TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 26. sērija - 2 Zorro + Djego = liela hahahahahahahahahahahaha


26. sērija - 2 Zorro + Djego = liela hahahahahahahahahahahaha

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Beidzot skatos iekavētās sērijas. Un smejos skaļi... Atkal sāku iemīļot šo telenoveli!!!!!!!

0

2

2 zorro + Djego = ha ha ha haaa?
nu to jau redzēju sen.. :D un kādreiz jau kaut kur pieminēju, ka atkal kļuva labāks. tomēr daudz interesantāk kad ir ar humoru, nevis visi tik nopietni..

tagad atkal sērijas ir ap42 min garas.. un labi ka tā... jo man to stundu dažreiz jau apnika skatīties...

0

3

starp citu..
jā, man jau galīg nav tās pašas patikas kas bija pirms tam, kad skatījos šo seriālu... bet ja godīgi - tas ir tipisks seriāls, ar nedaudz īpašu scenāriju.. vienkārši, mēs jau palikām laikam pārāk... pārāk daudz pieprasam...
jā, tas jau apriebās ka galvenā varone stāvoklī, viņs to nezin tad domās sazin ko... bet vispār te brīžiem ir tādas neko situācijas un brīžiem ir kaut kas netipisks seriāliem...
nu gribēju pateikt - ka skatīties principā pagaidām vēl var... ;)
un zorro tagad vairāk :D

0

4

Bu jāāā.. no šī seriāla es tiešām gadīju kaut ko... es pat nevaru paskaidrto ko!! Bet Zorro - tas man ir kas īpašs, nu i gribēju īpašu seriālu.. Bet kaut kā.. ne ļoti tāds ir.. Bij citi varianti ko darīt ar Diego un Esmeraldu, nevis šitādos veidos šķirt. Kaut vai tas, ko albalonga bija minējusi, ka ienīdīs Djego, mīlēs Zorro.. tas būtu interesanti.. A tagad - precēšanās, bērni.. Ai, murgsss.. :( bet nu jā - kā seriālu skatīties var!!Protams! Bet tan tas ko gaidīju..

0

5

Paloma написал(а):

Kaut vai tas, ko albalonga bija minējusi, ka ienīdīs Djego, mīlēs Zorro.. tas būtu interesanti.. A tagad - precēšanās, bērni.. Ai, murgsss..

jā.... un varētu turpināt kā bija no sākuma ar tiem visiem jokiem... nebija vajadzības tik ātri Zorro atklāt, kas viņš ir... koroče to visu varēja paildzināt un ar humoru... a tagad jau čista ka vienkāršs seriāls, tikai varoņi ir citi ;)

es arī gaidīju ko vairāk, īpaši pēc dažām to pirmām sērijām...
:(

0

6

Julia написал(а):

nebija vajadzības tik ātri Zorro atklāt, kas viņš ir

Tas točna... :( man gribēj;as, lai viņa noslēpums ilgāk arī paliek noslēpums.. :(

0

7

vienīgais, kas man vēl patik ir tas, ka kaut arī ir tās banālās intrigas par bērniem utt, te vismaz ne Djego, ne Esmeralda nešaubās, ka mīl viens otru.. un nebaidās to atzīst... jo citos seriālos, tas varētu notikt... ka man tas tracina, ka viņu TIK lielā mīlestība (citos seriālos) un pēķšņi viss pazūt, tic visādām blēņām u atrod sev citu, kuru mīl kādu laiku... taču beigās atgriežas viss atpakaļ.... te paldies Dievas tāda nav... jau ir labi... ja būtu - tad es jau laikam tagad to pārstātu skatities.... nu vispār skatos jo nekā cita labāka man nav... :D

"likmi" skatos, bet jau nuuu.. :/ a neko citu īpaši nevaru... tai "Dame chocholate" noskatījos 1 sēriju un viss...ar to ari viss beidzās... ;)

0

8

Nu Likmi es skatos, man viņa jorpojām patīk!! :) vot Zorro gan... man ir ko labāku skatīties - ja vispār ir laiks skatīties. ;)Dame chocolate pat nemēģinu sākt skat'ties.. es to viekārši nespējU!! :D nu varbūt kad noskatīšos Amor gitano un savu multeni-seriālu, tad kaut ko... ;)

0

9

:( zorro kļus aizvien nepatikams...feee un vēlreiz feeee nav milestibas noslepuma...nav nekadas intrigas...nav jau tik intweresanti un tas viss aizņem 1 stundu laika... :blink: telemundo jau vareja kaut ko labak izdomat :lol:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 26. sērija - 2 Zorro + Djego = liela hahahahahahahahahahahaha