TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Mūzika


Mūzika

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

man liekas, ka vajadzēja arī šādu vietu, kur mēs tīri par mūziku runājam!

un sākšu padaloties ar šo

0

2

Oo jaaa, brīnos, ka pirms tam nebijām iedomājušās izveidot tēmu mūzikai :D Man pašlaik Āzijas drāmām ir off season, droši vien maijā atsāksies, kad amīšu seriāli beigsies, tad visas iekavētās drāmas noskatīšos un ejošās sākšu :D

Man no mūzikas visu laiku ipodā stāv FT Island daudz dziesmu, ja kopumā ņemt, tad tā grupa man laikam vislabāk no visām patīk, jo principā jebkuru dziesmu varu klausīties. Padaudz arī no 2AM. Šī dziesma ir vnk  :love:

Tāpat kā šī  :love:

Pārsvarā man ir OSTi no drāmām.

0

3

Ak, jā, protams, vēl Joo Won, mans mīļums  ^^

Cerams, ka viņš ne tikai drāmās, bet arī paspēs kādu solo albumu izdot  :love:

0

4


no 2am man ļoti patīk šī dziesma!

un beidz tev nepatīk SS501? man savukārt no šīs grupas dadzas dziesmas ir manā mp3


nez vai atceries šo dziesmu, bet viņa bija, ja nemaldos, Boys Before Flowers? un šis ir covers tai dziesmai

0

5

Mmm, man ir tā, ka vairāk tās liriskās patīk. No tādām ātrākām ir no dažādām grupām pāris, ko var izlasīt, piem "Stay" un "Mona Lisa" by MBLAQ, "Lucifer" by Shinee.

0

6

0

7

0

8

pateioties tam, ka draudzene iepostoja šo video, mani tā dziesma neliek mieru

0

9

tākā man superīgi sabojāja garīgo šim vakaram, lai nomierinātu sevi izdomāju paklausīties Kpop
so ieslēdzu playlisti un šī dziesma parādījās. ahh tie vārdi ar ir lieliski ne tikai mūzika

0

10

un protams kā nu bez Super Junior, kas man vienmēr ir paticis?

0

11


kādu laiku domāju postot korejiešu dziesmas un iespējams ne tikai korejiešu

0

12

atradu arī šo daŗgumu, bija nedaudz jāpierod bet tā dziesma ātri pielīp. plus man ļoti patīk video montāža šeit

0

13


ielikšu šiet lai gan arī pie Lee Min Ho sadaļas var ielikt!
tāda jauka dziesmiņa no Heirs. ahh

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Mūzika