TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » Nu reku kas bus kad vetra beigsies


Nu reku kas bus kad vetra beigsies

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

:lol: Programma no tv3 saites bet nu gan ļoti smiekliga bratz lelles utt :bad: bet notiek ta  ka es ari teicu ;)

06:45 HOOLABOOLA Bērnu rīts
07:55 Rebeka
08:50 Neglītais pīlēns
09:40 Pilsētas romance
10:35 Izredzēta kļūt par zvaigzni
11:25 Jaunās sasisto lukturu ielas 3
12:15 Plastiskā ķirurģija: cīņa ar vecumu
13:10 Mans sapņu vectētiņš
14:05 Uzmanību, dzīvnieki joko!
14:35 Bratz lellītes
15:00 Mazās Raganiņas -1
15:30 Mīla lielā pilsētā
16:30 Mīlestības ieleja
17:25 Pilsētas romance
18:20 Neglītais pīlēns
19:20 Bez Tabu
19:50 TV3 Ziņas
20:20 CSI: Maiami
21:20 CSI Ņujorka
22:20 Naudas vilciens
00:30 Mans sapņu vectētiņš
01:30 SMS Čats
04:10 Mīla lielā pilsētā
05:00 Mīlestības ieleja
05:50 Sirds balss

0

2

HuLiA написал(а):

14:35 Bratz lellītes
15:00 Mazās Raganiņas -1

Ak mans dievs - kas tas par sviestu???  .... :/

0

3

tas nav sviest tās ior multenes man tā vismaz liekas
tu neskaties multenes?

0

4

pinocchio написал(а):

tu neskaties multenes?

Priekš multenēm man ir Cartoon Network...

0

5

varbuut tas taa ir tikai pagaidaam? taa dazkaart dara, ka beidzas seriaals un dazas dienas raada kautkaadas filmas, multenes, un velaak saak raadiit seriaaalu. lai gan ja njem veeraa, ka buus briivlaiks, tad iespeejams arii atstaas arii sho. ufff

0

6

Nu no 4. jūnija būs krievu "Nepiedzimsti skaista" divas sērijas. Tur arī tas Vētras laiks aizies...

0

7

Mani šī programma nemaz nepriecē varēja vismaz jaunu seriālu sākt rādīt!!!!!!!

0

8

albalonga написал(а):

Priekš multenēm man ir Cartoon Network...

es ar grib

mmaarriiaa написал(а):

Mani šī programma nemaz nepriecē varēja vismaz jaunu seriālu sākt rādīt!!!!!!!

man arī, kas tagad ari tv 3 nojūgsies nevis tikai lnt

0

9

pinocchio написал(а):

man arī, kas tagad ari tv 3 nojūgsies nevis tikai lnt

VOT VOT!!!TIEŠI MANAS DOMAS!!!!!!Es jau pilnīgi biju pārliecināta ka tv3 ir daudz daudz labāks par lnt bet tagad jau arī sāk nojūgties!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (19.05.2007 19:12)

0

10

mmaarriiaa написал(а):

Es jau pilnīgi biju pārliecināta ka tv3 ir daudz daudz labāks par lnt bet tagad jau arī sāk nojūgties!!!!

sākumā man tā patikā kāds filmas viņi pērk, tagad es tikpatkā nevienu smuku filmu nesmu redze'jusi, kādreiz katru vakaru. telenoveles arī vairs nemāk izvēlēties, visus normālos sereālus iebāž drausmīgi debīlā laikā. tā progrma vajadzētui pamatīgi izmainīt.

0

11

njāāā.. es arī gribētu labāk jaunu seriālu.. :/ dumji...
A no kura datuma ir šī programma? Kad Vētra beidzas??? Lai nav surrise kādu dienu ar Mīla lielā pilsētā ierakstīšanu :lol:

0

12

neee tas ira 31 skaitļa programma ieejiet tv3.lv un programma tad redzesiet vai jus domajat ka ta ir bŗehņa??? :/

0

13

Es arī lasīju tv3 mājaslapā programmu Huliai pilnūga taisnība!!!!

0

14

tagad lellites radiis :bad:

0

15

Nu rē mums ir tāda paša situācija kā Krievijā pagātnē. Visur priekšroku dod krievu seriāliem, jo tie laikam ir daudz lētakie, un pirk multenes. Nu ja, sakas bērniem brīvdienas, taču kādas normāls bērns sēdes mājās šajā laikā??? Galīgs sviests... esmu parliecīnata, ka Tv3 neradīs jauno seriālu. Viņi pagaidis, kamēr beigsies Mīlestības ieleja un ieliks Zorro (tā varētu izdarīt, jo seriāls ir baigi labs, teiksim tā, un tur spēle Meiers, kurš jau bija Vetrā) Mēs atgriezamies pie 1 seriālā Tv3... Tas labaka gadijuma. Bet kas būs ar atkartojumiem plk. 08.00? Rebeka drīz beigsies. Arī ieliks divas serījas ši tā murga par Katju Puškarevu???

0

16

:D

0

17

HuLiA
Kas smieklīgs? :)

0

18

ar katju pu'skarjovu :lol:

0

19

Deyalit написал(а):

Arī ieliks divas serījas ši tā murga par Katju Puškarevu???

vot 'site :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » Nu reku kas bus kad vetra beigsies