TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Sunny Happiness (Taivānas 2011)


Sunny Happiness (Taivānas 2011)

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://i557.photobucket.com/albums/ss13/bumerbmw1/filmas%20seriali/sunny_happiness.jpg

Details

    * Title: 幸福最晴天
    * English title: Sunny Happiness
    * Also known as: Happiness is like a Sunny Day / The Sunniest Day of Happiness / Sunshine Day
    * Genre: Romance, comedy
    * Episodes: 25
    * Broadcast network: CTV
    * Broadcast period: 2011-Feb-13 to 2011-???-??
    * Air time: Sundays 22:00 to 23:30

Synopsis

Xiang Yun Jie (Mike He) is rich man who was once divorced, and unknowingly had an eight year old son. He is also a young owner of a hotel. Fang Yong Yong (Janine Chang) is an orphan. She works as a housekeeper in the hotle that Xiang Yun Jie owns. The two of them started their fairytale like love story from a 'fake marriage'. Xiang Yun Jie's brother, Xiao Mun Chao (Li Yi Feng), is always hiding in the shadow, he is also the one who completes the love triangle.

Cast

    * Mike He as Xiang Yun Jie
    * Janine Chang as Fang Yong Yong
    * Li Yi Feng as Xiao Mun Chao
    * Zhou Zi Han (周子涵) as Wang Lan
    * Li Jin Ming (李今銘) as Kong Xin Jie
    * Li Zhi Nan as Huang Si Han
    * Zheng Wei (鄭偉) as Wang Nian Jie
    * Chen Mu Yi as Fang Shen Fa
    * Chen You Fang as Lin Gui Zhi
    * Tang Ling (唐菱) as Jin Jing
    * Liao Hui Zhen (廖慧珍) as Jin Wen
    * Wu Zhen Ya (吳震亞) as Ba Hu
    * Zhang Qian (張謙) as Xiang Jing Song
    * Li Ping (李萍) as Wang Ya Shu
    * Ma Li Ou (馬利歐)
    * Ming Dao as Yin Ding Qiang (Cameo)
    * Annie Chen as Pan Xiao Nuo (Cameo)

0

2

Izskatīju visas sērijas un secināju, ka mani kaut kā neaizrāva.
Scenārijā kaut kas patiešām trūka, bet vismaz bij Maiks uz ko paskatīties un viņa atveidotā varoņa  brālis šeit ar nebij slikts.

Visā visumā es viļos Maika pēdējās drāmās!

0

3

bumerbmw написал(а):

Visā visumā es viļos Maika pēdējās drāmās!

Nu es neesmu redzējusi citas, izņemot abas, kur viņš ar Rainiju. Un domāju, ka arī neskatīšos, jo vnk nespēju skatīties uz viņu kopā ar citu partneri :( Vienīgā cerība ir atkal kāda drāma ar Rainiju :) Ehh, smagi no vienas puses, jo man viņš šausmīgi patīk  :'( Bet šis ir viens no tiem "they come as a package deal" variantiem :(

Отредактировано cravey (05.03.2011 02:12)

0

4

Nu nav tik traki, ka nevar citas skatīties, bet nu jaunās ņjā patiešām nav vērts.
nu man patika bull fighting un arī love contract izēnmot dažus sīkumus bija ok.
un viņam tač arī dažas filmas tagad ir iznākušas , kuras būtu jānoskatās!

0

5

bumerbmw написал(а):

bet nu jaunās ņjā patiešām nav vērts.

Es biju atradusi viki.com infu par jaunu drāmu ar Mike He, aizmirsu nosaukumu, jo links man otrā kompī, velāk iekopēšu. Ja atmiņa neviļ, tad vasarā paredzēts sākt rādīt.

0

6

cravey написал(а):

Es biju atradusi viki.com infu par jaunu drāmu ar Mike He, aizmirsu nosaukumu, jo links man otrā kompī, velāk iekopēšu. Ja atmiņa neviļ, tad vasarā paredzēts sākt rādīt.

jā šodien kaut ko tādu lasīju! Būs jācenšās noskatīties kad sāks rād'ti! :D

0

7

Vo, re kur ir - "Mei Le, Go": http://www.viki.com/channels/2017-mei-le-go  :crazy:

0

8

Zinu 2 no 3 galvenajiem varoņiem! :D sasniegums!

0

9

MIKEEEEEEEEEEE  :crazyfun:  :insane:  :love: Demmit. Vot, noskatījos un atkal apsēstība sākās. Dievinu Maiku  :insane: Viņš bij super šai drāmā. Nu vnk bez vārdiem. Man ārkārtīgi patikās. Džanīna ar man iepatikās. Lai gan protams ar Maika un Rainijas ķīmiju i ne salīdzināt, bet bija ok - baudāmi katrā ziņā  :crazy:
Vot Love Keeps Going gan neskatīšos, zinu, kas tur notiek. Man būtu pārāk smagi  :'( Calling for Love ar mēģināju skatīties, bet nea, tā meiča man tik tālu izbesīja, ka es pat Maika dēļ nevarēju noskatīties  :angry: Jāgaid tagad nākamā kaut kad (cerams tuvākā nākotnē). Nez kad būs, eh  :disappointed:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Sunny Happiness (Taivānas 2011)