TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Espinela


Espinela

Сообщений 41 страница 60 из 156

41

En el ensayo para la presentación a los medios de UN NUEVO DÍA

0

42

albalonga написал(а):

Es jau te tik tagad spekuleju, lai gan ir runas, ka Mi Corazon Insiste daudzi Espinela fani boikote un neskatas.

Ai, nu sorry, šitas jau ir tiešām idiotiski...  :disappointed:  Man, piemēram, ļoti patīk šī telenovele! :) Un vispār, neskatīties kādu seriālu tikai tāpēc, ka fano par kādu aktieru pāri... nu c'mon! Ko viņiem tikai vienam ar otru filmēties? Nesaprotu loģiku...

Āāā, un es gaidu, gaidu, gaidu to albumu!!! :love: Pēdējā laikā uz Mi corazon insiste (gan dziesmu, gan telenoveli :D ) vispār esmu uzkārusies, un sorry, man tagad šī dziesma asociējas ar attiecīgo telenoveli. Kopš sestdienas vakara gaidu šodienas vakaru, kad būs nākamā sērija!! :)

0

43

Hihihi, jauki. Cerams, ka noveles tomēr aizies. Nu man ir tā, ka reizēm, kad ļoti mīļš kādas noveles pāris, tad grūti pēc tam citās novelēs ar citiem viņus redzēt. Man tā bija ar Lunu. Meieru La Tormenta skatīties pēc tam bija baigi grūti ar Streignardi. Un ar Jencarlosu un Gabiju ar tagad tā ir, tāpēc savā ziņā saprotu tos fanus. Bet nu nez - ja man nebūtu pārgājis, izbeidzies vai nez ka to nosaukt - telenoveļu skatīšanās posms mana dzīvē, tad droši vien, ka tapat skatītos šito noveli. Pat tagad gaidu, kāda nakamā Gabijas novele būs un ja patiks sižets, viņas varone un viņas partneris, tad ļoti iespejams skatīšos. Vienkārsi Gabija ir un paliek mana mīlule un kaut vai viņas dēļ. LOL

Bet es gaidu šovakaru - pēc mūsu laika tas ir akrs rīts, tapēc tik rīt uzzināsim, vai Gabija būs Jencarlosa diska prezentācija un vai būs kāds foto. Nez. Premios Telemundo ballītē tas tik nejauki, ka viņi turejās pa tādu gabalu viens no otra. :confused:

0

44

Jencarlosa sveiciens faniem un solījums beidzot taisīt tweetcam

http://www.twitvid.com/RTVFA

0

45

Diska prezentācija veiksmīgi pagājusi. Gabija bija uz prezentāciju, turējās blakus Oswaldo Pifilam, sēdēja kopā ar viņu koncerta laikā. Atkal nav nevienas bildes ar Jencarlosu.

0

46

.

0

47

.

0

48

0

49

LOL, Telemundo balvu pasākumā kamera tomēr viņus ir noķērusi vienā kadrā. LOL. Nav jau brīnums - man liekas viss Telemundo šipo Espinela

[реклама вместо картинки]

Akdies, tā Jencarlosa sejas izteiksme un Jencarlosa tēta smaids...

[реклама вместо картинки]

Un vispār - Gabija bija tik smuka. Jencarlosa albuma prezentācijā man viņas tērps nepatika, bet tas laikam speciāli - tur viņa centās palikt ēnā, jo tā bija Jencarlosa nakts, lai gan visi raksti, kur par Jencarlosa albuma prezentāciju, piemin arī, ka Gabija ir tur bijusi. LOL

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

50

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

51

Domino nakts un El Cartel de los Sapos scenārista dzimenes tusiņš

0

52

¡Confirmado! Jencarlos Canela y Gaby Espino juntos y enamorados

Aunque seguramente una vez más ambos saldrán a negarlo u optarán por no hablar del tema o recurrir al trillado: "Somos muy buenos amigos, nos queremos mucho". Estamos en condiciones de confirmar que Jencarlos Canela y Gaby Espino viven nuevamente las mieles del amor, y que en esta última reconciliación, ya se estaría hablando de irse a vivir juntos.

