TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Awkward (2011-2016)


Awkward (2011-2016)

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.serienjunkies.com/awkward/awkward.jpg

An unpopular 15 year old gains immediate, yet unwanted, popularity at her high school when the student body mistakes an accident she has for a suicide attempt.

Sezonu skaits: 5
Sēriju skaits: 89 (1 sērijas garums ~20min)

Bāc, atceros, ka noskatījos visu 1. sezonu (12 sērijas) vienā dienā. Bāc, man patīk. Bāc, gaidu 2. sezonu, kura sāksies 28. jūnijā. Give this show a chance. Šodien uzzināju, ka Džennas atveidotāja bija nominēta Critics' Choice Television Awards. Seriāls ir MTV veidojums.
treileris.

Отредактировано indy (25.06.2012 18:57)

0

2

indy написал(а):

Bāc, atceros, ka noskatījos visu 1. sezonu (12 sērijas) vienā dienā. Bāc, man patīk.

Es arī! :D :D Pēc tam mēģināju sameklēt otro sezonu, bet vēl acīmredzot nebija iznākusi.

indy написал(а):

aidu 2. sezonu, kura sāksies 28. jūnijā.

UUu...forši! :) Nevaru sagaidīt!!!  :)  :flirt:

0

3

Paldies, ka ieteicās. pēdējā laika labākais HS seriāls. Reāli iefanoju. Vienas nakts laikā noskatījos pirmo sezonu un šorīt 2.01. Šovakar pabeigšu pieejamās sērijas un tad sāksies gaidīšana. Prieks, ka ir apstiprināta jau 3.sezona, kurā būs 20 sērijas. Es šipoju jau no pašā sākuma Janna/Jake - sorry Matty, bet jakes man daudz labāk patīk, lai gan jenns joprojām Matty mīl.

0

4

wow, 20 sērijas, yay!

0

5

paldies indy, vasarā sāku skatīties,
un rihtīgi patīk. viens no top seriāliem man sarakstā.

0

6

vakar sākās 3.sezona. šorīt noskatījos pirmās divas sērijas.

Свернутый текст

es esmu totāla team Jake, tāpēc Jenna kopā ar Metiju man nepatīk. Bet ja to es vēl var paciest, tad Jakes ar Tamāru ir anomālika. Sorrī. Un Rikijs Švarcs nomira. Ak, dievs, laikam par neviena cita varoņa nāvi jebkādā seriālā nekad neesmu tik skaļi smējusies. Un tās bēres. Un Jenna izspļāva uzrnā to veiksmes ēdienu, LOL. Es nez, jautri. Un man patīk, ka Jennai un Metijam sāk šķobīties un Jenna sarunājas ar Jaku... Metijs tiešām nav pietiekami inteliģents, nobriedis un arī tiešām rodas sajūta, ka viss, kas viņus saista ir sex. Es nez. Nu nepatīk viņš man. Un Jakam jauna superīga frizūra. Arī Tamārai apgriezti mati smuki, viņa izskatās pieaugušāka. Es tomēr ceru, ka sezonas laikā viņi atkal nonāks līdz Jakam. Un noteikti interesanti būs arī Jennas jaunā kreatīvās rakstīšanas klase. Vēl pirmajās sērijas protams viņi spēlējās ar iespējamas grūtniecības trauksmi, bet tur pat nebija jēgas - bija uzreiz skaidrs, ka Jenns kā galvenā varone nevar būt stāvoklī. Vot kad viņi sākumā izlikās, ka Sedija ir tā, kura varētu būt, tur vot lika aizdomāties, jo ne-galvenie varoņi mēdz palikt stāvoklī, zaudēt bērnus, taisīt abortus utt. Bet labi, ka viņi to nedarīja, jo tas klišejiski. Karoč, seriāls joprojām labs, tikai gribu ātrāk, lai Tamārai un Jeikam viss beidzas.

0

7

Izskatās, ka jūs daudzas esat skatījušās :D Es pēdējā mēneša laikā noskatījos visas 5 sezonas (palika man tikai pēdējās 3 vai 4 sērijas). Man arī ļoooti patīk šis seriāls, tik daudz foršu varoņu, iefanoju par Džennas mammu un Valēriju :D Vienīgi pēdējās sezonās viss pamatā notiek atkal un atkal pa riņķi Džennas un Mettija attiecībās un interese līdz ar to mazāka nekā pirmajās 3 sezonās, bet vienalga man patīk! Lielisks ieteikums visiem kuriem patīk jauniešu filmas.

http://socio.global/wp-content/uploads/2014/10/MTV_Awkward_S4a.jpg

+1

8

Atkal tu tādā tempā visu noskaties! :D Es tiku līdz 2 sezonas pusei un tad kaut kā aptrūkās laiks, un tad es aizmirsu par to seriālu... un tad kad atcerējos vieta bija nākuši citi (piemēram Teen Wolf - tas arī foršs - humors, mistika un pārdabiskais, attiecības.. žēl, ka seriālam tagad iet pēdējā sezona :( .Noteikti viens no maniem mīļākajiem seriāliem) Nu jau aizrunājos :D). Bet jauki, ka skatījies Akward, bija laiks, kad man šis seriāls patika :)

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Awkward (2011-2016)