TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 6. sezona atgriežas!


6. sezona atgriežas!

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Pie skatītājiem atgriežas seriāls UgunsGrēks!

http://www.tv3.lv/images/new/ugunsgreks/ugunsgreks2011sezona6start_280x350.jpg

Svētdienā, 21.augusta vakarā ar īpašu dubulto atklāšanas sēriju pie TV3 skatītājiem atgriezīsies iemīļotais un skatītākais seriāls UgunsGrēks, kurš šajā rudenī piedzīvos jau sesto sezonu! Seriāla radošā komanda seriāla kaismīgākajiem faniem sarūpējusi vēl kādu pārsteigumu – divas dienas pirms seriāla atgriešanās TV3 ekrānos, 19.augustā Latvijā dažādos kultūras namos būs ekskluzīva iespēja noskatīties abas atklāšanas sērijas. Par šo notikumu plašāku informāciju meklējiet savā pilsētā! Pārējos aicinām nenokavēt seriāla UgunsGrēks sestās sezonas atklāšanu ar dubulto sēriju svētdienas vakarā 21.augustā 20:35 TV3!

Seriāla UgunsGrēks režisore Inta Gorodecka ir priecīga un pateicīga, ka uzticamie skatītāji un fani turpina būt kopā ar seriāla varoņiem jau sesto sezonu, sekojot notikumiem un piedzīvojumiem viņu dzīvēs. „Prieks, ka varu turēt solījumu, ko devu dēla izlaidumā jauniešiem, kad viņi jautāja, kad beidzot seriālā parādīsies kāds viņu vienaudzis. Šosezon jauniešu līnija būs līdzvērtīga galveno varoņu peripetijām”.

Dāvana uzticamajiem skatītājiem!

Kā īpaša dāvana tiek pasniegta iespēja vairāk kā 100 dažādos kultūras namos Latvijas pilsētās un ciemos divas dienas ātrāk, jau 19.augustā noskatīties UgunsGrēks atklāšanas dubulto sēriju. Sīkākai informācijai sekojiet savā pilsētā.

Ielūkojoties sestās sezonas notikumos – UgunsGrēks sestās sezonas atklāšana notiks svētdienas, 21.augusta vakarā ar dubulto sēriju, tajā galvenie pārsteigumi būs ilgi gaidītais deju šova Dejo savai pilsētai fināls un, protams, galveno varoņu – Elizabetes, Leona un Denisa - savstarpējās attiecības. Vai tiešām Elizabetes tēvs būs pieļāvis spītīgās meitas laulības? Vēl viesnīcā gaidāma divu jaunu dāmu Vandas (Dārta Daneviča, Latvijas Kultūras akadēmijas absolvente) un Rasas (Liene Gāliņa, Latvijas Nacionālais teātris) ierašanās. Skatieties, kāda loma jaunajām varonēm būs uzticēta jau tā tik raibā un kolorītā tēlu bariņā.

Seriāla UgunsGrēks sestās sezonas atklāšanai ar dubulto sēriju svētdienā, 21.augustā 20:35 TV3!
Prieks kopā būt!

0

2

Paldies par rakstu,gribās zināt,kā notikumi risināsies tālāk,jo iepriekšējā sezona beidzās visinteresantākajā vietā.

0

3

Jāāāāāā, mani arī dikti interesē, kas notiks tālāk, vai Deniss ar Betu apprecēsies, vai nē un vēl 2 jaunu varoņu parādīšanās seriālā, hmmm.. :)

0

4

GaBy написал(а):

vēl 2 jaunu varoņu parādīšanās seriālā, hmmm..

Ceru, ka viena no viņām būt domāta Denisam! :) Viņš arī ir pelnījis atrast sev kādu, kura varētu atbildēt viņa jūtām. :) Bet, tad jau redzēs. Tiešām tagad visvarīgākais jautājums- vai Beta apprecēja Denisu vai nē?!!

0

5

Jā,cerēsim,ka Vanda vai Rasa būs Denisa īstā un vienīgā.

0

6

Paskatījos bildes kasjauns.lv un man ir aizdomas, ka Rasa būs paredzēta Leonam.

0

7

Ir nu gan,tikko tika Leons vaļā no Kitijas,tā vēl uzrodas kāda,kura grib nostāsties starp viņu un Elizabeti.

