TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Alborada - vai kāds skatās???


Alborada - vai kāds skatās???

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Pirmo sēriju neredzēju, bet otro un trešo noskatījos. Lucero tiešām izskatās par vecu, bet kopumā man patīk - īpaši tā noskaņa, atmosfēra - tiešām ieved pagātnē. Jo lai uztaisītu kaut ko vēsturisku, nepietiek tikai ar vēsturiskiem kostīmiem un ēkām - vajag arī vēsturisku izturēšanos, runas manieri, uzvedības manieres - man šķiet, ka tikai Meksikai tas tik lieliski izdodas un Fernando tiešām vislabāk piestāv tie vēsturiskie kostīmiņi. Un tas viņa ģīmis šorīta trešajā sērijā, kad viņš ieraudzīja Ipolitu - es tā smējos - džekam baigais abloms...

0

2

Es pirmo sēriju skatījos netā, bet redzēju 2 un 3 pa tv man patīk!!!!!!Jā beigās viņš skatās tā itkā tipa baigais abloms viņu iraugot rīt redzēšu tikai daļu no sērijas!!!!Nē nu galīgi veca Lucero jau neizskatās manuprāt nav viņai ne vainas!!!!!!Bet vispār Lucero diezgan ļoti piestāv šī  loma turpmāk tas ir ļoti redzams!!!!!!Tālāk jau būs interesantāk!!!!!Es visas sērijas redzējusi neesmu bet esmu redzējusi vairākas sērijas kurās apkopoti galvenie notikumi par šo seriālu!!!!!!Man rihtīgi besī Luisa sieva Esperansa nu tāda bišku pa stulbu vinja ir!!!!!!!Vispār patīk paskatīties šo seriālu vēsturiskā noskaņa to skatoties rodas uzreiz!!!!!

0

3

Es arī skatos. Vakar gan kā reizēm gadās aizmirsu attīt kaseti un neierakstījās, neredzēju. Nu - Lucero man patīk šajā lomā un man viņa veca nešķiet, Man viņa te ļoti patīk - tāda mīļa izskatās.. :) šobrīd esmu pavisam neizpratnē par tiem pagātnes notikumiem - neiebraucu... ne par Ipolitas (ak Diesss, kas par vārdu!!) 'māti, ne par Luisu un Djego..

0

4

Nu neko daudz nevaru patiek - redzējusi tikai esmu vienu pusi no, šķiet, otrās sērijas. Nu vismaz tas man patika - ļoti.  :clapping: Fernando - kā vienmēr savās kostīmdrāmās ir savā labākajā elementā. Lusero no izskatās daudz vecāka nekā pēdējo reizi redzēju, bet Fernando arī jua nav nekāds jauneklis, tāpēc Lusero un viņš iet labi kopā. Daudz tizlāk izskatītos, ja viņam blakus pūtu kāda jauniņa, jauniņa aktrise. Nu neko - gaidīšu, kad sāksies konsultāciju dienas un cerēšu, ka tās būs uz dienas vidus pusi vai pēcpusdienā, lai varu no rīta redzēt Albarodu...  :blush2:

0

5

:sorry: man patiik skatos bet ekazameni norava vakardienas seriju :lol:

0

6

Es skatos, bet ne vienmer, jo traucē skola un miegs.  :D  Man ļoti patīk. Tas sērijas, kuras nav iespējas redzēt, skatos netā. Lusero ir ļoti skaista šajā seriālā, Kolunga - smukulītis un īsts varonis. Viņam šī loma ļoti piestāv!!!  :ok:

0

7

Ehhh, a es neskatos - tajā laikā neesmu mājās parasti - un ja esmu, tad noguļu. Bet nākamnedēļ laikam beidzot sanāks skatīties...

0

8

a cikos ta jums to tagad raada???  :blink:

0

9

9;05 Likmes vietā

0

10

albalonga написал(а):

9;05 Likmes vietā

aaaaaaaaaaaaaa............. :rofl: skaidrs !!!! es protams, pati to vareeju parbaudit... bet nolemu vienkarsh uzprasiit....

nu skaidrs, skaidrs... tatad principa tikai ierakstot to var skatiities...

0

11

Nu jāāā,, un kā parasti es to arī daru. :D ierakstu un tad skatos. :D tā visamz nav jāpacieš reklāmas - var aiztīt.  :rofl:
rubi - ar šo seriālu Kolunga ir panācis to, ka man viņš patīk - agrāk necietu. :D A Lusero man arī šeit patīk.. Lai gan pārāk neatceros viņu no citurienes, bet.. man patīk Ipolita. ;)

0

12

Es arii skatos bet tagat tikai saakssu taa nopietnaak jo pa skolas laiku nevareeju un ar datoru bija probleemas!!! :)

0

13

Paloma написал(а):

ar šo seriālu Kolunga ir panācis to, ka man viņš patīk - agrāk necietu.

a man arii agraak patika.... tagad laikam patiktu vel vairak... :)

0

14

Man jau pašai tik smieklīgi, cik ļoti man viņš ir iepaticies - salīdzinot ar to, cik agrāk nepatika!  :rofl:

0

15

Man agrāk ļoti patika bet tagad vēl vairāk patīk Kolunga!!!!

0

16

Man arii patiik Kolunga ! Vinsh ir   :ok:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Alborada/Rītausma (Televisa) » Alborada - vai kāds skatās???