TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Datoru un tehnikas lietas


Datoru un tehnikas lietas

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

http://media.tumblr.com/eefc0165254e7c0164f3bc67ea480e00/tumblr_inline_mf8e4l9pi81rbnfwj.gif

Čaviņ,
sakarā ar manu pēdējo problēmu, iedomājos, moš mums vajag arī šādu tēmu, kur varam rakstīt un kopīgi mēģināt atrisināt kaut kādas ķibeles ar kompīšiem, vai arī vnk kko apspriest par tehniku, kompjiem utt. :)

Mana pēdējo divu dienu ķibele saistīta ar skype pēdējo versiju (6.3). Vakar no rīta ieslēdzu kompi, sagaidu, kamēr visas starta programmas ieslēdzas, un gribu strādāt kā parasti. Ekrāns iesalst. Starta menu iesalst. Visu, ko zinu izmēģinu, nekā. Beigās izsecinu, ka viss strādā ok līdz kamēr skype neieslēdzas. Pie nākamās kompja ieslēgšanas veikli izeju no skype, un jap, viss ok. Kā šorīt beidot noskaidroju - IZRĀDĀS, ka Windows 7 lietotājiem pati jaunākā skype versija neiet, kaut kādas tehniskās nesakritības. Visi jau netā atkal lādē Microsoft :D

Anīvai, ja vēl kādam šis atgadās - izinstalējiet savu esošo skype, un novelciet iepriekšējo Skype 6.1 versiju no šejienes:
http://download.skype.com/msi/SkypeSetup_6.1.0.129.msi
vai
http://www.filepuma.com/download/skype_6.1.0.129-2261/download/

un uzreiz atslēdziet automātisko atjauninājumu instalāciju. To var izdarīt šeit: Tools->Options->Advanced (kresajā malā pats pēdējais)->Automatic updates->Turn Off Automatic Updates
Latviskajā versijā: Rīki->Uzstādījumi->Citi (kresajā malā pats pēdējais)->Automātiskā atjaunināšana->Izslēgt Automātisko Atjaunināšanu

Cerams, ka kādam palīdzēs, ja rodas šāda pati problēma ;)

0

2

Ļoti jauki, cravey, ka izveidoji šo tēmu, jo nu arī man ir radies kāds jautājums saistībā ar torrentiem!
Es caur torrentiem gribu nokačāt vienu seriālu, bet ir tā, ka tiklīdz es uzlieku kačāt to torrentu, tā viņš man aiziet līdz 12,4% un pie tā arī apstājas un tālāk neiet! Un tas ir pie jebkura torenta - varu kačāt cik daudz torrentus gribu, būs viens un tas pats - apstāsies tajā pašā vietā! Meičas, varat lūdzu man pateikt un paskaidrot, kāpēc tā notiek? Kāpēc viņš tā dara? Es tiešām ļoti, ļoti gribu atkal šo seriālu paskatīties, bet dēļ tā, kā viņš man tur darās, es nevaru un esmu jau visu googli pārmeklējusi, meklējot kur varētu onlainā noskatīties, bet nekā sakarīga nav un ar torrentiem ir tas pats - arī esmu visu googli pārmeklējusi, bet visur ir vieni un tie paši torrenti un zinu, kas būs, ja nokačāšu to pašu torentu - atkal apstāsies pie 12,4% un viss, tālāk neies!!!
Meičas, ļoti lūdzu jūs, palīdziet man saprast, kāpēc viņš tā dara???   :'(  :'( :'( :( :( :(

0

3

Forsteriāna, kas tev ir par torentu klientu (torentu programmu) un kāda versija??? Kā arī kurš Windows tev ir?

0

4

albalonga написал(а):

Forsteriāna, kas tev ir par torentu klientu (torentu programmu) un kāda versija???

Man ir µTorrent un versija 3.1.3. :)

albalonga написал(а):

Kā arī kurš Windows tev ir?

Microsoft Windows XP Professional, Version 2002! :) ;)

0

5

Forsteriāna tev tas nesākās, pēc tam, kad torrentam notika updates?

0

6

hihihi, bumy - dod pieci - gribēju to pašu prasīt. Microsofts ir baigais maita - vecie windowsi bieži nedarbojas kopā ar citu populāru bezmaksas programmu jaunajām versijām. Karoč - microsofts šantažē un spiež cilvēkus pirkt jaunos windows. Piemēram, bieži ir problēmas ar Outlook mums darbā - no mums datoriem ar astoto windowsu neiet meili piemēram kādam partnerim, kuram ir vecā programmatūra. Bieži ir problēmas arī, kad kabinetā visi datori saslēgti un printeris pievienots vienam datoram. Ja katram datoram dažādi windowsi, arī mēs būt problēmas saslēgt, lai visi printeri var izmantot. utt.

0

7

Jā tā ir ar to vitu, tizli, bet neko darīt. tāpēc pašiem ir jāmeklē dažādi risinājumi.

0

8

Jā, es piekrītu, ka tas varētu dēļ updates. Paprovē novilkt vecāku torrentu programmu: http://www.oldapps.com/
Man pat tā bija ar Windows Vista. Pēkšņi palika tā, ka ātrums nenormāli mazs, pāris sekundes it kā uzkāpa līdz maximumam un tad nokrita uz pāris kb/sek. Tā kā drīz pēc tam kompis nojūdzās, nopirku jaunu ar Windows 7 un viss aizgāja kā pa sviestu. Tagad nekādus updates brīvajām programmām nevelku. Savādāk sanāks kā ar skype.

