TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x21 - Before Sunset


3x21 - Before Sunset

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Episode airs: 03.05.2012.
Episode synopsis:

Свернутый текст

A DAY WITHOUT A VAMPIRE — Klaus acts on his intentions to leave town with Elena (Nina Dobrev), but finds resistance from a surprising new enemy. Bonnie (Kat Graham) calls on Abby (guest star Persia White) to help her with a difficult spell. As events spiral out of control, Elena is determined to protect Caroline (Candice Accola), Damon (Ian Somerhalder) and Stefan (Paul Wesley) enlist Tyler’s (Michael Trevino) help, while Bonnie and Jeremy (Steven R. McQueen) take a terrifying risk to make sure her spell is effective. Damon and Stefan have a surprisingly candid conversation about the future. Chris Grismer directed the episode with story by Charlie Charbonneau & Daphne Miles and teleplay by Caroline Dries (#321).

0

2

pievienoju anotāciju

0

3

0

4

0

5

Свернутый текст

Žēl Klausa... bet cerams, ka drīz tiks atmodināts.. :)
Man visvairāk noteikti patika Klausa un Kerolainas momets... tas bija skaists.. :)

0

6

Mana mīļākā aina. Perfekta aktierspēle gan no Pola, gan Džozefa. Varēja redzēt, ka Stefanam nebūt nebija viegli nogalināt Klausu  :'( Un fonā vēl tās maigās Deimona rūpes par Eleinu  :flirt:

Mmm, bet es kkur lasīju, ka Klauss ir jau atpakaļ nākamajā sērijā. Nez vai tikai kā vampmūmija, vai Elaidža un Rebeka viņu paspēj izglābt pirms Deimons viņu iesviež Atlantijas okeānā. Nez, tur vispār juceklis, nekā nevar saprast, kas tur finālā notiks  %-)

0

7

cravey написал(а):

Mmm, bet es kkur lasīju, ka Klauss ir jau atpakaļ nākamajā sērijā. Nez vai tikai kā vampmūmija, vai Elaidža un Rebeka viņu paspēj izglābt pirms Deimons viņu iesviež Atlantijas okeānā. Nez, tur vispār juceklis, nekā nevar saprast, kas tur finālā notiks

Nu bez Klausa viņiem vairs nekā nav.. Elijah nav pastāvīgais... bet Beka.. nu ar viņu vien nepietiks.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 3. sezona » 3x21 - Before Sunset