikam vienīgais pāris, kurš šeit turas no paša sākuma ir Ārija un Ezra. Bet īstenībā nespēju iedomāties, ka viņi beigtu savas attiecības un uzsāktu jaunas.
Arī patika Spenseras iepriekšējais draugs, bet ļoti patīk, ka viņai sāka kaut kas veidoties ar Tobiju :)

0

6

aNgeL написал(а):

Tas gan! Laikam vienīgais pāris, kurš šeit turas no paša sākuma ir Ārija un Ezra. Bet īstenībā nespēju iedomāties, ka viņi beigtu savas attiecības un uzsāktu jaunas.
Arī patika Spenseras iepriekšējais draugs, bet ļoti patīk, ka viņai sāka kaut kas veidoties ar Tobiju

nu patreiz man arī liekas , ka tāda nav vajadziba , gribētos vēl ko no viņiem redzēt, bet kā jau teicu esmu šā seriāla pāru fane , tā kā domāju ka arī ja izšķirtos nāktu kas labs tik un tā.
tas pats , tas pats.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 21. sērija