Man pašai ir µTorrent version 3.3.

0

9

bumerbmw написал(а):

Forsteriāna tev tas nesākās, pēc tam, kad torrentam notika updates?

Kā to saprast? Es īsti nesaprotu un es arī īsti nezinu, bet es izdarīju tā kā rakstīja cravey - novilku no tās mājaslapas vecāku torrentu programmu un uzliku tagad kačāties to pašu seriāla torrentu un tagad skatīšos, kas notiksies! :) ;)

Paldies par palīdzību, meičas! Diemžēl man tik veca Windows versija ir tāpēc, ka man ir vecs dators jeb procesors, kurš metams ārā principā un mēs jau ar mammu gribam ļoti nopirkt jaunu portatīvo datoru, tikai ar financēm ir kā ir, jo es jau zinu, ja nopirktu jaunu datoru, tad varbūt tiešām viss aizietu kā pa sviestu, bet tā kā man ir vecs dators, tad iespējams, ka tur arī ir tā vaina! :) ;)

PS.DIEMŽĒL IR TAS PATS REZULTĀTS KAS IEPRIEKŠ - VIENALGA AIZIET LĪDZ 12,4% UN TUR ARĪ APSTĀJAS UN TĀLĀK NEIET! LAIKAM, KA MAN VECS DATORS NEBŪS TĀ ĪSTĀ VAINA! MAN TĒVS TEICA, KA TAS KURŠ IELICIS TO TORRENTU IR VARBŪT UZLICIS IEROBEŽOJUMU LĪDZ TIEM 12,4% - TĀ TEIKT, KA VAR TIK DAUDZ NOKAČĀT, LAI VARĒTU IEPAZĪTIES AR SĒRIJU JEB ĪSĀK SAKOT, TĀS IR AUTORTIESĪBAS!!! KĀ JUMS LIEKĀS, MEIČAS??? HELP!!! :( :'( ;)

Отредактировано Forsteriāna (29.04.2013 20:02)

0

10

Fork, a tas tik tam vienam torrentam, vai pilnīgi jebkuram, tā apstāšanās? Varbūt pamēģini no cita saita novilkt. Es piem parasti ņemu no http://rutracker.org/forum/index.php vai kat.ph

0

11

es ;nemu pēdējā laikā no kat.ph

Forsteriāna написал(а):

Kā to saprast? Es īsti nesaprotu un es arī īsti nezinu

tas bija domāts, ka tev atjaunojās programma uz jaunāku versiju.
iespējams var pamēģināt citu programmu ar kuru kačāt torrentus. tev brīvas atmiņas kompī ir pietiekami?

0

12

cravey написал(а):

Fork, a tas tik tam vienam torrentam, vai pilnīgi jebkuram, tā apstāšanās?

Tieši šim seriālam, kuru es gribu ļoti novilkt - jebkuram torrentam! Visiem torrentiem, lai no kādas mājaslapas es novilktu! :(

cravey написал(а):

Varbūt pamēģini no cita saita novilkt. Es piem parasti ņemu no http://rutracker.org/forum/index.php

Diemžēl citur nekur nav un šajā mājaslapā, kuru tu uzrakstīji, es jau novilku pirmās sezonas pirmās 5 sērijas un ceturtās sezonas pēdējās 4 sērijas un vairāk tur nav, bet es gaidu, jo varbūt parādīsies vēl! :)

bumerbmw написал(а):

as bija domāts, ka tev atjaunojās programma uz jaunāku versiju.

Paldies, tagad sapratu! Jā, man tā ir bijis un diezgan bieži viņš man gribēja atjaunoties, bet es visu laiku spiedu Atcelt jeb Cancel, bet pēdējā reizē es apstiprināju un man atjaunojās uz jaunāku versiju! :)

bumerbmw написал(а):

tev brīvas atmiņas kompī ir pietiekami?

Nju man datoram nav diži liela atmiņa, bet kopā atmiņa kompī ir 37,2 GB, bet brīvi ir 8,93 GB! Jā, manam kompim atmiņa nav liela, tā ir un zinu, ka tas ir ļoti maz, taču kā jau iepriekš rakstīju, tad man kompis ir ļoti "aizvēsturisks"!  :D :)

cravey написал(а):

vai kat.ph

bumerbmw написал(а):

es ;nemu pēdējā laikā no kat.ph

Paldies, meitenes, paskatīšos vai tur ir un pamēģināšu no turienes novilkt! :) ;)

0

13

Kas tas ir pa seriālu? :)

0

14

cravey написал(а):

Kas tas ir pa seriālu? :)

Lūk, šis! Izveidoju tēmu forumā! ♥Zorro(1990)♥ :)

0

15

Oooh, un kuras sezonas tev pietrūkst?

0

16

cravey написал(а):

Oooh, un kuras sezonas tev pietrūkst?

Principā pietrūkst divu sezonu - 3 un 4 sezonas, bet man jau gribētos visas četras, lai varētu tā normāli visas sērijas paskatīties pēc kārtas, bet visvairāk tomēr 3 un 4 sezonu gribētu! Kāpēc jautā? Vari kaut kā palīdzēt? :)

0

17

Domāju pačekošu vēl kinozal.tv, bet nea, tur vispār nav :(

0

18

cravey написал(а):

Domāju pačekošu vēl kinozal.tv, bet nea, tur vispār nav

Es zinu to mājaslapu, esmu tur pat reģistrējusies un kačāju no turienes filmas un seriālus, bet jā, tur diemžēl šī seriāla tur nav!!! :( ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Datoru un tehnikas lietas