TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Izšūšana


Izšūšana

Сообщений 1 страница 20 из 65

1

Varbūt vēl kāda izšuj?

Ir tā, ka no bērnības mājturības vienīgā lieta, kas man patiks, bija izšūšana - atceros, ka šuvu pīlītes uz kabatas lakatiņiem ;)

Darba biedrene ar to nodarbojās un vienu dienu atnesa parādīt lielu projektu - pieci kaķi uz kāpnēm - trīs kaķi jau pabeigti. Izskatījās tik skaisti - visvienkāršākā krustiņu izšūšana.

Es iekarsu un nopirku sev iesācēja komplektiņu

http://www.amazon.co.uk/Ginger-Giraffe- … B00AQGGHLE

Šito izšuvu divu dienu laikā - vienkārši nespēju atrauties. Šitas iesācējiem, kur ir liela adata, biezi diedziņi un arī audums ir tāds piemērots - gana lieli krustiņi sanāk un ātri sanāk izšūt - der bērniem no 7 gadu vecuma, LOL. Mājās vēl ir komplektiņš, kurš jau smalkāks un šodien vēl jaunus pasūtīju. Baigi nomierina nervus, atslēdz domas - tikai jāapstājas, kad acis un rokas nogurst.

Tagad jau pārdod uzreiz komplektiņus - kur ir bilde, grafika, diegi, adata un auduma gabals. Pēc tam tādu var ierāmēt kā glezniņu vai uztaisīt spilventiņu.

Tagad pētīju un atklāju, ka te dažādu fandomu dizainus var nopirkt - tur tik pašam diegi un audums jāsapērk - Rīgā lielveikalos ir veikals Kumode, kur tādas lietas pārdodās.

Tagad pasūtīju sev spilvena uzšūšanu - daudz lielāka nekā mana pirmā, bet arī vienkāršie krustdūrieni.

Te ir tas, kur ir fandomu dizaini nopērkami

http://www.etsy.com/shop/XStitchMyHeart … -info-name

0

2

Aw, aw, aw, awwwwww - cik jauks sākuma komplektiņš Tev!!! :love:

Bet vispār man arī ļoti patīk izšūt! :) Šobrīd (jau kādus 2.5 gadus?) pamazām top māsai dāvana, varbūt pēc kādiem 10 gadiem būs arī gatava :D Uznāk periodi, kad cītīgi izšuju (bet parasti man vajag kādu seriālu fonā, kurš netracina netinot), un tad uz vairākiem mēnešiem aizmirstu. Tagad cenšos atkal saņemties, bet ar apgaismojumu te švaki, kaut kas jāizdomā būs.

Bilde šitā - http://s5.uploads.ru/t/6gkoa.jpg

Esmu izšuvusi zilās debesis un esmu apmēram pusē ar mākoņiem. :Dļoti mazi krustiņi, grūti arī acīm, bet forša sajūta, kad top rezultāts!

0

3

jā, tas gan. Vakar, kad cravey aizgāja, es jau otro nakti biju ggulējusi tik piecas stundas, bet piesēdos pie sava izšuvekļa. Piektdien biju jau visu galvu žirafes izšuvusi bez ausīm un ragiem - bija tāds bumbieris ;). Un vakar kad piesēdos, tā līdz deviņiem vakarā - fornā teniss, pēc tam slidošana, pa vidu vēl Frozen - vajag kaut ko, uz ko brīžiem var paskatīties un no šuvekļa atraut aci. Bet tās stundas tā aizrit, ka nemani vienkārši.

Tā bilde tev super ar zirgiem, bet nu ilgam laikam.

Es atkal šodien atradu vienu meiteni un par divarpus dolāriem nopieku savu mīļo Sterek izšūšanas graficiņu. Tik diegi jānopērk pareizās krāsās un audums. Vēl arī koka rāmis jānopērk - tā noteikti būs ērtāk izšūt. Šobrīd kaut kāda apsēstība - skatos uz bildi un redzu to krustdūrienos, LOL.

0

4

Nu izšūšana man ir kā atkarība, ja sāku nespēju beigt, un esu arī vairākus pabeigusi.
draugos bilde
šis ko draudzenei uzdāvināju

un man kkur kompī būtu jābūt daudz dažādām bildēm.

Отредактировано bumerbmw (20.01.2014 23:02)

0

5

awwww, ku jauki. Super. Lieliski, ka mums te jau izšūšanas klubiņš.

Darbā laikam tik ļoti nogurusi esmu, ka sāku jaunu izšuvumu uz pusi mazāku rūtiņu audums nekā mana iesācēj žirafīte - buldogs. Un protams neuzmanīgi paskatījos un izšuvu vairākas rindiņas nepareizajā krāsā. Ārdīju ārā, lamājos un beigās tik divas sarkanas rindiņas karogam un tik pusi no buldoga rozā mēles izšuvu. Acis asarao un miegs nāk. Tomēr došos tagad gulēt - lai gan progress trīs stundu laikā ļoti neliels, bet nu labāk neturpināt, citadi vēl ko sajaukšu. ;)

Pasūtīju tev spilvena izšuvumu ar dieviem vilkiem. Bildēs dikti smuks un dārgs arī bija. Nevaru sagaidīt, kad pienāks, tā gribu to šūt. Bumy sapratīs, kāpēc divi vilki - man tik mežonīgi sterekīga tā bilde likās ;)

Un vēl vienu arī spilvenam pasūtīju ar sārti rozā puķēm - nākamajos Z-svētkos dāvana Grožinai ;). Redz kādi plāni - tik daudz - ja nezaudēšu interesi un aizraušanos, tad domāju, ka paspēšu ;)

Palo šobrīd pie zirgiem strādā.

bumy, a tu ko šobrīd izšuj - ir kāds iesākts darbiņš?

