TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Jautājums!!!


Jautājums!!!

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Čau, meičas!
Man te ir tāds jautājums - vai kaut kad 90jos gados nerādīja šādu telenoveli "Más allá del horizonte" jeb "Milagros"? Man nez kāpēc liekas, ka rādīja, jo kad noskatījos entradu, likās tāda pazīstama un redzēta! Atceros vnk, kad man bija kādi 2, 3 vai 4 gadi, bija tāda viena telenovele ko rādīja toreiz pa LTV1 no rītiem kaut kur ap 8 vai 9 un man viņa ļoti patika un jau sen gribu viņu atkal atrast! Reiz jau meklēju, bet neveiksmīgi, tagad nesen otru reizi mēģināju un uzgāju šo t-noveli un man liekas, ka tā varētu būt šī, jo atceros, ka viņa bija vēsturiska! :) ;)

Te būs arī entrada (šī ir ar MILAGROS nosaukumu):


Te būs info no Wikipēdijas:
Par Mas alla del horizonte jeb Milagros!!!

PS. Ja atceraties šo t-noveli, tad varbūt atcerēsieties, kā latviski viņa saucās? Paldies! :) ;)

0

2

Vienīgais ko atceros par Milagrosa un gāja pa ltv1 bija telenovele ar Sonya Smith un Roberto Mateos. Bet šo ko ieliki, nav pat nekādu atmiņu.

0

3

mmaarriiaa написал(а):

gāja pa ltv1 bija telenovele ar Sonya Smith un Roberto Mateos

Nē, tā saucās Miledy jeb Milēdija un viņa nebija vēsturiskā, bet šī ko ieliku saucās Milagrosa un šo tiešām rādīja, es tagad ļoti labi atceros!  :yep: ;)

0

4

Forsteriāna написал(а):

Nē, tā saucās Miledy jeb Milēdija un viņa nebija vēsturiskā, bet šī ko ieliku saucās Milagrosa un šo tiešām rādīja, es tagad ļoti labi atceros!  :yep: ;)

Nē tā saucās Milagrosa, nebija vēsturiska. http://en.wikipedia.org/wiki/Milagros_(telenovela)
Milēdija bija Argentīniešu telenovele, kur galvenajā lomā bija Osvaldo Laport, Gabriels Korado.

0

5

Es ļoti labi atceros šo Argentīnas vēsturisko seriālu,ko 90 gados rādīja Latvijas televīzijā ar nosaukumu Milagrosa. Savukārt Krievijā šo seriālu rādīja ar nosaukumu Meitene vārdā Liktenis.Galvenās lomas atveidotāja Gresija Kolmenaresa tēloja ne tikai titullomu,bet arī savu māti Mariju jaunībā.Arī Osvaldo Laports atveidoja ne tikai Milagrosas mīļoto Katrielu,bet arī savu tēvu Rinaldo vai arī Reinaldo (precīzi vairs neatceros vārdu) jaunībā.

0

6

mmaarriiaa написал(а):

Milēdija bija Argentīniešu telenovele, kur galvenajā lomā bija Osvaldo Laport, Gabriels Korado.

A, nju tad šitā ko ieliku saucās Milēdija, tagad viss skaidrs! :) Es bikiņ sajaucu!  :rolleyes:  :blush: Tātad šo t-noveli sauca Milēdija - jā, tagad atceros gan! Tik forši, ka atradu viņu beidzot!!! :jumping: :love: Būs jāpaskatās atkal pēc tik ilgiem gadiem!!! :D :) ;)

0

7

Forsteriāna написал(а):

A, nju tad šitā ko ieliku saucās Milēdija, tagad viss skaidrs! :) Es bikiņ sajaucu!  :rolleyes:  :blush: Tātad šo t-noveli sauca Milēdija - jā, tagad atceros gan! Tik forši, ka atradu viņu beidzot!!! :jumping: :love: Būs jāpaskatās atkal pēc tik ilgiem gadiem!!! :D :) ;)

Prieks, ka atradi, ko meklēji. Man atkal ar telenovelēm tagad tā, ka ne uz vienu nevelk, liekas visas jau redzētas, gribētos, lai būtu kā Tev, ka pēkšņi atceros kādu senu, ko gribas redzēt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Jautājums!!!