TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Uguns Greeka 11.sezonas beigas.


Uguns Greeka 11.sezonas beigas.

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Hei,meitenes nu kaa jums sezonas nosleegums??Es uzskatu,ka nu pilniigs murgs.esmu nevis shokaa,bet gan kaartiigaa neizpratnee par Ediju un seeriju kaa taadu.

0

2

Marianhela написал(а):

bet gan kaartiigaa neizpratnee par Ediju

Es arī noskatījos un it kā visu sapratu par sērīju kā tādu, bet par Ediju es arī tā īsti nesapratu! Vienīgais ko sapratu, ka viņš to avāriju inscinēja un to šoferi nogalināja it kā speciāli, lai Ievai atriebtos par kaut kādu atraidījumu(nezinu kādu, jo neesmu visas sērijas skatījusies), bet nekad nebiju domājusi, ka viņš arī ir tāds pats kā Gatis un Lidija!  o.O  :dontknow: Nju redzēs, kas notiksies tālāk nākamajā sezonā rudenī! :) ;)

0

3

Forsteriāna написал(а):

bet nekad nebiju domājusi, ka viņš arī ir tāds pats kā Gatis un Lidija!

Pēc pēdējiem brīžiem varēja spriest, ka viņš ir vēl trakāks :D Jo pat Gatim sāka parādīties sirdsapziņa, bet Edijam nē. Tas viss šķiet aizdomīgi, vai nu Edijs tēlo, vai IEva to visu sapņo, vai arī Edijs ir ļaunais un visu laiku izlikās ģimenes un visu priekšā :D

0

4

Bet mana versija ir tāda,ka tas bija nevis Edijs,bet gan viņa dubultnieks,jeb vēl precīzāk-dvīņu brālis. Kāpēc es tā uzskatu? Tāpēc,ka Gatis ne reizi neuzrunāja Ediju vārdā,un toreiz,kad viņš ar Ievu iepazinās,tad viņa neizdarīja neko tādu,par ko Edijam Ieva būtu tik ļoti jāienīst. Un pats galvenais-,ja kaut kas ir pārāk skaidrs,tad ir skaidrs,ka nekas nav skaidrs.

0

5

Terēze написал(а):

Bet mana versija ir tāda,ka tas bija nevis Edijs,bet gan viņa dubultnieks,jeb vēl precīzāk-dvīņu brālis. Kāpēc es tā uzskatu? Tāpēc,ka Gatis ne reizi neuzrunāja Ediju vārdā,un toreiz,kad viņš ar Ievu iepazinās,tad viņa neizdarīja neko tādu,par ko Edijam Ieva būtu tik ļoti jāienīst. Un pats galvenais-,ja kaut kas ir pārāk skaidrs,tad ir skaidrs,ka nekas nav skaidrs.

Vismaz man nav šaubu, ka tas bija Edijs, jo viņš minēja to gadījumu, ka viņš skrēja pa ceļu apakšbiksēs, un tā jau viņi iepazinās ar Ievu. Bet druasmīgi ir tas kas ar Aņu noticis. Loģikas nekādas nav tajā, ka izrādīsies, ka Edijs it ļaunais, bet man nekad vēl nav bijusi tāda intriga par jauno sezonu, domāju tur būs izdomāts kas tāds, ka atkal būs jautājumi :D

0

6

Kad Edijs iepazinās ar Ievu,viņš tiešām bija ģērbies tikai apakšbiksēs,bet tad nenotika nekas tāds,par ko viņš uz Ievu varētu turēt ļaunu prātu. Es ļoti labi atceros,kas toreiz tieši notika-pirms Edijs sastapa Ievu,viņš skrēja pakaļ kādai mašīnai,saukdams lai vismaz viņa drēbes atdod,bet tā mašīna tā arī neapstājās. Bet tad,kad Ieva jau bija ar mieru Ediju uzņemt savā mašīnā,tad pie viņiem piestāja tā pati mašīna,kuru Edijs pirms tam centās apturēt,un tās vadītājs vai vadītāja,(jo viņu kadrā tā arī neparādīja) izmeta uz ceļa Edija drēbes un tūlīt atkal aizbrauca. Tāpēc Ieva Ediju pliku burtiskā nozīmē uz ceļa nepameta.

0

7

Terēze написал(а):

Kad Edijs iepazinās ar Ievu,viņš tiešām bija ģērbies tikai apakšbiksēs,bet tad nenotika nekas tāds,par ko viņš uz Ievu varētu turēt ļaunu prātu. Es ļoti labi atceros,kas toreiz tieši notika-pirms Edijs sastapa Ievu,viņš skrēja pakaļ kādai mašīnai,saukdams lai vismaz viņa drēbes atdod,bet tā mašīna tā arī neapstājās. Bet tad,kad Ieva jau bija ar mieru Ediju uzņemt savā mašīnā,tad pie viņiem piestāja tā pati mašīna,kuru Edijs pirms tam centās apturēt,un tās vadītājs vai vadītāja,(jo viņu kadrā tā arī neparādīja) izmeta uz ceļa Edija drēbes un tūlīt atkal aizbrauca. Tāpēc Ieva Ediju pliku burtiskā nozīmē uz ceļa nepameta.

Jā, tur nenotika nekas tāds, lai būtu kāda atriebība, tieši tāpēc ir skaidrs, ka nekas nav skaidrs. Edijs vienmēr bija par labo, pret ģimeni un tagad nezin kas vispār.

0

8

Un tieši tādēļ nebūšu pārsteigta,ja tas būs Edija dvīņubrālis,kurš runāja par pavisam citu Ievu.

0

9

Terēze написал(а):

Un tieši tādēļ nebūšu pārsteigta,ja tas būs Edija dvīņubrālis,kurš runāja par pavisam citu Ievu.

Būtu tomēr dīvaini, ja būtu vēl viens dvīņu sižets, jo viens ar Leonu un Fēliksu jau ir bijis.

0

10

Es gan vairaak piekriitu Tereezes viedoklim,jo tas nu galiigi neiet kopaa.Saakumaa Edijs it kaa ir labs,miil ievu un taa taalaak-bet te nu beigaas peekshnji neno shaa neno taa ir sliktais un ieniist Ievu.Tas manupraat ir pat vairaak nekaa neticami.Pilniigi iespeejams,ka tas tieshaam bija Edija dviinju braalis,jo manupraat par to zina tikai Gatis,Edijam taa buus pirmaa dzirdeeshana.Bet runaajot par Gati,tad no vinja visu ko var sagaidiit.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Uguns Greeka 11.sezonas beigas.