TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion bildes


Pasion bildes

Сообщений 41 страница 60 из 139

41

Ja tu zinātu kāds man prieks  ka tev sāk viņš iepatkties!!!!!!!Jo man viņš ļoti patīk!!!!!Starpcitu  laikam ielādēšu kādu Amor gitano sēriju jo kā mēs sākām runāt par to žurnāla numuru un amor gitano tā sagribējās atkal skatīties!!!

0

42

A es esmu tikusi līdz 15.sērijai, bet tālāk neskatos, jo griežu ārā interesantākos momentus, bet ar to es bremzēju pagaidām...  :wacko:

0

43

Es vēl neesmu sākusi no jauna skatīties jo nebija sanācis!!Bet tagad  domāju sākt skatīties atkal!!!!A tu gadījumā nezini kurā sērijā viņi apprecas pēc tām čigānu paražām??Gribētos to redzēt!!!!Jau skatījies amor real?

0

44

Vot nezin gan kurā sērijā.. Es jau nezinu pēc sērijām - tagad tik skatos, atceros visu... :) Ai, bet to es arī gribētu noskatīties!! Tikt līdz tam ātrāk!! Nu cermas vasarā sanāks vairāk paskatīties datorā seriālus!!! Nē, Amor real vēl neskatījos.. Tagad laikam paskatīšos otro Krāpnieces sēriju.. tad rīt varbūt Amor real.. ;) Ai, putra man būs ar tiem visiem seriāliem.. :D pēkšņi tik daudzus sāku skatīties.. :D

0

45

Es jau  lādēju to Čigāna mīlas sēriju!!!!!Nezinu rihtīgi bremzē lādēšana bet nu jau pēc kāda laiciņa varēšu redzēt to sēriju!!!!!!Pagaidām tik atmiņās visi tie kadri jo Latvijā jau sen rādīja!!!!

Paloma написал(а):

Ai, putra man būs ar tiem visiem seriāliem.. :D pēkšņi tik daudzus sāku skatīties.. :D

Man ar ir sanācis  vairākus skatīties!!Parasti nesajūk!!Man tik prieks  apskatīties jaunus interesantus vai arī jau bijušus un ļoti labus seriālus!!!

0

46

nu - šobrīd esmu metusies uz Krāpnieci. :D Ar kaut ko jāsāk.. Un lūdzu tev trešajā vietā - vari dabūt lūūūdzu tālāk par 10.sēriju???? :)
Nu un vienlaicīgi arī griežu Amor gitano un El cuerpo del deseo.. ;)

0

47

Mēģināšu sameklēt!!!!!

0

48

Liels paldies!!!! :)

0

49

Tagad jau skatos amor gitano ielādēju 21 sēriju  viņu salaulāšanās pēc čigānu tradīcijām ir 20  to ielādēšu pēc tam!!!!!!Ak tik forši atkal skatīties amor gitano!!!!!!!Patīk paskatītties Krāpnieci atkal????

0

50

Nu tā kā es gandrīz neko neatceros, tad skatos apmēram kā pirmo reizi.. Bet man patīk!! :) Ar prieku skatos! :) Bet Amor gitano arī gribu!! :)

0

51

Piemēram amor gitano man vienmēr paliks atmiņā kā viena no vislabākajām telenovelēm!!toreiz kad rādija neatceros  pirms cik gadiem laikam kādiem  7 tā vispār  no visām rādītajām bija vislabākā!!Pārāk daudz vēsturiska veida seriālus nerādīja!!Manuprāt Maurisio Islasam tā ir vislabākā loma no visām viņa lomām un prota,ms seriāls ar viņu arī!!!!
Krāpnieci atceros man  ļoti patika!!Tajā laikā vēl arī Spanika patika un kolunga protams  jau bija iepaticies no pirmā seriāla kuru redzēju ar viņu Maria la del barrio1!!

0

52

mmaarriiaa написал(а):

Piemēram amor gitano man vienmēr paliks atmiņā kā viena no vislabākajām telenovelēm!!