Cada vez que coinciden en un evento público, tratan de llegar separados, o no estar demasiado cerca uno del otro para no ser fotografiados.

Sin embargo, a la hora de concurrir a reuniones privadas ya no disimulan y se muestran como una pareja consolidada. Así fue como los vieron en la fiesta de verano que dio en su mansión Angélica Vale el fin de semana pasado.

Muchos de los que estuvieron presentes nos comentaron que llegaron tomados de la mano y tal como los vemos en la foto que compartió Angélica en su cuenta de la red social Twitter, posaban abrazados sin esconderse, muy diferente a lo que hacen cuando están en una presentación laboral.

Esta es una excelente noticia para muchos de sus fans que sueñan con que la pareja que vieron en 'Más Sabe el Diablo' traspase la pantalla. Pero para aquellas que siguen con la ilusión, les tenemos más noticias buenas, pues según lo que nos contaron varios de los asisten, Gaby y Jencarlos les habrían compartido la idea de pronto irse a vivir juntos.

Desde comienzo de año, Jencarlos abandonó su casa familiar para mudarse a un departamento de soltero que se compró con parte de sus ahorros, al parecer, la primera prueba de convivencia sería que ella ocupara otro departamento en el mismo edificio en donde vive él, pues lo prioridad para Gaby es su hijita Oriana y quiere que viva el proceso de ver a su mami viviendo con otro hombre que no es su papi, de una manera natural.

Aunque no hay planes de boda todavía, si bien Gaby hace tiempo que se separó de Cristóbal Lander tiene tan solo 3 meses de divorciada, sí parece que los planes de convivencia están muy avanzados.

0

53

LOL, te beigās Marija Seleste saka, lai viņas meita Lara paprasa, vai Jencarloss ir brīvs un Lara atbild - mamma, tu taču zinu, ka nē. Jencarloss nav pieejams...

0

54

0

55

Oo, wow, interesantas tās baumas! Nu, es tās citādāk īsti nevaru uztvert, kā par baumām, bet... būtu jau forši. Bet nu tā interesanti, ka viņi privātās ballītēs atļaujas izturēties kā pāris, jo tak noteikti nav tik naivi, lai domātu, ka tas nekur ārpusē neizies.. :P

Starp citu, albums jau laikam vēl nekur nav dabūjams , jā?

0

56

0

57

Kā es dievinu Gabijas tvītus.

Gabija turpina retvītot praktiski visu info par Jencarlosa diska PR pasākumiem, arī telenoveli Mi corazon Insiste. Praktiski katru otro dienu Gabija ieraksta Te Amooooooooo un parasti galā seko sirsniņa vai smaidiņš.

Praktiski katru rūtu Gabija ieraksta rīta sveicienus ar komentu, cik labi ir pamosties laimīgai un ka viņa ne3kad nav bijusi tik laimīga. Jencarloss šobrīd ir Puerto Riko. Viņš vispār ceļo tagad promocijas tūrē, tiekas ar faniem, paraksta savu CD. Viņu sagaida simtiem fanu. Gabija jau vakar ierakstīja tādu tekstu, ka ir ļoti laimīga, ka Jencarlosam ir tik daudz tik jauki fani un ka ir lepna par viņu. Vēl pirms apmēram nedēļas - šķiet nākamajā dienā pēc Jencarlosa albuma prezentācijas viņa pateicās par puķ'me. Bet tikko mostoties ierakstīja, ka ir jauki pamosties pirmo dzirdot tā cilvēka balsi, kuru visvairāk mīl, pat ja tikai pa telefonu. Te nu ir visi tvīti - baudiet.

0

58

awwww, tik mīlīgi! :love: Tie tvīti tik nepārprotami šķiet... :)

0

59

man patīk, kad Gabija tvīto par reālo,, mums saprotamo dzīvi

Un vēl arī uz Venecuēlas aktrises Patrīcijas Švarcgrūberes tvītu par mīlestību viņa atbildēja ar jā.

0

60

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Espinela