TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x20 - Do Not Go Gentle


3x20 - Do Not Go Gentle

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Episode airs: 26.04.2012.
Episode synopsis:

Свернутый текст

WHAT THE WORLD HAS TO OFFER — Alaric (Matt Davis) finds an unexpected ally to guide him on his dangerous new path, while Damon (Ian Somerhalder) and Meredith (guest star Torrey Devitto) try to figure out what their next move should be. At the school’s 1920s Decade Dance, Bonnie (Kat Graham) asks Jamie (guest star Robert Ri’chard) to go with her and, at Caroline’s (Candice Accola) suggestion, Elena (Nina Dobrev) asks Stefan (Paul Wesley) to be her date. Caroline is pleasantly surprised when Tyler (Michael Trevino) shows up at the dance determined to sweep her off her feet, but Klaus (Joseph Morgan) does his best to come between them. The dance takes a deadly turn when Damon and Stefan realize they need the help of Matt (Zach Roerig), Jeremy (Steven R. McQueen) and especially Bonnie to undo a spell that could prove devastating for everyone.

0

2

promo:

0

3

Свернутый текст

Hmmm.... Protams Bonija atkal visu izbojāja, ko gan citu viņa varētu izdarīt.. :o Govs paliek govs... Bet aktrise šoreiz gan labi, manuprāt, to notēloja... Ceru, ka Riks viņu novāca.. :) Jo Bonijas, kā viena no galveno tēlu pazaudēšana mani nemaz nesatrauktu...
Šajā sērijā satraucos, kad Mets un Džeramijs bija briesmās... jo nevienu no viņiem gan pazaudēt nevajadzētu...
Prieks, ka Beka būs atpakaļ.. un ka Estere ir atkal mirusi..
Hmmm.. kas vēl... Deimona un Alarika moments bija super.. kad var redzēt, kā Deimons pārdzīvo par sava labākā drauga nāvi...
Dievināju to brīdi, kad Klaus Karolīnai pateica, ka ja vajadzēs viņš viņu gaidīs kaut vai 100 gadus..  :love:
http://thevampirediariescanada.com/wp-content/uploads/2012/04/vampire-diaries-season-3-do-not-go-gentle-promo-pics-13.jpg

Njā.. ja pēc iepriekšējās sērijas, man nebija ne ko piebilst, ne atņemt... tad šoreiz ir emociju pa pilnam...

Interesanti zināt, vai gadījumā Džeramijs nevarētu atkal sazināties ar Rozu un pajautāt viņai, lai atrod Mēriju aizsaulē..? :D

Отредактировано Siikaa (27.04.2012 09:42)

0

4

Свернутый текст

Eh, es skatījos reizē ar amīšiem naktī, jo nenāca miegs un kanādiešu sērija jau bija torrentos. Skatījos un visu otro daļu bimbāju, sākot no brīža, kad Alariks atteicās pabeigt transition  :'( Tā kopaina kapsētā, klusā atvadīšanās, bez jebkāda dialoga - Alarika "bēres". Dammit, bija brīdis, kad man asaras skatu aizēnoja un bija grūti saredzēt, kas notiek. Un tad vēl Dalarika aina. Deimons zaudēja savu draugu. Atkal.  :'( Sāpīgi. Dikti sāpīgi.
Protams šī sērija atkal bija daļēja kobras rīšana aka SE ainas. Pēc pag nedēļas sērijas man viņi vispār likās all kinds of wrong and awkward. Lai viņi paliek draugi, bet nu no romantikas tur PILNĪGI NEKĀ vairs nav. Tiešām kobras rīšana. Ja kāds ir rijis kobru, tad zinās kādas ir sajūtas - bāž tev pa barības vadu iekšā trubu, kas liek tev vemt žulti laukā, ta kā pirms tam ēst neko nevar un cita nekā vnk nav ko vemt laukā. Skatoties SE ir tāda pati sajūta  :x

Sērijas beigas bija interesantas un negaidītas. Alariks nu ir original vampīrs. Un vēl ļaunāks un vēl vairāk twisted kā Klauss. Principā vnk killing machine. Līdz ar to, lai arī Mets Deiviss vēl parādīsies, bet tas vairs nav Alariks. Tas Alariks, ko mēs zinājām patiešām nomira šai sērijā  :'( So RIP Alaric.

Visemocionālākas ainas no sērijas jeb prepare your tissues:

0

5

:'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x20 - Do Not Go Gentle