TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x11 - Our Town


3x11 - Our Town

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Episode airs: 12.01.2012.
Episode synopsis:

Свернутый текст

BIRTHDAYS AND GOOD-BYES — Although Caroline (Candice Accola) is in no mood to celebrate her 18th birthday, Elena (Nina Dobrev), Bonnie (Kat Graham) and Matt (Zach Roerig) surprise her with a small party in an unusual location. Damon (Ian Somerhalder) and Stefan (Paul Wesley) disagree on the best way to handle Klaus (Joseph Morgan), and a reckless Stefan decides to test his theory by taking things to dangerous extremes. Bonnie is concerned when Elena tells her about Jeremy’s (Steven R. McQueen) new plans. At a Founder’s meeting, Alaric once again runs into Dr. Fell (guest star Torrey Devitto), who is in the middle of an argument with her ex-boyfriend, the medical examiner (guest star David Colin Smith). Tyler (Michael Trevino) refuses to go along with Klaus’ latest demand, and is surprised when Klaus seems to accept his decision.

Episode rating: 2.86 mil.

0

2

1. postā pievienoju anotāciju :)

0

3

Sērijas bildes: http://thevampirediariesbg.iimmgg.com/g … 3274d3f24/

0

4

Extended promo:

Nabaga Eleina  :'(

0

5

Webclip - Eleina un Bonija:

0

6

Ideāla sērija! :)

Свернутый текст

Dievīgi bija visi momenti ar Karolīnu... amn ļoti sāpēja sirds, kad Tailers viņai atzinās mīlestībā.. es jau nodomāju.. "Nu re vinēim ar sanāks", jo Tailers bija atteicies Klausam paklausīt.. bet ja godīgi.. priecājos, ka viņiem nekas nesanāca, jo tas Klausa un Karolīnas moments bija tik perfekts... Jāsaka paldies gan Kandisai, gan Džozefam viņu ideālās aktirespēles dēļ.. :)
Mazliet biju pārsteigta par tik maz DE ainām.. bet tās, aks bija man patika... Tāpat SE šajā sērijā man tīri labas bija, jo te vairs īsti nebija nekā romantiska... un kaitināja Bonijas paštainums.. nu Common.. tu Džeramiju gribi sev, tāpēc arī negribi, lai viņš aizbrauc un ir laimīgs... nevis, jo tas ir nepareizi.. jo Boniju nekad nav uztraucis, kas ir pareizi un nepariezi, ja to dara viņa pati.. nevis citi... :) Bet mans šīs sērijas vislabākais moments noteikti būs Klaus un Karolīna.. tā viņa runa bija perfekta un dāvaniņa.. tik mīlīga... (rokassprādžite ir tieši manā guamē.. :D:D:D )... Tagad tik Elijah un Beka jāatmodina un varēs būs happy ever after ģimenīte = Klaus + Karolīna un protams asins radinieki.. :D

http://static.tumblr.com/6cbs3py/Amxlxio3i/klaroline_sidebar1.gif

Отредактировано Siikaa (13.01.2012 09:44)

0

7

spoiler|aizvērt

siikaa, nevaru nepiekrist tevis teiktajam. Man ļooooti patika arī sērijas sākums. Gan Damon, gan Elena uzvedīga so CUTE!!! :D Patika arī tāšerijas doma par to funeral. Un tas Delena moments uz sliekšņa, kad viņa pasaka, ka viņs nevar viņu noskūpstīt. tik mīlīgi. Un lai gan man arī savā ziņā patīk Klaus, man viņš leikas, arī nedaudz baiss. Es katrā ziņā viņam nekad nespētu uzticēties. Un Dr. Fell arī tāda noslēpumaina, un mums tagad liek domāt, ka viņa nogalināja to čali. Bet tas būtu pārāk vienkārši, lai būtu taisnība. Bet patiešām laba, aizraujoša sērija! Tad jau redzēs, kas notiks tālāk, ko atkal izdarīs Stefans. :D

0

8

sp|close

Vēl tikai gribēju piebilst, ka šajā sērijā konstanti bija žēl Elena un Caroline. Viņām k-kā visu laiku neveicas. :(

