TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Ouran High School Host Club (Japāna, 2011)


Ouran High School Host Club (Japāna, 2011)

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://cdn2.mixrmedia.com/wp-uploads/rekuru/blog/2011/06/s640x480.jpg

Genre: School comedy
Episodes: TBA
Broadcast network: TBS
Broadcast period: 2011-Jul-22 start
Air time: Friday 24:20

The story revolves around a high school girl named Fujioka Haruhi (Kawaguchi) at the prestigious Ouran Academy, who stumbles upon a group of male students who have formed their own club as hosts. Accidentally breaking an antique vase, Haruhi ends up owing the club a vast amount of money, and she ends up posing as a host in order to repay her debt.

The cast:
Kawaguchi Haruna as Fujioka Haruhi
Yamamoto Yusuke as Suou Tamaki

Ryusei Ryo as Nekozawa Umehito
Daito Shunsuke as Ootori Kyoya
Nakamura Masaya as Morinozuka Takashi
Chiba Yudai as Haninozuka Mitsukuni
Takagi Shinpei as Hitachiin Hikaru
Takagi Manpei as Hitachiin Kaoru

Отредактировано cravey (01.07.2011 02:05)

0

2

Tā kā es noskatījos anime, šim, visdrīzāk, ievērtēšu tikai vienu sēriju, ne vairāk. Šaubos, vai drāma būs labāka, par anime, parasti drāmas ir visai vājas, salīdzinājumā ar animēm. Diemžēl.

0

3

Amira написал(а):

Tā kā es noskatījos anime, šim, visdrīzāk, ievērtēšu tikai vienu sēriju, ne vairāk. Šaubos, vai drāma būs labāka, par anime, parasti drāmas ir visai vājas, salīdzinājumā ar animēm. Diemžēl.

Šeit man tev jāpiekrīt :( Un man japāņu drāmas ne visai, Hana Kimi gan ir izņēmums, tā bija dikti jauka :) Bet japāņu animes gan ir uz urrā :D

0

4

Es neatceros, kurš, bet kāds mani pierunāja dot šim iespēju. Noskatījos pirmās divas sērijas un jāsaka- esmu pārsteigta. Visai labā nozīmē. Tas ir kaut kas krietni labāks, kā sākumā biju gaidījusi, jo īpaši pēc animes un mangas, kas uzstādīja jau ļoti augstu latiņu. Drāma būtībā seko tiem pašiem notikumiem, kādi ir anime, bet tie attēloti labi. Tik tiešām pārsteidzoši labi. Man ļoti patīk Tamaki lomas atveidotāja tēlojums. Skaisti. Viņš ir lielisks Tamaki, visas jautrās lietas, kas piemita Takami viņš labi attēlo, bet šķiet, ka tas nāktu dabīgi, kas ir ļoti liels pluss.
Vienīgais, kas man nepatīk, ir Honey. Tā viņa neparastā sarukšana, kad viņš kādam uzlec virsū šķiet... krīpīga. :D

Kopumā- ļoti skatāms. ^_^

0

5

Nu ko. Drāma beidzās un es noskatījos līdz galam. Esmu piefiksējusi, ka Japāņu drāmās mani visvairāk kaitina tieši beigas, jo tās vienmēr ir sasteigtas un/vai nogrieztas/par ātru. Šī drāma nebija izņēmums. Lai gan smieklīga (kā par brīnumu), un pat ļoti skatāma, beigas kā parasti visu noskaņu izjauc. Bet varbūt es vienkārši gaidīju Haruhi skaisto lidojumu lejā no tilta. :D (Ouran anime anyone?) Nebrīnos, ka drāmas veidotāji to vienkārši nevarēja atļauties. :D
Lai nu kā- pašās beigās teica, ka būšot filma nākamajā gadā. To es arī noteikti noskatīšos.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Ouran High School Host Club (Japāna, 2011)