TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x12 - The Ties That Bind


3x12 - The Ties That Bind

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Episode airs: 19.01.2012.
Episode synopsis:

Свернутый текст

Bonnie (Kat Graham) believes her recurring dreams about Klaus’ (Joseph Morgan) coffins will tell her how he can be killed. The dreams also lead Bonnie to a reunion with her mother, Abby (guest star Persia White, “Girlfriends”), whom Bonnie hasn’t seen for 15 years. At Abby’s remote farmhouse, Bonnie and Elena (Nina Dobrev) meet Jamie (guest star Robert Ri’chard, “One on One”), the young man Abby took in years earlier. Bonnie’s sudden appearance catches Abby off-guard, but she does her best to explain the past. Tyler (Michael Trevino) turns to an unexpected ally in his quest to regain his free will. Damon (Ian Somerhalder) is intrigued by Alaric’s (Matt Davis) new friend, Dr. Fell (guest star Torrey Devitto), and Klaus continues his bitter negotiations with Stefan (Paul Wesley) over control of the coffins containing his family members. John Dahl directed the episode written by Brian Young (#312).

0

2

Pievienota sērijas anotācija :)

0

3

Sērijas bildes: http://thevampirediariesbg.iimmgg.com/g … 0d6366647/

Man šīs nežēlīgi patīk  :love:

Свернутый текст

[реклама вместо картинки]

http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/1_009.gif
[реклама вместо картинки]

0

4

Promo:

Webclip (Elena, Bonnie, Damon):

0

5

Esmu izrantojusies twitterī tapē tagad mierīgi varu ierakstīt, ka šī epizode bija reāli garlaicīga un stulba. Pirmo reizi es sēriju noskatījos pārlecot pāri un skatoties vien sev interesējošus momentus.

Pēdējās 5 sek bija vislabākās  :crazy: HE'S BAAACK, LADIES!!!! :crazyfun:

0

6

cravey написал(а):

HE'S BAAACK, LADIES!!!!

Finally... :)

0

7

Epizode tiešām tāda.. nekāda... Deimons bija labs, bet Deimosn tāds vienmēr ir un viņš... Yey...

Свернутый текст

Šodien Deimons man lika sevi iemīlēt vēl vairāk..  :yep:  Thanky You Damon Salvatore...  :cool:

0

8

Jā..piekrītu..Es arī biju patinusi sēriju, kamēr skatījos..
Principā man patika tikai 2 ainas - Elēnas un Deimona (šim bij tik foršas izteiksmes un skatieni..kā jau vienmēr un kā jau viņam :D un tad tik vienkārši pateica par skūpstu :D ) un, proootams... pašas beigas!!! Beidzot viņš atkal ar mums!!!  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x12 - The Ties That Bind