0

9

Mmmm, sērija bija jauka, ne tik laba kā pagājušo nedēļ, bet sūdzeties nevar. To, ka būs maz DE ainu, to jau es zināju, jo tā parasti ir. Ja no tiek kāda milzu DE aina, tad nākamās vismaz 2 sērijas nekā diža gaidīt nevar. Un šo savā ziņā kompensēja Klaroline aina. Jeeee, tas nu bija MAGNIFICENT :love: Lai arī tā bija pirmā viņiem tāda aina un vēl diži nevar sacerēties, bet potenciāls tur noteikti ir. Pagaidām es viņus drīzāk iztēlojos kā mentor & his student hitting the road together to go out and see the wonders of the world together for all eternity :D Not necessarily romantic, more like Doctor Who & his companions (who also from time to time get romantic  :crazy: ) LOL Lai vai kā, tā aina bija mežonīgi laba, un, ja pavisam atklāti, nozīmībā un gaisotnē pārsita DE ainu.
DE aina uz lieveņa - hmm, nez, vai tapē, ka es biju diezgan sagurusi vai kā, bet neizjutu TIK ĻOTI kā parasti. Vai man gribējās, lai Deimons vairāk izskatās satraucies par Eleinu, nevis atbalsta Stefana izgājienu, nez, bet kkā šoreiz biki pietrūka. Toties tā visas sarunas doma un abu rīcība un teksti gan bija perfekti. Un man patika Eleinas smaidiņš, kad Deimons teica "Can't help but feel a little proud." Tas tik parādīja, cik ļoti viņa pazīst Deimonu, ka pēc viņa komentāra spēj vieglāk uz visu paskatīties :D Bāāc, how far they've come from S1  :love: Un tas Eleinas "I can't. It's not right." Un Deimona "No, it's right. Just not right now." HAPPY TEARS! Jo šeit un pēc tam uz tilta, kur Eleina Metam saka "[..]fall in love with vampires" - manuprāt šeit jau viņa ir sev atzinusi, ka ir iemīlējusies Deimonā, bet sirdsapziņa viņai neļauj rīkoties uz savām jūtām, jo tas nešķiet pareizi attiecībā pret Stefanu. DE angst. I LOVE IT  :crazy:

Aba foršās ainas:

Klaroline

un nākamā rīta pārsteigums:

DE aina uz lieveņa  :flirt:

Un vēl kas, man besī fakts, ka Stefans tagad "kontrolē" Klausu! Nu nevar būt tā, ka pats pirmais vampīrs ir kkāda puņķutapas rokās  :angry: Gosh, you know what, I usually say I don' t hate Stefan, I hate Stelena, but with each new episode I really start to hate Stefan for himself  :angry:

All in all - BRING ON THE NEXT EPISODE!!! http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

0

10

cravey написал(а):

Un tas Eleinas "I can't. It's not right." Un Deimona "No, it's right. Just not right now."

Ļoti, ļoti patika šie Deimona vārdi.. Bet tas pat vairāk subjektīvi, jo pašai galvā tādi teksti grozās :)

Man kaut kā divejādas izjūtas par to, ka Stefans uzvarēja šajā cīņā ar Klausu. Nepatīk, ka tas bija Stefans, kuram tas izdevās (bet man pašas tās ainas patika kā tādas.. viss tas ātrums, risks, Elēnas šoks un bailes.. tas tilts.. izšķirošās sekundes..). Man ļoti patīk, ka Klauss ir tāds spēcīgs, pirmais vampīrs, bet tajā pašā laikā man nepatiktu, ja viss tiešām vienmēr notiktu pēc viņa prāta (ok.. principā daudzkārt jau nebija noticis, bet vienalga beigu beigās jā...), man patīk, ka viņam ir savas vājības, kas visu sarežģī..tādēļ patīk, ka arī viņam jāsaprot, ka jāuzmanās mazliet vairāk nekā likās.

Bet pilnīgi noteikti pievienojos tam, ka Klausa un Karolīnas aina, vārdi..dāvaniņa ir vienkārši ideāla!!! Tiešām izskrēja starp abiem kaut kāda saikne!

0

11

Yay, aNgeL, es jau prātoju brīžiem, kur esi palikusi, jo tak iesāki skatīties :) Jauki, ka pievienojies ar komentāriem  :crazy:

0

12

Jā...bij tur tā, ka sākumā noskatījos 3 sērijas un tad pārtraucu skatīties gan dažu personisku iemeslu dēļ, gan atklāti sakot arī intereses trūkuma dēļ.. Un tad domāju, domāju, ko darīt, jo tomēr nepatīk man pamest iesākto, un tomēr nolēmu pamēģināt skatīties tālāk un....no 5. sērijas mani atkal seriāls ievilka iekšā un sanāca ātri vien noskatījos visu iekavēto :)

0

13

aNgeL написал(а):

no 5. sērijas mani atkal seriāls ievilka iekšā un sanāca ātri vien noskatījos visu iekavēto :)

He he, jaukiii http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/thumbup.gif

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x11 - Our Town