TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Rasa un Leons!!!


Rasa un Leons!!!

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Nju tā mīlīši, es tikko tv3 mājaslapā palasīju UG anotācijas uz priekšu un varu droši teikt, ka Leonam ar Elizabeti viss ir beidzies un, ka tagad sāksies stāsts par Leonu un Rasu un lai jūs te nebrēktu "Kā tu to zini?" vai "Kur to to lasīji?", tad es citēšu divas anotācijas no nākamās nedēļas un izcelšu tās vietas, kur tas ir rakstīts un tā tad:
Kad 13/10 14:00
Šajā epizodē

33.sērija Milda gatavo cienastu Elizabetes un Denisa svinībām. Mirdza saņem vēl vienu šantāžas vēstuli. Leons un Elizabete sastrīdas. Gunārs uzzina par šantāžas vēstuli, ko nav rakstījis viņš. Deniss iejaucas Elizabetes un Leona strīdā. Gunāram izdodas pārliecināt Zentu turpmāk darboties kopā. Deniss un Elizabete gatavojas kāzu naktij. Rasa uzzina, ka Leonam ir slikti, un ierodas pie viņa. Leons viņu noskūpsta.

un

Kad 11/10 14:00
Šajā epizodē

31.sērija Silvija melo Vadimam, ka viņas attiecības ar Česlavu ir ideālas. Vadims atzīstas, ka zina patiesību. Helēna uzzina, ka auklītei uzmācies nevis Donāts, bet Jagudins. Silvija un Vadims salabst. Pazūd Helēnas un Donāta meitiņa. Rasa atzīstas Zembergam, ka viņai patīk Leons. Helēna un Donāta meitiņa atrodas negaidītā vietā. Leons uzskata, ka viņam ar Elizabeti viss beidzies. Rasu tas iepriecina.

Lūk, pierādījumi tam!!! Varat ticēt, varat arī neticēt! Kā jūs gribat!

0

2

Pārfrāzējot Vinniju Pūku,šajā gadījumā jāsaka tā-ar Leonu nekad neko nevar zināt,ko es ar to gribu teikt?Ja Elizabete pēc atmiņas atgūšanas,sapratīs,ka joprojām mīl Leonu un vēlās ar viņu atjaunot attiecības,tad ko gan Leons iesāks-vai tiešām tādā gadījumā neatkārtosies Martas un Elzas stāsts,jo kā atceramies,tad Leons domājot, ka viņa un Martas starpā viss ir beidzies,apprecēja Elzu,bet kad Marta atgriezās,tad izrādījās,ka viņu mīlasstāstam bija pielikts daudzpunkte,nevis punkts.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Rasa un Leons!!!