TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Aleksandra Žuļina Jaungada šovs ar Alekseja Jagudina piedalīšanos!


Aleksandra Žuļina Jaungada šovs ar Alekseja Jagudina piedalīšanos!

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Arēna Rīga, 28.12.2012., plkst. 15:00 un 18:00

Dārgie rīdzinieki un Rīgas viesi!

Aicinām Jūs apmeklēt „Aleksandra Žuļina Jaungada šovu”, kuru piedāvā Aleksandrs Žuļins - izcils sportists, Olimpisko spēļu čempions daiļslidošanā.

Augsti profesionālo sportistu komanda, izcilā trenera – Aleksandra Žuļina vadībā, izveidoja lielisku pasākumu. Un pirms Jaunā gada sagaidīšanas Jums tiek piedāvāta iespēja iegrimt aizraujošo svētku gaisotnē un iegūt virkni neaizmirstamo iespaidu, kā arī uzdāvināt svētkus saviem bērniem, tuviniekiem un radiem.

Jums būs iespēja noskatīties lielisko sportistu un ledus šovu mākslinieku priekšnesumus.

Turklāt arī cirka meistaru sniegumus, kuri demonstrēs savu virtuozo prasmi rīkoties ar hula-hupiem, uguns nūjām un reines ratu. Dejotājs David Guizmo ( Francija ) demonstrēs Break Dance uz ledus. Savu meistarību Jums rādīs arī starptautiskā "Grand Prix" ieguvēji Valērija Zenkova un Valērijs Sinicins, "Holiday on Ice" solists Igors Ļutikovs un citi izcili sportisti no Čehijas, Igaunijas, Latvijas un Krievijas.

Taču svarīgs ir arī tas, ka ar savu uzstāšanos Jūs iepriecinās pats Aleksejs Jagudins – mūsu laika izcils sportists un Olimpisko spēļu čempions daiļslidošanā, kā arī divkārtējo pasaules čempionu starp profesionāļiem Jeļenas Leonovas un Andreja Hvaļko spilgtais sniegums.

Izrāde ilgst 1 stundu un 30 minūtes, divās daļās.

Cherry.lv šobrīd tirgo kuponus, kas dod iespēju iegādāties 15 un 20 LVL biļetes par 8.25 un 11 LVL!!! https://cherry.lv/olimpisko-spelu-cempiona-dailslidosana-aleksandra-zulina-jaungada-sovs-arena-riga2/?utm_source=mailinglist&utm_medium=email&utm_campaign=cherry4&utm_content=mainoffer&utm_uid=palomsiks%40inbox.lv

Es, protams, gatava tūdaļ pat ķert biļetes - kurš ar mani? :D

Отредактировано Paloma (11.12.2012 11:44)

0

2

Nu es jau twitterī rakstīju, ka jāizpēta, kas vēl tur būs. Tagad, kad to esmu izdarījusi, varu pateikt, ka es šoreiz laikam nepievienošos. Tikai dēļ Jagudina man kaut kā nevelk :(

0

3

es labprāt aizietu, bet uz šovu 15:00, jo 18:00 netieku.

0

4

Hm, es vēl apdomāšos, bet domāju, ka man 15:00 arī der! :) Man tās dienas starp Zsvētkiem un Jauno gadu tāpat brīvas :)

0

5

man laikam tāpat kā Kristai.. viena Jagudina dēļ neesmu noskaņota braukt uz Rīgu no savas lauku idilles.. :)

0

6

Paloma написал(а):

Hm, es vēl apdomāšos, bet domāju, ka man 15:00 arī der!  Man tās dienas starp Zsvētkiem un Jauno gadu tāpat brīvas

Man plkst. 19 ir izloze - 19 noteikti darbā jābūt. ;)

0

7

Siikaa написал(а):

man laikam tāpat kā Kristai.. viena Jagudina dēļ neesmu noskaņota braukt uz Rīgu no savas lauku idilles..

Kādas mēs :D Man vēl pietiek ar Nicas devu :) Nākamgad gan droši vien sāksies DTO (Daiļslidošanas trūkums organismā) :D

0

8

cravey написал(а):

Kādas mēs

Vai ne... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sports » Aleksandra Žuļina Jaungada šovs ar Alekseja Jagudina piedalīšanos!