Domāju te mēs varētu likt info vai pat bildītes, ja ir iedvesma - ar savu prograsu. Es jau tā šodien darbā tumblr stitching tagā nosēdeju - skaties, ko citi izšuj un pašai nenormāli gribās un ir iedvesma.

0

6

albalonga написал(а):

Domāju te mēs varētu likt info vai pat bildītes, ja ir iedvesma - ar savu prograsu.

Tad te nu ir mans progress: :D

http://s5.uploads.ru/t/jlYzC.jpg

0

7

Ar interesi lasīju šo tēmu,kaut arī aizraujos ar pavisam citu rokdarbu veidu-tamborēšanu,konkrētāk-sedziņu tamborēšanu.Ļoti labi saprotu kā tas ir,ja gadās pielaist kādu kļūdu,kas nojauc visu rakstu.Kamēr atrodi to kļūdu,izārdi un sāc no jauna,paiet laiks.Priecājos,ka arī te var sastapt rokdarbnieces.

0

8

Terēze - malacīts, tamborēt ar es sen, sen kauč ko tamborēju bet nu jau vairs neatceros un nemāku. ;)

Palo - deru, ka nevari sagaidīt, kad tiksi līdz zirgiem. tu tā interesanti - no augšās sāku - es kaut kā vidū sāku un eju uz leju un pēc tam tik augšāi ķeros - cik nu man tā pieredze.

Ak, mans buldogs ir acu bakstīšana, bet vienalga nevaru sagaidīt ceturtdienu, kad droši vien lielāko dienas daļu izšūšu. Sestdien Alfas kumodē jāieiet - gribu pamēģināt Stilsu un Dereku no Teen Wolf izšūt - vajag dieziņus un audumu tik jāsaprot kādu audumu man īsti vajag. Vispār laika melnu un ar lielajiem kvadrātiņiem, lai vieglāk šūs - moš pēc tam es varētu Sterek spilvanu saveidot. ;) bet vispirms buldogs jāpabeidz. Nabaga manas acis.

0

9

o jā, gaidu gan, kad tikšu līdz zirgiem!!! Tikai diemžēl pēc tam būs zeme... :D Tas vairs nebūs interesanti, nebūs motivācija tikt līdz zirgiem, ā ir šujot debesis, un tur tik raibs viss, tik čakarīgi būs.. Man jau patīk, kad var normāli lielākus laukumus izšūt , kā tas te lielākoties ar mākoņiem.
Nu, bija jāsāk ar vienu malu, citādi es nenoorientētos auduma laukumā. Un ar debesīm viegli sākt bija - vairākas rindas vnk zilas līnijas un viss :D
Gaidīšu alby Tavus mākslas darbus!

0

10

hahaha, šodien britu veikaliņš manu pasūtījumu esot izsūtījis, tad jau nākamnedēļ būs klāt. Līdz tam laikam buldogs jāpabeidz ;)

0

11

Es šobrīd ienīstu Union Jacku... Kāpēc britiem tik sarežģīts karogs?

Šās mans progress - pabeidzu buldoga mēli un nedudz balto karoga krāsu pašuvu, kuru neredz nemaz. Un visu laiku jūk - tur ir veseli krustiņi un puskrutiņu, bāc. Karoč, sapratu, ka balto pašu pēdējo - karogam sarkano un zilo jāizšuj un tad baltais visās trūkstošajās vietās - uz auduma neredz vispār balto - acis var izbalstīt.

LOL, tāds šobrīd mans šuveklis - kā kaut kāds austrumu hieroglifs...

http://s9.uploads.ru/t/qrKjx.jpg

0

12

ak, alby, tu mani tā saiedvesmoji :D Un es atklāju, ka izšūšana ļoti labi apvienojas ar mazā pieskatīšanu. Jo pei datora man neļauj sēdēt, tad tik lien virsū uz spilvenu barjeras, kas pirms datorgalda, un skaļi izsaka savu viedokli. Un lasīt ne pārāk , jo visu laiku jāatraujas pievērst uzmanību un parunāt  ar mazo utt. Un izšūšana lieliski der.
Es droši vien tad apmeŗam reizi nedēļā padalīšos ar savu progresu.

