TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Latvijas seriāli » "Saplēstā krūze"


"Saplēstā krūze"

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Sēriju skaits:12
Režisore: Inta Gorodecka
Producente: Arta Ģiga
Lomās:Ieva Segliņa, Kaspars Dumburs, Kristīne Nevarauska, Skaidrīte Putniņa, Mārtiņš Upenieks, Imants Strads, Kārlis Freimanis u.c.

Jaunā Latvijas Televīzijas daudzsēriju filma «Saplēstā krūze» ir veidota pēc Alfrēda Dziļuma romānu «Saplēstā krūze» un «Vilka zobs» motīviem. No romāna «Saplēstā krūze» ņemti vien daži galvenie tēli un to attiecību līkloči, lielāko filmas daļu veido oriģinālsaturs, kurā sižets apaudzēts ar dažādiem notikumiem. Tie ievilks skatītāju latvieša iekšējās pasaules sajūtās un vērtībās.

Daudzsēriju filmas «Saplēstā krūze» centrā ir cilvēks – latvietis, kurš darīs visu, lai nosargātu savas vērtības – laimi, ģimeni, bērnu, arī īpašumus ar visdažādākajām metodēm – gan ar viltu un cietsirdību, gan ar patiesu mīlestību un atklātību. Katru epizodi caurvij dinamiska visu iespējamo emociju gamma. Filmas darbības laiks ir posms pirms Otrā pasaules kara, taču tā ir stilizācija par 30. gadiem, kas saturiski pietuvināta mūsdienām, jo filmas prioritāte nav autentiskums, bet gan cilvēciskās attiecības. Arī citi personāži, pateicoties to pielāgošanai kino vēstījuma specifikai, ir ieguvuši jaunas dimensijas. Par svarīgu filmas morālo vēstījumu varētu kalpot Kristīnes Nevarauskas novērojums: «Visiem sanāk vilties, bet tas nenozīmē, ka ir jāapstājas. Droši jāiet tālāk un ticība, ka viss būs labi».

«Saplēstā krūze» — no 13. februāra, sestdienās, 21.25, LTV1 un replay.lv.

Отредактировано Beatrise (28.01.2016 16:31)

+2

2

Galvenie varoņi
http://s6.uploads.ru/t/riW3f.jpg
No kreisās: Jēkabs (Jēcis), Nate, Ēriks, Liesma, Kārlis

NATE (Ieva Segliņa) – «Rijkuru» kalpone, vēlāk Noriešu saimniece, Ērika Norieša sieva;

ĒRIKS NORIETIS (Kaspars Dumburs) – «Noriešu» saimnieka dēls, students, vēlāk «Noriešu» saimnieks;

LIESMA RIJKURE (Kristīne Nevarauska) – «Rijkuru» saimnieka meita, iemīlējusies Ērikā, pēc Ērika atraidījuma apprecas bez mīlestības ar krodzinieku Kārli Zelmeni, šajā laulībā dzemdē Ērika dēlu, arī pēc apprecēšanās turpina mīlēt Ēriku, ir Ērika mīļākā;

JĒKABS RIJKURIS (JĒCIS) (Mārtiņš Upenieks) – «Rijkuru» saimnieka dēls, vēlāk kalps; sākumā dzīvo Rijkuros, tad «Smēdenēs» pie Ķieķa tēva, tad ir kalps «Noriešos»; mīl Nati;

LŪCIJA ZELMENE (Skaidrīte Putniņa) – krodziniece; atraitne, bijuši 3 vīri, no katra pa dēlam; pirmais vīrs bijis krodzinieks, no viņa mantojusi krogu, pārējie divi vīri nākuši pie viņas iegātņos;

KĀRLIS ZELMENIS (Imants Strads) – Lūcijas pirmā vīra dēls, mantojis krogu, mīl Liesmu, apprec viņu, zinādams, ka Liesma gaida Ērika bērnu;

MIĶELIS (Kārlis Freimanis) – Lūcijas trešā vīra dēls, sākumā strādā par kalpu «Rijkuros», tad «Noriešos»; iemīlējies Rijkuru kalponē Vizmā. Izvaro Vizmu, meitene, būdama stāvoklī no viņa, izdara pašnāvību – noslīkst purvā.

