TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Izšūšana


Izšūšana

Сообщений 61 страница 65 из 65

61

Bet temps jūtami krītas... Ja pagājušā nedēļa bija ~3100 krustiņi, tad šitā nedēļa ~1600. Bet gandarījums lielāks, nekā nebeidzamos mākoņus šujot. :D būs grūti tiem saņemties, kad diegus dabūšu

0

62

ak, skaisti, skaisti - zirgs tiešām super. Un pilnīgi liekas, ka pusi jau esi izšuvusi.

0

63

kaut kā šī tēma pieklusisi. Es turpinu izšūt, bet retāk. tomēr palēnām man iet uz priekšu. šodien atnāca divi komplektiņi no Čainas. Izskatās jauki - tur ir jau uzkrāsosts uz auduma, nāk klāt divas adatas, ir vesels tāds kā buklets, kur ir shēmas - tā kā aina liela, tad sadalīts sešos taisnstūros un katram sava krāsaina shēma. Diegi arī sadalīti - katram taisnstūrim savs diegu komplekts - diegi ērti sakārtoti un vēl klāt sakārtoti ekstra diegi - pēc idejās, ja viss iet pa sviestu, tad katram taisnstūrim jāpietiek ar tiem diegiem, kuri katram domāti, bet viņi paredz un vēl visas krāsas pieliek ekstra klāt. Man patika. bet vispirms jāpabeidz bāka :). Un Sterek darbiņš - Dereka galva jau gandrīz gatava. :)

0

64

Sterek ir tas, kam shēmu taisīji ar tiem interneta rīkiem? Gribēšu redzēt rezultātu! :)

Man kaut kā ir apstājies process. :( Pa dienu vairs neļauj man izšūt, obligāti vajag manas lapas un paslēpšana aiz spilveniem nepalīdz. Un vakaros kaut kā nav iedvesmas galīgi, gribas vaļāties un bakstīties datorā :D

0

65

Paloma написал(а):

Sterek ir tas, kam shēmu taisīji ar tiem interneta rīkiem?

vēl man ainava no Ķīnas beidzot pienāca - tur viss jau uz auduma uzzīmēts - nav jādomā, tik šuj, kad ir laiks.

Te vienu ieraudzīju kā gluži tev taisītu

http://www.qualityneedlecraft.co.uk/our … h-Kit.html

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Izšūšana