TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Dońa Bárbara » DOŇA BÁRBARA ( Telemundo, 2008-2009)


DOŇA BÁRBARA ( Telemundo, 2008-2009)

Сообщений 1 страница 20 из 60

1

DOŇA BÁRBARA

Valsts: ASV
Ražotājs: Telemundo

Aktieru sastāvs:

Gabriela Spanic, Christian Meier...

Tas ir vienas vecas Venecuēlas telenoveles rīmeiks... Sižets ir par skarbu, pat nežēlīgu sievieti, kura gluži negaidīti iemīlās... Gabriela izskatīsies šāda...

http://www.telenovely.net/tel2007/donab.jpg

0

2

Pff.. izklausās pēc "Mīlestības ielejas", stils arī apmēram tāds pats.. Garlaicīgi.. :/

0

3

Paloma написал(а):

Pff.. izklausās pēc "Mīlestības ielejas", stils arī apmēram tāds pats.. Garlaicīgi..

Nu - man jau lielākās problēmas sagādā nevis sižets, bet Chris un Gabriela kopā... Vai jūs spējat to iztēloties???

0

4

Klasiskais sižets ir šads:

After years living and studying in Caracas, lawyer Santos Luzardo returns to the "llanos" to visit the properties his family abandoned long ago. He finds the region in the hands of the evil and mysterious Doña Barbara, a formidable woman rumored to be a witch. Santos searches for his only relative, his cousin Lorenzo Barquero, but finds him transformed into human wreckage, reduced to living in a shack with his half-wild daughter, Marisela. Marisela is the result of an ill-fated liaison between Lorenzo and Doña Barbara. Like all of her former lovers, Lorenzo has been driven to madness, alcoholism and misery. Santos attempts to rehabilitate Lorenzo and educate Marisela, who falls in love with him. However, so has her mother, and Santos will have a tough time keeping Doña Barbara at bay.

Nez, kā Telemundo to pārveidos...

0

5

Nu.. ņemot vērā, ka man Spanika riebjas un Meiers patīk, tad pat prieka nebūs redzēt viņus kopā, bet arī nešķiet, ka viņi sader kopā.. Nemaz nē  :bad:

albalonga написал(а):

Santos Luzardo

SANTOSS???  :rofl: Meieram šis vārds pielīmēts.  :rofl:

0

6

Paloma написал(а):

SANTOSS???   Meieram šis vārds pielīmēts.

hihihi... es ar par to iedomājos... Producenti sēdēja un domāja - kurš gan varētu tēlot Santosu un atjēdzās - ev - mums tak jau ir viens Santos... :rofl:  Bet iespējams, ka varonim iedos citu vārdu, lai tautai viņš nesaistās ar Santosu Torrealbu... :D

0

7

:bad: beee ne nepiekritu!!!! pec lisazo spanica izskatas uz 46 gadiem :D ne neizskatas jau kopa saprotu barbara mori kada tada smukaka natalija oreiro bet nu ne spanic :beee:

0

8

Ahaaaa, Spanika viņam par vecu - jo īpaši šādā bargās kundzes tēlā... :/

0

9

Kādreiz "Krāpnirces" laikā viņu dievināju, "Atriebībā" man viņa lōti patika, bet nu tagad... Man viņa sāk vienkārši riebties. "Mīlestības ielejā" - Fui! Man totāli besī viņas frizūra un pat tēlošanas stils... Un pēc šis bildes - izskatās, ka tas būs vēl tra''giskāk par "Mīlsetības ieleju"...  :bad:

0

10

Piekrītu!!Man vēl Spanika patika krāpniecē un atriebībā!!Bet nu nezinu kā tagad viņa ir izmainījusies!!Kā vispār var pa tik neilgu laiciņu tā izmainīties!!Mani pat var teikt viņa totāli besī šī Spanika tagad bet agrāk nē!!!!Un šajā jaunajā seriālā DOŇA BÁRBARA hah nu tāds izskats un stiliņš es vnk nevaru!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (22.05.2007 18:26)

0

11

Un iedomāties viņu ar Crisu es nevaru!!!!!!!Tādu tandēmu iedomāties kā viņi saderēs kopā ir smagi!!!!

0

12

Man Gabija arī vairs nepatīk...Pēc "Ieslodzītās"(laikam tāds bija nosaukums ) un "Mīlestibas ielejas".
Nu nekas-būs Valērija-2. :D

P.S. Par viņas stiliņu es vispār klusēju!  :lol:

0

13

Nu - Krāpnieci es neatceros, "Atriebību" neredzēju.. Tāpēc man par viņu ir tikai negatīvais.. nav pat pozitīvu atmiņu. "Gūsteknē" vēl cīešamāka bija, bet Ielejā es vispār viņu necviešu.. Vo vot - šitajā Barbarā būs Vlērija-2 :D

0

14

Krāpniecē vēl viņa izskatījās šādi [реклама вместо картинки]
Atriebībā šādi http://www.formula-as.ro/646/20-4.jpg
Gūsteknē šādihttp://allstars.pp.ru/serials/p/prisionera/3.jpg
Un tad jau nāca Valērijas loma Mīlestības ielejā(Kaislību zemē pareizais nosaukums)http://www.realtvnews.com.ar/contenido/Tierra%20de%20pasiones1400_8306605.jpg

0

15

Atšķirība ir ļoti redzama!!!!!

0

16

Vel arī "Mīlestības dēļ" bija. Tur man Gabija patika visvairāk.
mmaarriiaa! Un kā vēl redzama!

0

17

Un "Svešiniece":

Отредактировано Ragana (22.05.2007 19:21)

0

18

ahaa, es ar piekriiitu jums. jau izlasot, ka ar Meijeru wnk nespeeju to iedomaaties. otrkaart, stils kaa Valeerijai... drausmas... mjaa, Kraapniecee, Atriebiibaa, Miilestiibas deeelj vinja bij tik forsha.. iemiileeju vinju tajos... a tagad .. pfff.. teelo paarspiileeti, izskats... izskataas, ka vinja saistaas tikai ar stingraam varoneem.. galu galaa sit vinja pamatiigi un patiik.. taapeec arii laikam tika pie shiis lomas.. uff..

0

19

mmaarriiaa, man nekas neparādās tai linkā...

0

20

Zinu es vairākas mēģināju no tā seriāla un neviena neparādās!!!Tāpēc vienkārši nodzēsu!!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Dońa Bárbara » DOŇA BÁRBARA ( Telemundo, 2008-2009)