TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x15 - All My Children


3x15 - All My Children

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Episode airs: 16.02.2012.
Episode synopsis:

Свернутый текст

A FLIP OF THE COIN — After starting her day with a startling discovery of Damon’s (Ian
Somerhalder) latest indiscretion, Elena (Nina Dobrev) is frustrated to find that none of her
friends agree with her on how they should react to the Original family’s internal power struggle.
Once again caught up in the destiny of the Bennett witches, Bonnie (Kat Graham) and Abby
(guest star Persia White) find themselves playing a part in a ritual to appease the spirits of nature.
When Elijah (guest star Daniel Gillies) gives Damon and Stefan (Paul Wesley) a dangerous
ultimatum that puts Elena in danger, they turn to Alaric (Matt Davis) and Meredith (guest star
Torrey Devitto) for help with a plan that leads them to a terrible choice. Candice Accola also
stars. Pascal Verschooris directed the episode written by Evan Bleiweiss & Michael Narducci
(#315).

0

2

Sērijas bildes:
http://www.vampire-diaries.net/gallery/ … ?album=175
http://s9.postimage.org/6imeu945r/tumblr_lyurk55_Fn_H1r3bb20o4_1280.jpg

0

3

Promo:

Canadian Promo:

0

4

Webclip - Damon & Stefan:

0

5

Pēc šīs sērijas mūs atkal gaida hiatuss :( 3x16 būs redzama vien 15. martā, pie mums respektīvi 16. martā. Mēnesis atkal bez TVD  :'(

0

6

cravey написал(а):

3x16 būs redzama vien 15. martā, pie mums respektīvi 16. martā. Mēnesis atkal bez TVD

Es jau izlasīju... :( Nu nekas.. man darbā tieši tad būs mazliet saspringtāks grafiks, varēšu atpūsties vismaz no seriāliem.. :)

0

7

Preview:

0

8

Mana mīļākā šīs sērijas aina  :'(  :love:

0

9

Свернутый текст

Ko tur daudz.. manuprāt, Elena ir pelnījusi visu, ko dabūja... Deimonam nav absolūti ko pārmest.. Žēl, ka Elijah pārdzīvo, bet prieks, ka 4 oriģinālie sāka saprasties.. :)
Domāju, ka ar Klausu un Karolainu vēl viss nav cauri.. Un esmu sajūsmā, ka Beka Klausu nepameta.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x15 - All My Children