TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Espinela


Espinela

Сообщений 21 страница 40 из 156

21

albalonga написал(а):

Baumoja, ka viņa varētu ar La Reina del Sur to galveno aktieri filmēties.

Ar kuru tieši aktieri? Man istenībā īsti nav ne jausmas, kurš šeit skaitās galvenais aktieris.. Vienīgais variants Ivans Sanchez, bet nu tā kā viņš tik dažās sērijās bija, tad nez vai var nosaukt par galveno..Otrs Rafaels, bet viņu jau minēji..

0

22

aNgeL написал(а):

Ivans Sanchez

jā, šitas

0

23

A man viņš patīk :P  :love: ar lielu labpatiku redzētu viņu vēl kaut kādā novelē  ^^

0

24

nu es jau viņu tik pēc foto esu redzējusi. Video noteikti savādāk izskatās.

0

25

Īstenībā, kad es pirmo reizi viņu ieraudzīju fotogrāfijā man pirmā doma bija - kā tāds var būt ar galveno varoni kopā? :D Bet viņa varoni un pašu aktieri skatītāji ļoti iemīlēja. Tie kuri Reinas grāmatu lasīja, saka, ka negaidīja, ka šis varonis seriālā tā iepatiksies. Tā ka nu jā - vismaz man pēc seriāla viņš arī ļoti iepaticies. Ar Keitu lieliski izskatījās un tā kā viņai ir kaut kāda līdzība ar Gabiju, tad laikam arī ar viņu labi izskatītos..
Un par Rafaelu ar jau teicu, ka pēc Alguien te mira ieraudzīju viņā aktieri :D Un arī Reinā patika.. bet nu visi aktieri ir gaumes lieta :D
Galu galā, tad jau redzēs, kādi tur aktieri būs un kā būs.. un gan jau, lai kāds partneris nebūtu, Tu skatīsies :D

0

26

(off-topics : kāpēc foto ir tik briesmīgā hostā? :S )

0

27

Paloma написал(а):

(off-topics : kāpēc foto ir tik briesmīgā hostā? :S )

Ai, sorrē, es slinka, lai ielādētu un zogu no čehiem. LOL. Pati darbā kad veru vaļā, šausminos par ta hosta reklāmām

0

28

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

Starp citu - pēc drēbēm redzams, ka šie foto no tā paša pasākuma, no kura twitterī bildi ielika Oswa pirms kāda laika.

0

29

Nakts, bet es te sēžu uz balkona ietinusies segā (nav nemaz tik silti tagad naktī) dzeru vīnu un skatos Espinela video tūbe.

Šitas ir bilžu montāža, bet tik skaista - man mežonīgi patika''

0

30

Ah, kā man patīk, kad citi fani Mi Corazon Insiste arī totāli asociē ar Jenky un Gaby attiecībām. LOL

Un te vispār - Gabija apprecās ar Christianu Meieru. LOL. Es vienkārsi iefanoju. Jo pilnīgi video izsaka arī manas izjūtas - biju apsēsta Lunas un Mauricio fane, līdz parādījās Manuela un Angels un Espinela forever

0

31

0

32

video pie skumīgas dziesmiņas

0

33

Ak, dievs, es viņu mīlu

0

34

Dikti jocīgi un pat pasmagi skatīties ar Auroras dziesmu, jo asociācija ar citu pāri, bet nu pats video, protams, skaists. Kā gan citādi  :love: Šodien vispār pēc visiem šiem ziņojumiem, video un tml sagribējās MSED paskatīties.. ne tikai Angela un Manuela, bet arī Virhīnijas un Džimmija dēļ.. un Martina Asero dēļ un tml :D
Ak kā..prieks, ka dažā labā atdzima senās mānijas, kuras laikam bij atradušās miegā :D

0

35

haha, neesi vienīgā, kurai msed sagribējās :D skaists pāris viņi, tik skaists! :love:

0

36

ja uzmanīgi ieskatīsies, pamanīsi Gabiju, jencarlosu un Orianu ratiņos.

[реклама вместо картинки]

Un te divi Alehandro eņģeļi

[реклама вместо картинки]

0

37

LOL, man patīk Telemundo žurnalisti. Visi šipo Espinelu. Tik jauki. Un nav neviena foto, kur viņi kopā. Abi ar visiem tiem pašiem cilvekiem ir focejuši. twitteris pilns ar bildēm, bet nav nevienas, kur viņi pat vienā kadrā būtu. Es runāju par Telemundo telenoveļu balvu nominantu pasākumu/tikšanos ar faniem, kas notika ceturtdien. Gabija un Jencarloss visu vakaru esot turējusies maximali tālu viens no otra un pirmoreiz abi uz jautajumu par abu attiecībām atbildēja, ka viņu personīgā dzīve ir viņu darīšana. Pirmoreiz, jo agrak vienmēr noliedza romantiskas attiecības, teica, ka ir draugi bla, bla, bla. Un gluzi zīmīgi turējās viens no otra pa gabalu. Es nez, kas tur notiek. Es netivu Marijas Celestes versijai, ka PR nolūkos viņiem abiem labāk oficiāli nebūt ar kādu kopa fanu dēļ, jo viņiem abiem lielākā daļa fanu ir abu kopejie fani - Espinelas un arī Espineli. :D Es tiesam nez. Gabija viena mazā Telemundo drukatā rakstiņā izteicās, ka viņas šķiršanās dēļ viņas attiecības ar Jencarlosu nevar pāriet jauna līmenī, lai ko arī tas nozīmētu. Enīvej, visi taču zina, ka viņi tiekas gana regulāri, zvana viens otram. Nez, varēja jau arī beigt šito un sākt oficiāli satikties. Lai gan no otras puses - kas zin - moš šiem atkal kaut kāda krīze. Lai gan Jencarlosa gimene mīl Gabiju un Gabijas gimene dzīvo Venecuelā. Tiesam - nez. Moš Oriana Jencarlosu nepiņem. Es jau te tik tagad spekuleju, lai gan ir runas, ka Mi Corazon Insiste daudzi Espinela fani boikote un neskatas.

Labi, beigsu te garo monologu - galvenais jau video.

0

38

0

39

0

40

Šovakar ir Jencarlosa otra albuma Un Nuevo Dia prezentācijas pasākum un Gabija tikko pamodās un twitterī ierakstīja šo

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Espinela