+3

3

Filmēšana
http://s3.uploads.ru/t/SL7Qi.jpg
http://s3.uploads.ru/t/T0vND.jpg
http://s7.uploads.ru/t/Hj8wK.jpg
http://s3.uploads.ru/t/U6Oxj.jpg
http://s6.uploads.ru/t/5rOHN.jpg

+3

4

Beatrise, paldies, ka liec info, foto par latviešu, ukrainas utt. seriāliem :)
Kādreiz, kad brīvlaikos dzīvojos pie vecvecākiem laukos un internets tur bija kā mītisks tēls, tad šad tad skatījos kopā ar viņiem latviešu seriālus, filmas un pat Hameleonu rotaļas :D Tagad jau sen neko redzējusi neesmu, taču interesanti uzzināt, ko un kā pie mums ražo :)

+1

5

aNgeL написал(а):

Kādreiz, kad brīvlaikos dzīvojos pie vecvecākiem laukos un internets tur bija kā mītisks tēls

Es atceros, ka manos laukos mītisks tēls bija arī tv3 un lnt, ar tv antēnu uztvēra ltv1, ltv7, bet ne tos kanālus. Bet tas jau bija vaimandieniņ cik sen, tagad jau liekas aizvēsture.

aNgeL написал(а):

pat Hameleonu rotaļas :D

Mana vecmamma pēc vairāku gadu skatīšanās atbildot uz manu jautājumu, vai turpina skatīties Hameleonu rotaļas, atbildēja: "nē, apnika, sižets ir murgs" :D

Отредактировано mmaarriiaa (28.01.2016 17:58)

0

6

mmaarriiaa написал(а):

Es atceros, ka manos laukos mītisks tēls bija arī tv3 un lnt, ar tv antēnu uztvēra ltv1, ltv7, bet ne tos kanālus. Bet tas jau bija vaimandieniņ cik sen, tagad jau liekas aizvēsture.

Mums arī nerādīja LNT, bet bija TV3. Problēma bija tajā, ka tolaik telenoveles visbiežāk pa LNT skatījos. Tāpēc kad sanāca, gāju pie kaimiņiem skatīties kādu sēriju :D Un vēlāk kaut kad atkarībā no laikapstākļiem +/- sāka rādīt LNT un tas bija tik svarīgs notikums :D

mmaarriiaa написал(а):

Mana vecmamma pēc vairāku gadu skatīšanās atbildot uz manu jautājumu, vai turpina skatīties Hameleonu rotaļas, atbildēja: "nē, apnika, sižets ir murgs"

Vēl rāda? Man likās, ka jau pirms vairākiem gadiem pārstāja rādīt :D

0

7

aNgeL написал(а):

Vēl rāda? Man likās, ka jau pirms vairākiem gadiem pārstāja rādīt :D

To jautājumu es neuzdevu tagad :D Jau sen. Pameklēju google, izrādās, ka 2010. gadā pārstāja, bet mana vecmamma jau ilgu laiku pirms tā pārtrauca skatīties :D

0

8

aNgeL написал(а):

Un vēlāk kaut kad atkarībā no laikapstākļiem +/- sāka rādīt LNT un tas bija tik svarīgs notikums :D

Jap, arī mākoņu novietojumam bija sava loma :D

0

9

kāda skatījās pirmo sēriju. Sakums labs- Saimnieka meita Liesma slepeni satiekas Ēriku, viņiem ir dēka, Natei arī Ēriks patīk, tagad Ēriks sāk pievērst vinai uzmanību. Nu Liesma gaida Ērika bērnu.

+1

10

Jā, es redzēju 1. sēriju. Kāpēc gan Ēriks slēpa no visiem savas attiecības ar Liesmu-vai tiešām viņam nebija vajadzības pēc bagātas sievas, vai arī tiešām bija vieglprātīgs un bezrūpīgs cilvēks, kuram Liesma bija tikai izklaide, nevis sieviete, ar kuru uz mūžu saistīt savu dzīvi? Jā, Liesma tiešām ticēja, ka Ēriks viņu mīl un tāpēc lūgs viņas roku, ka abi būs ļoti laimīgs pāris, un tieši tāpēc neraizējās, ka viņš pie viņas nāk tikai slepus pa naktīm, turklāt tā, ka neviens neko nemana un rīta agrumā tāpat klusām aizlavās prom, nevis atklāti tiekas ar viņu pa dienu. Tāpat patika, ka Liesmai nepiemita nekādi sociāli aizspriedumi draudzeņu izvēlē, jo viņas labākās draudzenes ir kalpones, kuras strādā viņas mājā. Negribas ticēt, ka tas bija tādēļ, ka pagastā, kur Liesma dzīvo, nebija citu apmēram viņas vecuma saimniekmeitu, ar ko viņai draudzēties.

+1

11

30.aprīlī seriāla noslēguma sērija

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » Latvijas seriāli » "Saplēstā krūze"