Man tieši tāpat!! Vispār līdz 2005.gada rudenim tas bija vienīgasi seriāls, kas man tik ļoti patika - pārējie bija tālu aizmugurē!!! Čigāna mīla ilgi bija mans seriāsl numur 1! :) Un tagad joprojām ir starp labākajiem! :)

mmaarriiaa написал(а):

Manuprāt Maurisio Islasam tā ir vislabākā loma no visām viņa lomām un prota,ms seriāls ar viņu arī!!!!

Te man tev arī 100% jāpiekrīt!!! :)

Nu a Krāpnieci es tikai atceros, ka skatījos, bet no sižeta gandrīz neko neatceros. Vot i tagad skatos vienlaicīgi ar aNgeL. :)

0

53

Paloma написал(а):

Un tagad joprojām ir starp labākajiem!

Man tieši tāpat!!!!
A tu esi skatījusies tādu telenoveli Corazon salvaje????

Paloma написал(а):

Nu a Krāpnieci es tikai atceros, ka skatījos, bet no sižeta gandrīz neko neatceros.

Paloma написал(а):

Nu a Krāpnieci es tikai atceros, ka skatījos, bet no sižeta gandrīz neko neatceros.

Es atceros gandrīz visu!!!

Paloma написал(а):

Vot i tagad skatos vienlaicīgi ar aNgeL.

Man prieks par jums!!!!

Es jau noskatījos amor gitano sēriju!!Ak tādas atmiņas par šo seriālu uzjumdīja!!

0

54

mmaarriiaa написал(а):

A tu esi skatījusies tādu telenoveli Corazon salvaje????

Emm.. nē.. Tūlīt paskatīšos netā, kas tas par zvēru, vai pēc izskata atceros - kāpēc neskatījos? Interesanta bija??

mmaarriiaa написал(а):

Man prieks par jums!!!!

Nu aNgeL jau vispār Krāpnieci dievina - apmēram tāpat kā es "Čigāna mīlu". :D Un tā nu es lādēju sērijas un sūtu viņai.. Un skatāmies abas.. :)

0

55

Paloma написал(а):

Interesanta bija??

Nu teiksim tā varētu teikt ka tīri normāla!!!!!!!Laikam  pa TV rādija apmēram man šķiet pirms kādiem 5 gadiem varbūt agrāk!!!!!Galvenajā lomā bija  Eduardo Palomo  un  Edīte Gonsalesa(tur nu vēl tāda bija bet nu man viņa tur nepārāk patika tagad jau nu vispār nemaz nepatīk)!!!!Es skatījos netā  Corazon salvaje jo kad pa LnT rādīja ne pārāk daudz redzēju!!Tā izskatījās viņi tur http://www.serials.ru/info/corazon_salvaje/title.jpg

Отредактировано mmaarriiaa (01.06.2007 22:48)

0

56

Jā, es jau pasktījos netā, un sapratu, kāpēc neskatījso - tieši aktieru dēļ!! :D Edīti Gonsalesu es arī neciešu.. :P Nu - tā kā man pašlaik jau ir ko skatīties un rindā vēl ir pietiekami daudz seriālu, tad šo neplānoju skatīties.. ;)

0

57

Man Edīte  nemaz nepatīk!!!!!!

Paloma написал(а):

Nu - tā kā man pašlaik jau ir ko skatīties un rindā vēl ir pietiekami daudz seriālu, tad šo neplānoju skatīties.. ;)

Saprotams!!!!!!

0

58

Skatos "Krāpnieces" 6.sēriju.. :D Nabaga Karloss Daniels - ka "viņa sieva" viņu atgrūž... :/

0

59

[реклама вместо картинки]
http://www.my-forum.org/imagesforo/foros/314694.jpg

Отредактировано mmaarriiaa (05.06.2007 10:35)

0

60

Nu nepatīk man te Suzanna!! Manuprāt, nepiestāv viņai šitādi mati.. vispār dīvaiana izskatās!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » Pasion bildes