TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » 8x10 - Torn and Frayed


8x10 - Torn and Frayed

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Episode airs: 16.01.2013.
Episode synopsis: TBA

Promo:

0

2

Atsāksim SPN per episode discussion :D Ar nepacietību gaidu šo sēriju, jo 9. beidzās tā, ka nekā nevar saprast. Ne īsti, kas ar Beniju noticis, ne kas tur Semijam ar Amēliju. Un brāļu attiecības ar ir riktīgi sajātas. Bet promo sola, ka sērija būs laba un Kass liks abiem savākties un atrisināt savas nebūšanas :D Mani tracina laukā, kā tā "eņģeļu" dāma izmanto Kassu. Viņš jau tā tik daudz izcietis un atkal viņam abi savā ziņā jānodod, jāatskaitas par katru viņu soli :( Bee, riktīgi nekrietni. Bet nu, to jau mēs sen zinām, ka SPN kontekstā vārds "eņģeļi" jāliek pēdiņās  :disappointed:

Cerams, ka kādā sērijā atkal parādīsies Kevins ar savu badass mammīti :D

0

3

Tumblra jau rinki iet diskusijas par t, ka Ksam varetu bus 'izskalotas' smadzenes un vinjs ieprogrammets darit kaut ko, jo tas Kasa sejas izteiksme, kad Dins vijam prasija vai viss ir ok, nav redzeta jau loti loti ilgu laiku.

0

4

Inetux написал(а):

jo tas Kasa sejas izteiksme, kad Dins vijam prasija vai viss ir ok, nav redzeta jau loti loti ilgu laiku.

Kaut kas tur nav kā vajag :( Es tik ceru, ka tad, kad tas viss atklāsies, ka Kassu izmantoja, lai iegūtu info, Dīns to sapratīs un neatgrūdīs viņu, bet gan sados tiem eņģeļiem pa pakaļu :D Jo man šķiet, ka Kass otrreiz nespētu pārdzīvot to, ka viņš nodod Dīnu un pēc tam tiek atgrūsts  :'(

0

5

Tas, ka vinjs veel joprojaam uzskata, ka vinjsh ir pelniijis naavi, vienkaarshi :( Es nevaru :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » 8x10 - Torn and Frayed