TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Partners (CBS 2012)


Partners (CBS 2012)

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

http://www.imdb.com/title/tt2248977/

Seriāls sitkoms par labākajiem draugiem homosexuāli Luisu un heterosexuāli Džoī, un viņu otrajām pusītām. Eliju - Džoī draudzeni - atveido Sophia Bush.

Ja godīgi, tad pirmā sērija man lika nedaudz vilties aktieru savstarpējās ķīmijas trūkuma dēļ. Nejutu to ne staro Eliju un Džoī, kas nebūtu tik traki, jo tomēr galvenie varoņi ir Loius un Džoī, bet arī star viņiem pietrūka ķīmijas. Diemžēl manam mīlajam Deividam Krumholcam pietrūka komisma un tas, ko sauc comic timing. Luisa varonis pārliecināja labāk. Man liekas, ka te viņi bija ieplānojuši, ka arī Džoī ir gana tāds gejisks vīrietis, ja tā var teikt, respektīvi, dažādi geju stereotipi viņam ir raksturīgi, bet tad kur ir tas, kādi viņi abi bija bērnībā? Sākumā parādītās bērnības ainas bija spēcīgākas un interesantākas un mazo aktieru saspēle bija dzīvīgāka. Man liekas, ka tad Džoijam būtu jābūt vīrišķīgākam. Nez, kaut kas mani tajā visā nepārliecināja. Sevišķi

Свернутый текст

moments, kur Džoijs dusmīgi izbeidza viņu abu dzīves ilgo draudzību, lai gan pats ta bija vainīgs, pats izšķīrties no Elijas gribēja... Es nez, tas bija vāji un tas lika man nenoticēt tam, ka viņu draudzība ir spēcīgāka par jebkādām viņu attiecībām ar citiem cilvēkiem, kam pēc sižeta būtības būtu jābūt visa pamatā, tam, ka viņu attiecības rada problēmas viņu attiecībās ir viņu otrajām pusēm un šī rīvēšanās rada humoru. Nez.

Ir startējis vēl viens sitkoms, kur vieni no galvenajiem tēliem ir geju pāris. Par to atsevišķi tēmā The new normal.

0

2

YAY! Šo es kopš pavasara gaidīju :D Velku pilotu  :flag:

0

3

ahh man iepatikās!

0

4

OMG OMG OMG

2.episode bija daudz labāka par pirmo, dzīvīgāka. LOL. Es tiešām brīžiem smējos no sirds. Super. Cita lieta. ;)

0

5

nez man abas patīk!
tikko noskatījos otro! ahh šis seriāls drīz būs viens no maniem mīļākajiem, ko pāšlaik var skatīties!

0

6

bumerbmw написал(а):

nez man abas patīk!

tā jau sapratu, hihihi. Es jau skaidroju, kas man pilotā nepatika. Bet otrajā sērijā Luiss un Džo jau kaut kā labāk kopā saskanēja - aktieri noteikti jau bija labāk sapazinušies un ķīmija bija daudz labāka. Sofia Buša ieslēdza savu komsimu, kuru es mīlu jau no Brūkas laikeim One Tree Hill. Un Luisa vīrietim viņi piešķira muļķīša-deadpan lomu, kas viņam ļoti labi sanākt. Un man patika, ka Ellijai un Džo nebija  nevienas kopīgas ainas - arī nevajag, hihihi.

0

7

trešā sērija bija tik laba. wow. Dievīgi. Seriāls kļūst arvien labāks.

0

8

4 sērija uz tik labas nots beidzās. ŠIs seriāls ir jautrs!

0

9

diemžēl apskatinieki paredz seriālam īsu mūžu, jo cipari nav tik labi, kā gaidīts.

0

10

žēl ka tā! bet nu jācer ka kaut kas mainīsies!

0

11

CBS ir atcēlis "PARTNERS" ziņo izklaides mediji.

0

12

http://blog.zap2it.com/frominsidethebox … o-see.html

0

13

Nu kāpēc? Man tik ļoti patika šis seriāls un summaries tālākām sērijām izklausījās labi!

0

14

visvairāk man skumjas, ka neparādīs pat visas uzfilmētās sērijas...

0

15

Partneri no 6 februāra būs pa kanālu Fox life. Man interesē vai patiešām rādīs tikai 6 sērijas

0

16

nu beidzot esu redzējusi visas 13 sērijas. iepriekš kkā biju tikai 12 noskatījusies un tākā arrow bija aktieris, kas partners atveido Luisa boyfriend, tad iečekoju, no kurienes redzēts.
Un tik tiešām žēl, ka nav turpinājuma, man patīk tas humors.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Partners (CBS 2012)