TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 115.- 119.


LHDM 115.- 119.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

115.

Huljeta turpina veikt pret Paulu dažādas burvestības. Mirkli vēlāk, kad Huanam gandrīz izdevies pierunāt Sofiju pateikt, kur atrodas Paula, ienāk Huljeta un viņu sarunu iztraucē. Paulai izdodas pieslēgties datoram un aizsūtīt Huanam ziņu, bet to ierauga Huljeta, kura nomet datoru uz grīdas. Estebans pamana, ka kāds viņam „zog” internetu un atklāj, ka nolaupītie sazinās ar datora palīdzību. Tikmēr Pedro turpina aplidot Bertu, Huljetai tas nepatīk, un viņa pārmet Pedro simpātiju izrādīšanu kalponei. Beatrise ir laimīga, ka Hosē atkal pieder tikai viņai, bet, kad vīrietis mēģina viņu noskūpstīt, Beatrise viņu atgrūž. Savukārt Konsuēla ir apjukusi un izturas savādi, turklāt pārmet Rosārio neziņošanu par Načo.

116.
---

Hosē, dusmīgs par Beatrises atraidījumu, ar varu viņu aizved no mājām. Savukārt Huans sapulcina zemniekus, lai izsekotu un notvertu Hosē. Pa ceļam Hosē atklāj Beatrisei patiesību par Emīlio un Paulas nolaupīšanu, sieviete pārbīstas un izlec no mašīnas. Viņu atrod Huans, kuram Beatrise pastāsta, kur atrodas viņa tēvs. Tikmēr Paulai izdodas pierunāt vienu no nolaupītājiem palīdzēt viņiem aizbēgt. Plāns gandrīz izdodas, bet atgriežas Estebans un Hosē. Viens no nolaupītājiem sašauj Hosē, un tajā brīdī ierodas Huans. Hosē aizved uz slimnīcu, viņa stāvoklis ir ļoti smags. Savukārt Modesto pieķer Bertu skūpstāmies ar Pedro un zvēr, ka cīnīsies par savu mīlestību.

117.
---

Huljeta ir izmisumā, jo baidās, ka Huans varētu viņu pamest, lai būtu kopā ar Paulu. Viņa ierodas pie burvja un pieprasa atdot samaksāto naudu, jo viņa padomi nav bijuši derīgi. Pēc tam viņa dodas pie Rosas, kuru lūdz piebiedroties braucienā uz ārzemēm, kur Huljetu operēs. Ne Huans, ne kāds cits nedrīkst par to uzzināt. Tikmēr Hosē slimnīcā cīnās par savu dzīvību. Beatrise neatkāpjas no viņa ne par soli un zvēr mūžīgu mīlestību. Efrains beidzot samierinās, ka Beatrise viņu vairs nemīl.

118.

Emīlio palēnām ieņem mājas saimnieka vietu, lai gan tas ļoti izbrīna viņa dēlus, kuri joprojām viņu uzskata par vienkāršu zemnieku. Gaspars izturas pret Emīlio agresīvi un pazemojoši. Vakariņu laikā pēkšņi ierodas Huljeta un uzbrūk Paulai ar nazi. Tikmēr Huljeta saprot, ka ir stāvoklī, un to pasaka Rosārio. Gaspars turpina izrādīt simpātijas Adelai. Tas sadusmo Gvadalupi, kura piedraud apdedzināt Adelai seju. Par to Gaspars sievu piekauj.

119.

Huans nolemj uz laiku aizbraukt no rančo. Tas ļoti apbēdina Emīlio. Tomēr Huans vairs nespēj samierināties, ka viņam jābūt kopā ar nemīlamu sievieti. Konsuēlu nomoka šaubas par to, kas ir viņas bērna tēvs – viņas vīrs Džonijs vai izvarotājs Načo. Tāpēc viņa dodas pie Paulas un lūdz palīdzību. Paula atsauc uz pilsētu Lūkasu, un Konsuēla viņam izstāsta, ka viņu un Rosārio izvarojis viņa draugs Načo. Gaspars atbalsta Hosē, lai nepieļautu viņa apcietināšanu, jo ir uzzinājis patiesību par Pablo.

0

2

Ahh...man uz nerviem krīt tās Huljetas histērijas! :D Huanam vispār izskatās, ka viss vienalga! :D Nē, nu skaidrs, ka tagad viņa prioritāte ir tēvs, brālis un Paula & bērnu.
Ak, Gvadalupe, viņa taču sevi pazemo paliekot ar Gasparu! Viņam izskatās, ka Lupe vispār neko nenozīmē, ja jau ir gatavs mesties citas sievietes skavās un ir doma krāpt viņu.
Akkk...Pedro ( šodien tikai ievēroju, ka viņam ir tik fantastikas acis! :love: ) un Berta. Man abi patīk, tik foršiņi viņu, nu kāds tur vēl Modesto vajadzīgs! :D

0

3

Huljetes histerijas tiesam jau apnikusas un katra teikuma gala, "es esmu slima" Bet Pedro ari vai tiesam nevar Huanam pateikt taisnibu par Huljetas slimibu... un Lupei, pasai tik loti bail no Gaspara, ko vel sez taja ranco, butu salasijusi mantas un prom, nevis laut pret sevi ta iztureties, nesaprotu ka beigas ar Gasparu bus kopa.

0

4

zuzanna написал(а):

Huljetes histerijas tiesam jau apnikusas un katra teikuma gala, "es esmu slima"

Jā, jā...tas tiešām ir kaitinoši, visu attaisnot ar slimību. Bet, viņai tas laikam ir pēdējais, kā spēt noturēt Huanu, kaut vai ar žēlumu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 115.- 119.