TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 5.sezona » 5x09 - The Cell


5x09 - The Cell

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Episode airs: 05.12.2013.
Episode synopsis:

Свернутый текст

FLASHBACKS TO A DARK TIME IN DAMON’S LIFE - Stefan (Paul Wesley) continues to offer Katherine (Nina Dobrev) his support while trying to mask his own pain, until Caroline (Candice Accola) shows up with an unusual form of therapy. After trying to make amends with Caroline, Elena (Nina Dobrev) grows so concerned about Damon (Ian Somerhalder) that she turns to Aaron (guest star Shaun Sipos) for help. Later, when Damon tells Elena about a terrible ordeal in his past that he has kept secret for decades, she shares the disturbing information she just learned about her own family. Finally, Aaron decides on a desperate course of action after a conversation with Dr. Wes (guest star Rick Cosnett).

The episode was directed by Chris Grismer and written by Melinda Hsu Taylor.

0

2

cravey написал(а):

when Damon tells Elena about a terrible ordeal in his past that he has kept secret for decades,

What is the worst thing he could have done.. killed someone? :o :D

0

3

I've no idea, bet šī ir tāda daudzsološa synopsis. Pārmaiņas pēc.

0

4

cravey написал(а):

I've no idea, bet šī ir tāda daudzsološa synopsis. Pārmaiņas pēc.

Свернутый текст

WTF??? Tiešām.. tiešām.. tas ir tas ļaunais, kmo viņš izdarīja.. :O Un man šī sliktā darba dēļ ir tagad jānoskaņojas Stefana pusē??? :O

WTF??? Kādā sakarā atriebība par sevis mocīšanu ir sliktāka par 100 un 1000 cilvēku sagraušanu un likšanu atpakaļ kopā.. starpība ir tikai tajā, ka viena ir pamatota lieta, jo sorry.. vienalga vampīrs vai ne, nedrīkst tā izturēties pret citiem... kāda razņica sugai... manuprāt tā Vitmoru ģimene to ir pelnījusi.. un neba Deimons vienīgais, ko viņi mocīja... Bet Stefana slimīgās noslieces savukārt dara pāri nevainīgiem cilvēkiem... pēc 3x03 sērijas, kurā rādīja Stefanu 20 gados..nu vin''s ir i slimāks, i sliktāks un viss...

Un Karolaina ir tāda dura, kopš Klaus nav tuvumā... kāpēc vajag sabojāt visus normālos tēlus šajā seriālā.. tagad izskatās, ka tikai Deimons un Džeramijs ir apveltīti ar domāšanas un spriešanas spējām...

0

5

Njā, Kerolaina mani jau kopš 4. sez otrās puses tracina laukā, tik tur Klauss viņu kkā izvilka. Tagad šī vēl droš, ka Stefanam sāks braukt augumā par to kā viņš uzdrīkstas ar "maitu" Ketrīnu gulēt :D UN MAN PATIKA STEFERINE AINAS!

Netā bij labs koments par Deimonu un Stefanu, ka Stefans 3 mēn nogulēja tai zemūdens seifā un pēc tam šim PTSD, vaino visus citus, un ārdās uz visām pusēm, kamēr Deimonu 5 gadus nenormāli mocīja (dažas ainas bij ļoti sāpīgi skatīties), bet viņš nevienam neko neteica, klusēja, cieta viens (lai gan viņš emocijas atslēdza, tapē ciešanas te laikam "mazāk", ja tā vispār var teikt).

Vispār, Deimona un Enzo ainas bija visemocionālākās. Es ceru, ka Deimonam izdosies atgriezt Enzo pie prāta, jo pašlaik izskatās, ka Enzo pilnīg jumts aizbraucis ciet. Tomēr zinot TVD formulu, visdrīzāk, ka Deimonam Enzo nāksies novākt, visdrīzāk lai glābtu Eleinu :(

0

6

cravey написал(а):

Netā bij labs koments par Deimonu un Stefanu, ka Stefans 3 mēn nogulēja tai zemūdens seifā un pēc tam šim PTSD, vaino visus citus, un ārdās uz visām pusēm, kamēr Deimonu 5 gadus nenormāli mocīja (dažas ainas bij ļoti sāpīgi skatīties), bet viņš nevienam neko neteica, klusēja, cieta viens (lai gan viņš emocijas atslēdza, tapē ciešanas te laikam "mazāk", ja tā vispār var teikt).
Vispār, Deimona un Enzo ainas bija visemocionālākās. Es ceru, ka Deimonam izdosies atgriezt Enzo pie prāta, jo pašlaik izskatās, ka Enzo pilnīg jumts aizbraucis ciet. Tomēr zinot TVD formulu, visdrīzāk, ka Deimonam Enzo nāksies novākt, visdrīzāk lai glābtu Eleinu

