TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Aptauja


Aptauja

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Lūdzu aizpildiet aptauju-dati nepieciešami ZPD!!!Paldies!!:)
ŠEIT LINKS
http://www.visidati.lv/aptauja/933979596/done/

0

2

Darīts! :) ;)

0

3

kaut kā jocīgi, ka pēc pēdējā jautājuma uzreiz atmeta uz pirmo. bet ja ja tas tā normāli, tad ok - esmu aizpildījusi. :)

Starp citu, visu mūžu domāju, ka uzvārds mans nācis no vāczemes, bet p';aris gadus atpakaļ brālēns sāka dzimtas vēsturi pētīt un izrādījās, ka uzvārds nācis no Ukrainas un tur ir gana populārs. latvij';a gan, visi, kam šāds uzvārds, man ir tuvāki un tālāki radi. Man mans uzvārds dikti patīk. Vēl manu uzvārdu var izrunāt trijos dažādos veidos - mans uzvārds ir Donika - var izrunār ar īso O, garo O vai pa Latviskam ar "ua". :) Man pašai patīk, kad ar garo O, lai gan dzimtā visi parasti savu uzvārdu izrunā ar īso O... :)

0

4

albalonga написал(а):

kaut kā jocīgi, ka pēc pēdējā jautājuma uzreiz atmeta uz pirmo. bet ja ja tas tā normāli, tad ok - esmu aizpildījusi.

Starp citu, visu mūžu domāju, ka uzvārds mans nācis no vāczemes, bet p';aris gadus atpakaļ brālēns sāka dzimtas vēsturi pētīt un izrādījās, ka uzvārds nācis no Ukrainas un tur ir gana populārs. latvij';a gan, visi, kam šāds uzvārds, man ir tuvāki un tālāki radi. Man mans uzvārds dikti patīk. Vēl manu uzvārdu var izrunāt trijos dažādos veidos - mans uzvārds ir Donika - var izrunār ar īso O, garo O vai pa Latviskam ar "ua".  Man pašai patīk, kad ar garo O, lai gan dzimtā visi parasti savu uzvārdu izrunā ar īso O...

Es tieši par uzvārdu veidošu savu ZPD!!Jo manējais ir ļoti rets(Latvijā-tikai manai ģimenei,un pēc datiem nekur citur pasaulē nav!)
Manuprāt katram intresē uzzināt vairak par savu uzvārdu!!Paldies,ka aizpildiji aptauju!!:)

0

5

albalonga написал(а):

manu uzvārdu var izrunāt trijos dažādos veidos

es visu laiku esmu par Tevi domājusi, kā par īso O :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Aptauja