TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Telenoveļu fragmenti latviski


Telenoveļu fragmenti latviski

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

Šajā tēmā laiku pa laikam likšu dažādu telenoveļu (kas nav bijušas Latvijā) ainas ar subtitriem latviešu valodā.

+5

2

+3

3

Jā, šeit Gabriels izskatās daudz labāk nekā Patvērums mīlestībai. Neizskatās tik šausmīgi uzvilkts, kā tur visu laiku bija. Dabiskāks un izjustāks.
Protams, ar "background" noteikti šī aina daudz citādāk skatās, nekā no malas... :)

0

4

Paldies, ka izveidoji šo tēmu! Es tai katrā ziņā regulāri sekošu līdzi, jo ieinteresēja.

+1

5

+4

6

+3

7

Atbilde uz manu jautājumu otrā tēmā skaidra. :D
Tagad nezinu, skatīties šos framgentus vai nē. Tas ir, vai labāk ķerties tomēr pie šīs telenoveles no sākumā un pēc pilnas programmas.

0

8

­Kā reiz TDR tēmā rakstīju, tad arī šeit man Ana Lorēna patīk un vēl pārī ar Kristianu... :love: :love: Īsāk sakot, abās t-novelēs - CL & TDR man Ana Lorēna ļoti patika!  :flirt: :) Gribētos, lai šo t-noveli arī parādītu pie mums LV un cerams, ka tā arī būs! :)

0

9

Man arī liekas, ka to varētu parādīt LV. Gan tādēļ ka ik pa laikam rāda Venevision, gan aktieru dēļ. Lai gan man ļoti patīk šie fragmentiņi, bet visu telenoveli negribētos redzēt. Lai gan labprāt paskatītos Anas un Diego pārējās ainiņas. Man tikai liekas, ka to nebija īpaši daudz

0

10

Paldies par video, ļoti patika! Manuprāt tas ir labi, ja aktieriem izdodas izveidot jūtu ķīmiju ar katru no saviem ekrāna partneriem, jo tādējādi viņi skatītājiem liek ''aizmirst'' viņu iepriekšējās lomas un viņu varoņu mīļoto lomu atveidotājus.

0

11

Christian Meier ir perfekts! :love:

+2

12

+4

13

Paldies, ka tomēr turpini veidot šo tēmu! Nezinu kā citi, bet es personīgi jau sen gaidīju jaunus video, jo tie palīdz apvienot patīkamo ar lietderīgo-skatīties skaistas un romantiskas ainas un turpināt apgūt spāņu valodu.

+1

14

Enģelīt varbūt esi sākusi skatīties El color de la pasion? Vispār, jā, nevar nepiekrist, aina ir burvīga, tas ir no tādiem pirmajiem skūpstiem, kad aizvelkas elpa  :love:  Tagad atceroties, telenovele bija laba, kad skatījos man iestājās apnikums, bet tagad pārdomājot sižetu var teikt, ka telenovele visu laiku turēja pie sevis, bija arī neparedzama, jo bieži noslēpumi atklājās ātrāk nekā šķita, ka atklāsies. Lai arī spāņu valodu saprotu, man šie fragmenti priecē ar to, ka ir foršas ainas baudāmā kvalitātē, jo bieži vien youtube ieliktie fragmenti ir ar nekvalitatīvu attēlu.

+1

15

Es kā toreiz pirms pusotra gada paskatījos Marselo un Lusijas līniju, un tā tas arī palika. Bet tā ir no telenovelēm, kur jāredz vairāk, savādāk nevar saprast, kas notiek, jo nav viegli paredzēt vai uzminēt. Telenovele ar savdabīgu atmosfēru un cik atceros, tad ar ļoti daudzām prēmijām. Ai, jo tālāk dzīvo, jo mazāk laika paliek skatīties kaut ko. Man prieks, ka Jago un 3 Anas nebūs vienlaicīgi.

+1

16

+4

17

+1

18

Paldies par jauniem video, ļoti patika!

0

19

Paldies par komentāru :) īstenībā jūsu ierakstiem šajā lapā ir svarīga tehniskā loma. Jo vairāk būs komentāru, jo vieglāk būs atvērt šo tēmu ;)

+1

20

Tūlīt jau būs klāt jaunie fragmenti :)
(Šis ieraksts top vienkārši tādēļ, lai rastos otrā lapa)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Fotostāsti/fragmenti » Telenoveļu fragmenti latviski