Tā atšķirība starp brāļiem jau sen redzama.. Stefans vienmēr vianojis citus.. lai tas būtu Klaus, Deimons Sila.. vienalga.. kāds cits ir vainīgs.. viņš nemāk savākties un tikt ar sevi galā.. hence.. ripah... :o :D

Un Elena ir tāda pati.. visi citi vainīgi.. bet pašai prātā neienāk, ka varbūt vajag beigt darīt muļķības, lai citi beigtu mirt.. :O

Deimons atkal nekad nav sūdzējies un dalījies ar savām bēdām un sāpēm.. jau kopš pirmās sezonas to varēja redzēt..
Par tām ciešanām runājot... gan jau tu atceries sēriju, kurā Deimons Elenu uz Ņujorku aizveda... tad viņam bija izslēgtas emocijas jau vairākus gadus... mēs tagad zinām, kāpēc viņš tās izslēdza... :o Un nevis sievietes dēļ, bet drauga dēļ... :)

Un man šķiet, ka TVD varbūt saprot, ka novācot Alariku pa visam viņi ir pazaudējuši kaut ko ļoti vērtīgu.. būtu labi, ja Enzo tiktu izglābs un ar viņiem kopā dotos uz MisticFalls.. vismaz vēl viens iespējams domājošs tēls parādītos...

P.S. Kā gan Elena tagad varēs nosodīt kādu citu, ja viņas tēvs piedalījies spīdzināšanā.. viņas ideālie vecāki bija īstenībā tādi sūdi vien, kā visi pārējie apkārt.. :D

0

7

Siikaa написал(а):

viņas ideālie vecāki bija īstenībā tādi sūdi vien, kā visi pārējie apkārt..

Jap. Un es būšu ļauna, bet es ceru, ka viņai tiks daļa to mocību, savādāk viņa noteikti Deimonam sāks pārmest tās dzimtas slepkavošanu. Klausīties stāstu ir viens, bet pašai to izdzīvot, saprast līdz kādam līmenis kaut kas tāds var davest, jo īpaši zinot, ka vampīram visas maņas ir pastiprinātas, ir pavisam kas cits. Lai saprastu  Deimona naidu viņai pašai būtu jāizjūt no kā tāds naids radās. Vienīgi man patikās tas viens moments, kur labi varēja redzēt, ka sirds dziļumos viņai vienalga, ko Deimons ir pastrādājis, viņa vienalga viņu mīl un mīlēs, tas izsauktais "NOOO!":

Joprojām, man šī sezona liekas visvājākā :(

0

8

cravey написал(а):

Vienīgi man patikās tas viens moments, kur labi varēja redzēt, ka sirds dziļumos viņai vienalga, ko Deimons ir pastrādājis, viņa vienalga viņu mīl un mīlēs, tas izsauktais "NOOO!":

Tas jā.. tikai viņai ir jāiemācās ignorēt citu domas.. tur atkal sabojātais Karolainas tēls nostrādā.. jo Elena jūtas vainīga, ka Deimons viņai ir tik svarīgs... Un vainīga viņa jūtas, jo apkārt ir idioti... tiešām neviens no viņiem nesaprot, ka i Stefans i Deimons ir vienādi.. katram tikai mazliet atšķirīgs grēku raksturs.. bet daudzums vienāds.. un svarīgi ir tas, nevis, kurš pastrādājis kaut ko... bet kur atzīst savu vainu... jo tas norāda, ka saprot, kas noticis.. :)

Man gan vislabāk patika moments, kurā Deimons teica, ka 5 gadus gaidījis Stefanu, bet viņš nav nācis... :D Ja scenāristiem ir kaut cik prāta, tad Elenas raksturā būtu Stefanam pateikt, ka lai beidz čīkstēt par kaut kādiem nenozīmīgiem trim mēnešiem un padomā, ka nav pirms gadiem savu brāli no tā izglābis vairtāku gadu garumā... :D :D Tas būtu super.. bet tā jau nebūs.. Elena pārmetīs Deimonam par tā stulbā Erīna ģimenes slepkavošanu.. :o

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 5.sezona » 5x09 - The Cell