TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 5.sezona » 5x10 - Fifty Shades of Grayson


5x10 - Fifty Shades of Grayson

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Episode airs: 12.12.2013.
Episode synopsis:

Свернутый текст

DAMON’S PAST RETURNS TO HAUNT HIM — Damon realizes Elena is in danger and enlists Stefan’s help to find her. The brothers pay a visit to Aaron (guest star Shaun Sipos), and Damon shocks Stefan by revealing his first-hand knowledge of Aaron’s family. In an attempt to stop Damon, Dr. Wes (guest star Rick Cosnett) unleashes his secret weapon, forcing Damon to deal with a part of his past he thought was gone forever, as well as the consequences of his decades-long plan for revenge. Meanwhile, Elena is horrified by Dr. Wes’ confessions about the dark history of Whitmore College and his own ultimate goal. Finally, a frantic Katherine turns to Matt for help, until she realizes that Nadia (guest star Olga Fonda) may be the one who can solve her problem.

MID-SEASON FINALE!!!!! Sezona atsāksies 23.01.2013.

0

2

Es dievinu tās Stefana un Ketrīnas ainas, viņiem tādas dzirksteles sprāgst, kādas es Deimonam un Elenai nekad neesmu redzējusi!

0

3

etansy написал(а):

Es dievinu tās Stefana un Ketrīnas ainas, viņiem tādas dzirksteles sprāgst, kādas es Deimonam un Elenai nekad neesmu redzējusi!

Man ar patīk Steferine, bet nu par DE gan es nepiekritīšu :) Vnk varoņu raksturi šādā salikumā ar ir daudz labāki un jā, Stefanam un Ketrīnai ir ļoti laba ķīmija, kamēr Stefanam un Eleinai nav pilnīgi nekā. Tāpat kā Eleinai ir milzonīga ķīmija ar Deimonu, bet pilnīgi nekā ar Stefiju. Vnk SE nu nekādīgi nesader kopā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 5.sezona » 5x10 - Fifty Shades of Grayson