TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Hunger Games (2012)/Bada Spēles


The Hunger Games (2012)/Bada Spēles

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://uploads.ru/t/O/L/S/OLSW3.png

In a not-too-distant future, North America has collapsed, weakened by drought, fire, famine, and war to be replaced by Panem, a country divided into the Capitol and 12 districts. Each year two young representatives from each district are selected by lottery to participate in The Hunger Games. Part entertainment, part brutal intimidation of the subjugated districts, the televised games are broadcast throughout Panem. The 24 participants are forced to eliminate their competitors, literally, with all citizens required to watch. When 16-year-old Katniss' young sister, Prim, is selected as the mining district's female representative, Katniss volunteers to take her place. She and her male counterpart Peeta, will be pitted against bigger, stronger representatives who have trained for this their whole lives.

The Cast:
Jennifer Lawrence as Katniss Everdeen
Josh Hutcherson as Peeta Mellark
Liam Hemsworth as Gale Hawthorne
Woody Harrelson as Haymitch Abernathy
Stanley Tucci as Caesar Flickerman
Elizabeth Banks as Effie Trinket
Lenny Kravitz as Cinna
Donald Sutherland as President Snow
Toby Jones as Claudius Templesmith
Isabelle Fuhrman as Clove
Willow Shields as Primrose Everdeen
Alexander Ludwig as Cato
Amandla Stenberg as Rue
Wes Bentley as Seneca Crane
Leven Rambin as Glimmer
u.c.

Treileris:

Filma iznāks: 2012. gada marts/aprīlis

Filma ir pasaules bestselleru triloģijas "Bada spēles" 1. grāmatas ekranizācija.

0

2

I have faith in Gary and the cast.

0

3

indy написал(а):

I have faith in Gary and the cast.

Pēc treilera man jau nu ļoti patika ;) Pirmās divas kņigas es atzīstu, trešā bija ārkārtīgi smaga un drūma  :disappointed:

0

4

gribas gan grāmatas izlasīt , bet filmas traileris mani pat vairāk ieinteresēja.

0

5

Nu, jā, pēdējā grāmata bija tiešām smaga un drūma, bet es neteiktu, ka tas bija slikti. :)

Man kaut kā... Pīta joprojām nepatīk. Redzēs, kas būs, kad redzēšu filmu.
Citādi - izskatās labāk kā man bija pirmais iespaids. :)

0

6

Nu ko, šodien US iznāk Bada spēļu ekranizācija. Pašlaik dzirdu tikai labas atsauksmes. Pie mums sāks rādīt 13. aprīlī, ta kā vēl jāpaciešas :(

0

7

Kāpēc neviens nesarakstīja atsauksmes?? Gribēju palasīt, bet nekā nav.. :D

Lai nu kā, kā jau tas parasti man ir, kad tiek ļoti daudz runāts par kādu stāstu, mani uzvar ziņkārība, tā nu ielādēju un vakarnakt noskatījos filmu. Vispār biju domājusi tikai iesākt skatīties, jo jau vēls bija, bet šis laikam tas stāsts, kad grūti apstāties vidū un atlikt uz vēlāku. Visu, visu laiku tik liela spriedze. It kā jau zini, ka izdzīvos varone līdz beigām, bet vienalga.. Vispār rakstniece malacis, jo šajā stāstā ir apvienotas globālas lietas - izdzīvošana, saikne ar kara laikiem un mūsdienās arvien augstošais TV šovu populāritāte, kad cilvēkus otrpus ekrāna izklaidē reālu cilvēku ciešanas. Ir par ko padomāt.. Smagi skatīties uz to, uz ko cilvēks spējīgs izdzīvošanas dēļ - kā viņš pārtop par plēsēju. Tāpēc gluži nevar pateikt, ka ļoti patīk, jo skaisti un aizkustinoši. Bet filma laba, viss dinamiski, visu laiku kaut kas notiek, dramatika un cīņa ne tikai par izdzīvošanu, bet arī par savas cilvēcības, sevis nezaudēšanu. Tā ka noteikti skatīšos arī nākamās daļas. Ļoti iepatikās galvenās lomas atveidotāja Jennifer Lawrence.

0

8

:D Es jau labu laiku atpakaļ noskatījos. Man dikti patika. Un tā kā esmu izlasījusi visas grāmatas, tad dažas lietas arī bij saprotamākas. Katrā ziņā šī filma parāda, ka grāmatas autoram aktīvi jāiesaistās filmas veidošanā, lai tā būtu baudāma. Twilight šajā jomā izgāzās.

0

9

aNgeL  - tas viss, ko rakstīji grāmatā ir vēl izteiktāk (vismaz es izteiktāk izjutu) - bada spēļu kā tādu šausmīgums, dinamika, izdzīvošana utt... Ne velti es pirmo grāmatu izlasīju vienā diena, sākot 5os un beidzot 2os naktī. :D Tāpat kā māsa un mamma...
Nesen noskatījos otrreiz kopā ar Pāvelu - un pat viņam tīri labi patika :D

0

10

Paloma написал(а):

aNgeL  - tas viss, ko rakstīji grāmatā ir vēl izteiktāk

nu tas pats par sevi saprotams :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Hunger Games (2012)/Bada Spēles