Starp citu , ir arī lv forums http://krustduriens.lv/ - es tur biju pat piereģistrējusies, tik nez vai vairs uzminē'tu savu loginu un paroli.. lai gan varb'tu arī jā :D

0

13

albalonga написал(а):

bumy, a tu ko šobrīd izšuj - ir kāds iesākts darbiņš?

man jau kādus pāris gadus viens ļoti smuks iesākts mētājas, bet tagad vairs neesmu pārliecināta, ka atrastu bildīti tam.
es pašlaik ar skolu labāk nesāku, bet varbūt kkad. Man māsa tagad atkal izšuj visādus darbiņus,

albalonga написал(а):

Bumy sapratīs, kāpēc divi vilki - man tik mežonīgi sterekīga tā bilde likās

aww nerunā tādas lietas, man tad radīsies idejas pašai sev tādu uztaisīt.

starp citu, izšūšanai ir tāda speciāla adata, kurai ir caurums pa vidu adatai nevis vienā malā, māsa saka, ka tā ir daudz vieglāk izšūt, jo adata nav jābroza.

0

14

mocos ar savu buldogu :(

0

15

Cik labi ir ar izšūšanu - var noskatīties filmas, kuras jau sen datorā mētājas, bet nebija noskatītas, jo nespētu veltīt savu 100% uzmanību - a komplektā ar izšūšanu ir ok - var noskatīties. ;) Noskatījos Pacific Rim, kura man datorā mētājā Charlie Hunnam dēļ.

0

16

Hihi, savējā. :D
Once upon a time tik ērti nav savienot, gribas tomēr vairāk skatīties, bet ir ok, kaut cik uz priekšu pašujas.
Es esmu azartā iegājusi, pagaidām smuki iet uz priekšu! ^_^
Līdz "kārtīgai" krustiņotājai man gan tālu, cik es esmu ieskatījusies tajā forumā. :D Nu, piemēram, ir ņemšanās par "perfekto" aizmuguri - kad viss aizmugurē ir tikai strīpiņās, nekur nekas nepārstiepjas, naekrustojas un vispār. Man pietiek, ka jādomā, kā efektīvāk izšūt, lai nav baigo pārstiepienu, kur nu vēl domāt, kā man tur sarežģīti jāšuj, lai aizmugurē viss "smuki".

0

17

Man aizmugures ar nesmukas, bet kāda šķirba.

Šodienas progress

http://s9.uploads.ru/t/katig.jpg

0

18

smuki iet uz priekšu!

0

19

šodien biju Alfas Kumodē. Pārdevēja ļoti jauka un atsaucīga, bet cilvēku bija nežēlīgi daudz - viens meklē pgas, viens rāvējslēdzēju. Nopirku DMC diegus - tā kā nesanāca kincenē krāsainu izdrukāt, tad tik pēc atmiņas apmēram tādus, kādus vajadzētu man Sterek šujot - protams, ne visus vajadzīgos toņus, bet apmēram, plus vēl trīs lillīgos toņus, jo nenoturējos un gribu vienu lillā rozi izšūt. Rīt gan vēl buldogs jāpabeidz, lai var nākamnedēļ ķerties klāt vilku spilvenam.

Sterek pēc tam kauč kad, jo tam vēl audums jānopērk - gribu ne tik populāro 11 aida blīvumu, lai vieglāk - populārākais ir 14 un tas vēl ok, bet kā izšūt 25, es nez.

Vēl vakar pasūtīju gana vieglu ainu ar bāku un divām laivām speciāli priekš senča. Vakar ar darba biedrnei visu vakaru par izšūšanu nopļāpājām, viņa parādīja, ka pirmo darbu, kuru izšuvusi - divas žirafes - viņai mājās pie sienas karājoties - tik skaisti. Es uzreiz par Palo iedomājos. ;)

Melnais diegs vispopulārākais - es pat atrast pati nevarēju - apkārt ziloielenkumā bija pazudis. Pārdevēja aši atrada, LOL. Tagad tik šūt un šūt.

Vakar vēl neta meklējumos atradu visādus interesantus davanu variantus ar izšūšani saistītus - galdauti, rotē dvieļi ar aidas maliņu, kuru izšūt, paklājus, eglītes rotājumus, vīna pudeļu priekšautiņus - LOL. Tik skaisti. Maksā gan viss sālīti. Šodien par diegiem ar 10 eiro samaksāju :) Šajā veikalā gan komplektiņu maz un gana neinteresanti. Man vilku fāze un vilki bija tik viens komplekts un tas pats nesmuks.

0

20

Aw, žirafes, cik forši. ^_^
Man šķiet man šo varoņdarbu būs tik žēl atdot, bet nu, zirgi ta zirgi, nāksies vien dāvināt māsai. :D Tad varēs domāt , ko sev izšūt :)
Es pat negribu zināt, cik man šī dāvana izmaksās :D Bet nu pozitīvi, ka sadalās tās izmaksas.. Pirmajā piegājienā kkādus 15ls iztērēju un tagad ik pa laikam piepērku diegus klāt, kuri beidzas un vajag vēl, nejūtas tā.

Es tos komplektus izšūšanai, kas pārdodas Kumodē utt. nesaprotu reāli.. Nu, tie, kur vnk ir audums, uz kura uzdrukāta bilde - ne krustiņos, bet vnk, un šuj kā gribi. o.O

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Izšūšana