0

8

Terēze написал(а):

Ir nu gan,tikko tika Leons vaļā no Kitijas,tā vēl uzrodas kāda,kura grib nostāsties starp viņu un Elizabeti.

Tieši tā! Pietiek tak to nabaga Leonu mocīt.. :( Ļaujiet viņam kaut ar Elizabeti būt beidzot kopā!

0

9

Ew, meitenes, kā jums patīk TV 3 reklāma sakarā ar seriāla atgriešanos? :D ^^

0

10

GaBy написал(а):

Ew, meitenes, kā jums patīk TV 3 reklāma sakarā ar seriāla atgriešanos?

Man jau ļoti patīk! Pat vakar teicu, ka Ģirtam pašam vajadzētu iedziedāt seriāla dziesmu! :D  Viņam tik forša balss! :love:  :)

0

11

Reklāma patīk,interesanti izdomāts-Leona sadziedāšanās ar tautu,un tas nekas,ka tauta dzied vairāk vai mazāk šķībi.

0

12

Mariposa написал(а):

Ģirtam pašam vajadzētu iedziedāt seriāla dziesmu!

Vai ne? :D Kad pirmo reizi dzirdēju dziesmu, nodomāju tieši to pašu! :love:

Terēze написал(а):

tauta dzied vairāk vai mazāk šķībi.

Jā, bet tomēr forši izdomāts.. :)

0

13

Rīgas viļņos izlasīju,ka kāds no iemīļotajiem seriāla varoņiem pēc autokatastrofas būs nonācis komā,tagad sēžu un domāju,kurš gan tas varētu būt,bet tā arī nespēju iedomāties par kuru tieši varētu būt runa.

0

14

Terēze написал(а):

Rīgas viļņos izlasīju,ka kāds no iemīļotajiem seriāla varoņiem pēc autokatastrofas būs nonācis komā,tagad sēžu un domāju,kurš gan tas varētu būt,bet tā arī nespēju iedomāties par kuru tieši varētu būt runa.

Man liekas, ka tas varētu būt Ziemelis, bet jā, tad jau redzēs. :)

0

15

Izlasot vēl pāris vārdus uz priekšu ( anotācijas 22- 25) , man aizvien vairāk sāk likties, ka tas, kurš būs komā ir Ziemelis. JO tur rakstīts "Bet Elizabetes dzīvē viss ir mainījies... Kāpēc viņa savu tēvu Ziemeli vairs pat neatceras?".
Lai gan, ja tas nebūs viņš, es būšu pārsteigta! :D  :)

0

16

Mariposa написал(а):

Kāpēc viņa savu tēvu Ziemeli vairs pat neatceras?

Pēc šī teikuma izskatās, ka tā, kas būs komā, ir Elizabete! o.O

0

17

GaBy написал(а):

Pēc šī teikuma izskatās, ka tā, kas būs komā, ir Elizabete!

MMmm...ak, šī tā galvu var saputrot!  :D  Vienkarši jāgaida svētdiena!  :)

0

18

Žurnālā "Kas jauns" bija bildes ar Leonu un Elizabetas tā teikt kaislībām ezerā.  Un, tur beigās Deniss iznes laukā Elizabeti no ezera. Es ievēroju, ka gan Denisam, gan Elizabetei pirkstā bija laulības gredzens, kas nozīmē, ka viņi tomēr apprecējās. :disappointed:  Tas ir tik muļķīgi, ka atkal milzīgs šķērslis Leona un Elizabetas laimei, man tas sāk apnikt. :dontcare:

0

19

Mariposa написал(а):

Es ievēroju, ka gan Denisam, gan Elizabetei pirkstā bija laulības gredzens, kas nozīmē, ka viņi tomēr apprecējās.

Cik Tu acīga. :D Bet ehh, man jau sāk apnikt šitas balagāns.. Pat visās zināmajās ziepenēs vienam vīrietim nav bijušas tik šausmīgi daudz sievietes.. :D Es tiešām ļoooti ceru, ka šī būs pēdējā sezona un Leons kkādā veidā būs laimīgs ar Betu! :unsure:

0

20

GaBy написал(а):

Es tiešām ļoooti ceru, ka šī būs pēdējā sezona un Leons kkādā veidā būs laimīgs ar Betu!

Inta Gorodecka gan tā necer! :D  :D

GaBy написал(а):

Cik Tu acīga.

Kā citādi! ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 6. sezona atgriežas!