TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Star Trek Into Darkness (2013)


Star Trek Into Darkness (2013)

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.nerdlikeyou.com/wp-content/uploads/2013/02/star-trek-into-darkness-banner.jpg

When the crew of the Enterprise is called back home, they find an unstoppable force of terror from within their own organization has detonated the fleet and everything it stands for, leaving our world in a state of crisis. With a personal score to settle, Captain Kirk leads a manhunt to a war-zone world to capture a one man weapon of mass destruction. As our heroes are propelled into an epic chess game of life and death, love will be challenged, friendships will be torn apart, and sacrifices must be made for the only family Kirk has left: his crew.

Chris Pine as Captain/Commander James T. Kirk
Zachary Quinto as Commander Spock
Zoe Saldana as Lieutenant Nyota Uhura
Benedict Cumberbatch as Khan
Karl Urban as Lieutenant Commander Dr. Leonard "Bones" McCoy
Simon Pegg as Lieutenant Commander Montgomery "Scotty" Scott
John Cho as Lieutenant Hikaru Sulu
Anton Yelchin as Ensign Pavel Chekov
Bruce Greenwood as Admiral Christopher Pike
Peter Weller as Fleet Admiral Alexander Marcus
Alice Eve as Lieutenant Dr. Carol Marcus
Leonard Nimoy as Spock Prime
Noel Clarke as Thomas Harewood
Nazneen Contractor as Rima Harewood

Trailer:

0

2

Vakar noskatījos, jo netā beidzot bija labā kvalitātē ;) Nebiju iepriekš redzējusi neko no šīs franšīzes un arī šo filmu gribēju vien dēļ Benedikta redzēt. Bet wow, jā Bens, protams, bija nepārspējams, FANTASTISKS, man zosene dažās ainās uzradās. Bet vispār, visa filma un pārējie aktieri, jo īpaši jau Kirka un Spooka savstarpējā dinamika un attiecības - vnk WOW. Noskatījos šo filmu un uzreiz uzliku pirmo filmu vilkties :D Karoče, tiem, kas nedomā skatīties, jo nepatīk sci-fi, šī filma is so much more than that. Galvenokārt tiek apspēlētas ir cilvēciskās attiecības un vērtības, uz ko cilvēks ir gatavs mīlestības (šoreiz ne romantiskā ziņā), draudzības un naida dēļ. Emocionālā plānā man laikam Spooka izaugsme vislabāk patika, tas bija amazing, kā tā tika parādīta. Karoče, nevaru neko vairāk pateikt, lai nesaspoilerotu, bet šī filma IR jāredz! Ir to vērts!

0

3

cravey написал(а):

ko cilvēks ir gatavs mīlestības (šoreiz ne romantiskā ziņā)

Nu, es jau neteiktu, ka nebija romantiskā ziņā, bet nu, lai saprastu ir jānoskatās Klasiskais Treks. Spock/Kirk attiecības ir fantastika. Saprotiet cilvēki, vini ir father ship of slash. Kirks un Spock ir t'hy'la, kas no vulkanu valodas tulkojumā nozīmē ''Brother, friend, lover.... soulmate''. Diskusijas par to, vai ta ir tikai druadzība vai tomer , kas vairāk rit jau ļoti ļoti ilgu laiku. Mēs vel dzimusas nebijām :D

Bet anyway, runajot par filmu, man šausmīgi patīk. Esmu sci-fi geeks anyway. Ķīmija starp Jim/Spock ir fantastika, tiešām tā kā dzirksteles pa gaisu iet. Karls Urbans kā McCoys, manuprat, labakā casting choice like ever. Benedikts protams fnomenāls it visā ko viņš dara, bet man sausmīgi patika kā viņš ļaundarī mācēja parādīt o cilvēcīgo pusi, kas nebija samākslota, bet patiesām patiesa. Es jau esmu starā i par klasisko, i pa reboot versiju.

0

4

hahaha, jūsu vainas dēļ un īpaši Inetux vainas dēļ šodien noskatījos2009.gada Star Trek un - kāds pārsteigums - jau sāku meklēt Spick fanfikus... Njā. Karoč, ar S/K sākās slash kā tāds - kā jau Inetux teica. Un es dievinu Zahariju jau kopš Heroes - brīnos, kā toreiz 2009.gadā nenoskatījos Star Trek - laikam tāpēc, ka žanrs man ne īpaši, bet tik laba bija viņu iepzīšanās, LOL. Tieši tā, kā autors teicis - viņi ir viena veseluma divas puses, mīl viens otru un oriģinalā apliecina to ne mazums reizes ziedojoties viens otra labā. Kā šķiet Šetners - oriģinālais Kirks - teica - nav skaļi ar vārdiem jāizsaka tas, ka ir redzams un tiek parādīts darbībās. Njā. Protams, vēl dikti jauki ir tas, ka Zaharijs un Kriss ir draugi arī realitātē un bija draugi pat pirms filmas. Vēl man ir svarīgi, ka Zaharijs, kurš ir iznācis no skapja, veiksmīgi veido karjeru Holivudā. Pagājušonedēļ arī Ventvorts Millers iznāca no skapja. Man ļoti patīk tas, ka ar katru gadu arvien vairāk slaveni cilvēki tā sacīt nāk ārā no skapja. Un tie patiešām ir cilvēki, kuri nav stereotipiski homosexuāļi un kuri veiksmīgi kameras priekšā ir atveidojuši ļoti vīrišķīgus heterosexuālus varoņus. Tie daudzie homofobi, kuri skatījās šos aktierus vīrisķīgās heterosexuāļu lomās un fanoja, var lamāties pa malām. LOL Bet tā jau ir cita tēma. Šī konkrētā filma, kuras tēmā te spēlejos, man vēl priekšā. Man gan iesnas un temperatūra tāda zema un pretīga un nogurums, tāpēc šo filmu tik rīt skatīšos. Bet jau gaidu ar nepacietību. :)

te viena fana ieraksts tumblr, kurs manuprāt ļoti ideāli izsaka Spick attiecības, kā arī varoņu raksturu un noskaņu. Labāk pateikt nevarēja.

http://24.media.tumblr.com/abdc2fbfe1353b681671e1b21881c1c6/tumblr_msaz755cW71qj5zlto1_500.jpg

In Star Trek we don’t say “they’re so close, they finish each others’ sentences,” we say “The length of their association is sufficient enough that they need not even speak.” And I think that’s beautiful.

0

5

OMFG, the greatest si-fi love story of all time... Rās plaukstiņas uz stilka un Spoka asara. Come on.

0

6

albalonga написал(а):

Rās plaukstiņas uz stilka un Spoka asara. Come on.

Jā, es apraudājos tajā ainā :(

0

7

Es čistā bimbāju, aina jau bija ļoti emocionāla orģinālajā Trekā, bet šiten tas bija kut kas fantastisks. Principā vēl emocionālaku to padara tas, ka tas, ka moments, kurā viņš saprot, cik daudz viņam nozīme Kirks un to, kas ir draudzība, viņš zaudē to cilvēku, ko viņš varētu saukt par DRAUGU. Bās, katru reizi, kad skatos bimbāju. Zacharijs par šo filmu ir pelnījis visus avardus, nopietni. Bet diem žēl šāda žanra filmas netiek novērtētas.

Pa slash runājot....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mCC0OaU8ndA[/youtube]

0

8

hahaha, jā, šitas ir viens no labākajiem momentiņiem. eh. Ar šito veco sastāvu i filmas, i seriāls - es ar gribu vairāk ar jauno sastāvu.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Star Trek Into Darkness (2013)