TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Delicacy (2011) La délicatesse (original title)


Delicacy (2011) La délicatesse (original title)

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Delicacy (2011)
La délicatesse (original title)

Storyline
A French woman mourning over the death of her husband three years prior is courted by a Swedish co-worker.
http://www.imdb.com/title/tt1828995/

http://www.herworldplus.com/sites/default/files/imagecache/photo_video/delicacy.jpg

Pēc ilgiem laikiem noskatījos kādu filmu. Labprātīgi. Gandrīz. LOL. Man darba biedrene uzmācas ar DVD - filmas, kuras man esot jāredz. Melnais gulbis stāv, to vēl nespēju saņemties skatītiess. Bet šito franču filmu ar Odriju Tatū noskatījos.

Ziniet, bija oki. Jā, brīžiem nedaudz stereotipisks sēru atveidojums, brīžiem kaitināja tas, ka galvenā varone var atļuaties ignorēt savus pienākumus sēru dēļ, jo manā realitātē, ja es tā darītu, mani atlaistu un es apzinot, ka nevaru būt tik vieglprātīga.

Gaalvenais varonis pēc izskata nesimpātisks. Ķīmijas trūkums. Bet tur bija tā kaut kāda klusā maģija. Kas tad īsti ir mīlestības pamatā? Vienam tā ir mūža mīlestība, citam zaudētas mīlestības aizvietojums, vienīgā iespēja atkal dzīvot.

Galvenā filmas vērtības ir Odrija Tatū un Parīze.

No šedevra Amēlijas protams, ka ļoti, ļoti atpaliek, bet filma uz to nemaz nepretendē. Filma ideāli kaut kā izšmauc cauri drāmai, nekļūstot melodramatiska, cauri komēdijai, tā īsti nekļūstot komiska. Bija oki, nenožēloju, ka noskatījos. cravey - tu skaties un baudi franču valodu. Pat man te kaut kā ausij izklausījās viņa labi. Bet, protams, subtitrus ļoti uzmanīgi lasīju.

0

2

albalonga написал(а):

cravey - tu skaties un baudi franču valodu.

:D Ne jau filmās. Viņi vienmēr savos seriālos un vilmās tik ātri runā, ka pat vietējiem frančiem ir grūti izsekot, kur ta nu man :D Bet man franču filmas nepatīk, atskaitot Jeux Des Enfants, kauč vai tā pati Amēlija ar ne visai :( Tapē ļoti maz ticams, ka es šo noskatīšos, ja nu vienīgi uzmāksies lielā kāre pēc Paris skatiem  :love:

0

3

cravey написал(а):

Ne jau filmās. Viņi vienmēr savos seriālos un vilmās tik ātri runā, ka pat vietējiem frančiem ir grūti izsekot, kur ta nu man  Bet man franču filmas nepatīk, atskaitot Jeux Des Enfants, kauč vai tā pati Amēlija ar ne visai  Tapē ļoti maz ticams, ka es šo noskatīšos, ja nu vienīgi uzmāksies lielā kāre pēc Paris skatiem

hihihi, jā Francijas kino jau kopš seniem laikiem ir kaut kāda savdabība un kopumā man ar nepatīk, bet reizēm var ko paskatīties.

Runā, protams, ātri. Man jau ideāli - Latvijā nopērkams DVD, kur ir latviešu subi.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Delicacy (2011) La délicatesse (original title)